Dancoal Sp. z o.o.

Opinie o Dancoal Sp. z o.o.

Kariera w Dancoal

Najważniejszym kapitałem naszej Firmy są ludzie. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin. Przywiązujemy dużą wagę do poziomu wiedzy naszych pracowników, ich wykształcenia, doświadczenia i zaangażowania. Uważamy, że o sukcesie firmy decyduje przede wszystkim Zespół. Potencjał każdego Pracownika jest dla nas cenny. Doceniamy osoby, które dostrzegają potrzebę ulepszania procesów, mają pomysły i chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami i biorą odpowiedzialność za swoje cele i działania. Odważnie i jasno wyrażają swoje opinie i myśli, nie boją się podejmować ryzykownych decyzji. W swoich działaniach kładziemy również silny nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wiele możliwości kariery zawodowej

Jako wiodący Przedstawiciel naszej branży, oferujemy możliwość zbudowania kariery podczas ciągłego rozwoju produkcji węgla drzewnego i brykietu. Poszukujemy najlepszych i najbardziej zmotywowanych kandydatów do pracy, którzy staną się częścią Dancoal. Cenimy ludzi kreatywnych, zorientowanych na osiągnięcie wspólnego celu. Zależy nam szczególnie na Waszych kompetencjach oraz profesjonalizmie wykazywanym w realizowaniu codziennych zadań. Misją Dancoal jest budowanie Zespołu, dla którego współtworzenie sukcesu Firmy to również element realizacji planów zawodowych i osobistych. Praca w międzynarodowym środowisku z klientami z całego świata daje dodatkowe możliwości zdobycia cennego doświadczenia. Zapewniamy cały szereg ciekawych wyzwań zawodowych na wielu płaszczyznach naszej firmy.
Posiadamy również program motywacyjny oparty na systemie premiowym, zachęcającym do rozwijania się, podnoszenia wydajności procesów w firmie oraz własnej. Staramy się budować z pracownikami silny zespół, oparty na pozytywnej energii do działania.
Zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników są dla nas bardzo istotne gdyż są integralną częścią kształtowania kierunku rozwoju, który ma na celu poprawianie procesów tak, abyśmy byli najlepsi.

Stań się jednym z nas

Jeśli chcesz stać się częścią naszej firmowej rodziny, wyślij swoje CV na adres e-mail: praca@dancoal.com

Cześć wszystkim, na jakie warunki oraz wynagrodzenie mogłabym liczyć na stanowisku specjalista ds. zakupów. Szukają do działu sprzedazy kogoś na pełen etat i chyba zdecyduję się kandydować. Możecie nakreslić mi jak wygląda atmosfera w dziale, realcje z przełożonym i jego podejście do zespołu. Tak ogólnie po prostu chodzi mi o to, czy to dobre miejsce dla pracownika i warto aplikować:)

Nowy wpis

W celu uzyskania pełnych informacji zapraszamy do Naszej siedziby.

Czy w Dancoal Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nowy wpis

Nie preferujemy takiej formy zatrudniania.

Aktualność

Jaka jest kultura pracy w Dancoal Sp. z o.o.?

Zapraszamy do siedziby firmy celem przedstawienia organizacji pracy, kultury firmy wraz z zapoznaniem się z aktualnymi ofertami pracy.

Spiner

Dzień dobry. Będąc wieloletnim pracownikiem w firmie nigdy nie spotkałem się z brakiem szacunku ze strony przełożonych czy kolegów .Kultura pracy jest bardzo wysoka . Owszem wymagana jest sumienność, odpowiedzialność , bezpieczęstwo , poświęcęnie i wydajności. Cierpliwość jednak jest powszechną cechą Dyrekcji i Kierownictwa . Każdy pracownik jest oceniany na podstawie swoich możliwości i współpracy w zespole . Cel produkcyjny jest priorytetem i należy mieć tego świadomości. Pozdrawiam

Haha
@Spiner

Bzdury bzdury nigdy do nikogo nie było szacunku

xxx
@Spiner

Skoro tak dobra jest atmosfera u nich i poszanowanie dla pracownika, to czy pracownicy dostają premie za osiągane cele produkcyjne? Przy wykazaniu się przez pracownika to dyrekcja jest w stanie docenić jakimś awansem? Na stronie zauważyłem, że poszukują operatora wózka widłowego i zastanawiam się, czy z tego stanowiska miałbym szansę na rozwój i awans.

@xxx

Pracownicy są oceniani zespołowo. Na sukces składa się praca całego zespołu. Firma jest tym lepsza im lepsi są jej pracownicy. Z każdego stanowiska jest szansa zawsze na awans to w dużej mierze zależy to od zaangażowania i podejścia do wykonywanej pracy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dancoal Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dancoal Sp. z o.o.?

Dobra atmosfera u Nas w firmie polega na otwartej komunikacji, jasno określonym zakresie zadań, umiejętność wyciągania pozytywów z sytuacji konfliktowych, rozwiązywania sporów oraz wspólnego spędzania czasu. Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi ofertami pracy na stronie internetowej firmy www.dancoal.pl

Aktualność
Niech te święta będą pełne nadziei i wiary,
wielu radosnych chwil podczas rodzinnych spotkań przy wielkanocnym stole,
oraz smacznego święconego jajka!

życzy Państwu Zespół Dancoal

Aktualność

Jaka umowa obowiązuje w Dancoal Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa na czas określony (próbny) 3 miesięczny.

Iza
@Dancoal Sp. z o.o.

A po tym czasie można już dostać umowę na czas nieokreślony czy trzeba jeszcze trochę poczekać?

@Iza

To zależy tylko i wyłącznie od postawy, zaangażowania pracownika.

Jak patrzeć na stare oferty z PUP-u to pakowacz miał 2800 brutto w 2017 roku, więcej niż wtedy była minimalna krajowa. Ale z drugiej strony był dopisek "zatrudnienie cudzoziemca". Ile teraz operator maszyn pakujących zarabia?

@Monika

Takich informacji nie udzielamy na żadnych stronach Spółki są to dane poufne. Zapraszamy do siedziby firmy.

Jakie wartości są cenione w Dancoal Sp. z o.o.?

m.in. zaufanie, wzajemny szacunek, zaangażowanie w powierzoną pracę, entuzjastyczne podejście, empatia, pasja, bycie otwartym na innych, partnerstwo czy lojalność.

Tamtam

Witam Mam pytania odnośnie pracy jako Obchodowy aparatury do suchej destylacji drewna. Jest to ciekawa praca ?? Czy jest ciężko na tym stanowisku pracy ? Jak wygląda praca na tym stanowisku pracy ? Pozdrawiam

@Tamtam

W celu uzyskania odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy serdecznie do siedziby firmy celem oprowadzenia po instalacji.

@Dancoal Sp. z o.o.

Witam jakie są zarobki na początek.

@Kandydat

Wynagrodzenie zależy przede wszystkim od stanowiska, doświadczenia, kwalifikacji oraz działu w którym dana osoba zostanie zatrudniona.

Boczek

Czytam te śmieci i śmiać mi się chce.wiekszego syfu w Goleniowie jeszcze nie widziałem brak szacunku do pracowników (usunięte przez administratora)

Albatros
@Boczek

Jak szukacie pracowników to idźcie do lasu zapytać się jeleni czy nie chcą u was pracować?

Hanna
@Boczek

Cześć, nie dodałeś w sumie jak objawia się ten brak szacunku do pracowników.. I kto go nie okazuje. Ja na Twoim miejscu udałabym się po prostu do szefostwa i porozmawiała na ten temat :) Może istnieje szansa rozwiązania tego problemu gdy więcej osób go zgłosi.

@Hanna

Czytam te wypowiedzi i zastanawiam się gdzie ja pracowałem? Czy jest jakiś drugi Dancoal? Spędziłem w firmie kilka lat i odchodząc, nie mogę powiedzieć złego słowa jeśli chodzi o atmosferę pracy, brak szacunku? Boczek jak się siedzi na przerwach po 40 minut, nagrywa filmiki palenia gumy wózkiem i jeszcze to wrzuca na internet to nie wymagajmy szacunku. Wracając do atmosfery to obecną kadra kierownicza jest naprawdę przyjaźnie nastawiona do pracowników każdego szczebla, można zawsze się dogadać i to w miłej atmosferze, chyba że komuś naprawdę się nie chce pracować i boczek go boli to inna sprawa,z całą pewnością nie znajdziecie w najbliżej okolicy zakładu z takim przyjaznym podejściem do pracownika, gdziekolwiek by się nie poszło to wszyscy przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy, no może poza jednym łysym GIPSem, wulgarny, arogancki i nieszanujacy kobiet, a mówią że Słowianie to gentelmeny ale jak przystało na każdą rodzinę jakąś czarna owca musi być, Czarna i Łysa taki 2w1, ogólnie rzecz biorąc można śmiało powiedzieć że po zmianie kierownictwa, sytuacja jest bardziej niż sympatyczna...

@Boczek

Boczek chyba się Tobie mocno przysmażył od tego brykietu? Jaki brak szacunku? Chyba za długo siedziałeś na przerwach i fajkach, na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie filmiki kręcić na wózkach i wrzucać na internet... Nadzór ma tak pozytywne podejście do pracownika, że w LM na przeciw to nawet o takim szacunku w książkach nie czytali...odkąd zmieniło się kierownictwo i odmłodniało, zawsze było można z nimi porozmawiać i się dogadać... ja pracując tam kilka lat nie mogłem powiedzieć złego słowa, no ale jest jedną różnica, ja chciałem pracować i wykonywać swoje obowiązki do końca a nie jak niektórzy a teraz narzekają...

@Boczek

Lord to chyba ktoś z kadry kierowniczej podszywający się pod byłego pracownika aby ocieplić wizerunek firmy ????

@Jojo

Od x lat mam ten nick i wcale się nie podszywam, możesz sprawdzić na innych forach, nie jestem już pracownikiem firmy i wcale nie muszę ocieplać wizerunku firmy. Nie lubię takiego narzekania, że wszystko źle, ludzie chodzą na przerwy ,szybkie fajki i nikt się nie czepia, spróbuj wyjść na szybką fajkę w LM albo innych okolicznych firmach, za zbytnie gadanie dostajesz po premii a w Dancoal to Majster tobie nawet kawę zrobi i pomoże ,taka już nasza słowiańska natura ,narzekać można ale robić trzeba

@Lord

Skoro tak dobrze było to dlaczego cię już tam nie ma? ;)

Jak jest z pakietem medycznym w Dancoal Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Na chwilę obecną niestety nie posiadamy pakietów medycznych, jednakże w niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić. Z pewnością będzie możliwość ubezpieczenia również rodziny.

Witam serdecznie, po przeczytaniu opinii postanowiłam napisać do Państwa. Czy przyjmują Państwo kobiety? Jest to praca jednozmianowy/dwuzmianowa? Czy istnieje możliwość transportu z Nowogardu? (Busy itd) jest to pytanie grzecznościowe, chciałabym w późniejszym czasie móc zaaplikować do Państwa, śmiało mogą odpowiadać również byli/obecni pracownicy. Jak z atmosfera u was? Pozdrawiam i dziękuje :)

@Kandydat

Dzień dobry. Kobiety są przyjmowane do pracy. Co do systemu pracy to zależy na jakim dziale i w jakim okresie. transportu nie organizujemy. Zapraszamy do odwiedzenia Naszej firmy i bezpośredniego kontaktu.

@Kandydat

Jaka może być atmosfera w zakładzie w którym od 3 lat nie było podwyżek wynagrodzenia? Raczej kiepska. Ale ludzie nie zdają sobie sprawy że 3 lata temu ich wynagrodzenie (de facto to samo) było warte 25% więcej. Nie wspomnę o ludziach dojeżdżających z poza Goleniowa, którzy w tym momencie wydają 1/4 wynagrodzenia na dojazd do pracy, a pracodawca ma to w głębokim poważaniu.

@Kandydat

I jeszcze te kłamstwa o rzekomych podwyżkach w tym roku, chyba że chodzi o wynagrodzenia zarządu, ale przeciętny robotnik nic o tym nie wie.

Ihor
@Jojo

Zawsze można zmienić pracę zmiast narzekać skoro jest tak źle. Ja pracuje od 7 lat i jest okej. Pozdro

Łucja
@Ihor

7 lat pracujesz, a może powiesz jak z awansem? łatwo? i jak z zarobkami, co roku są podwyżki ?

Jojo

Przy szalejącej inflacji, brak podwyżek od 3 lat jest rzeczą żałosną.

@Jojo

Regulacja płac miała miejsce w tym roku. Nieprawdą jest zatem powyższy komentarz.

@Dancoal Sp. z o.o.

W takim razie dlaczego nas ta regulacja nie dotknęła?

@Jojo

Prosimy o kontakt bezpośredni.

@Jojo

W takim razie dlaczego nas nie dotknęła ta regulacja?

Magazynier
@Jojo

Zgadzam się. U nas też żadnych "regulacji" nie było. ;)

Inny Magazynier
@Magazynier

U kogo nie było u tego nie było ;) jak się pracuje solidnie to się wie co za co się robi ;)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dancoal Sp. z o.o.?

Tak, jak najbardziej. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Czy pracodawca Dancoal Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak. Motywacją są premie przyznawane zgodnie z Wewnętrznym Regulaminem Wynagradzania.

Noni

Zakład od dłuższego czasu nie daje pracownikom podwyżek tłumacząc się corona chociaż informacje dotyczące ostatniego obrotu firmy wskazują że firma ma się w najlepszej formie a więc gdzie są podwyżki? Wszyscy uciekają . Miałam "przyjemność" tam pracować. Nie próbują zatrzymywać pracownika nawet. (usunięte przez administratora) Kariery tam się nie zrobi a wręcz człowiek zatrzymuje się w jednym miejscu.Jesli chcecie się rozwijać i piąć po szczeblach to na pewno nie w tej firmie .

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dancoal Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W przypadku wystąpienia pracy w godzinach nadliczbowych pracodawca jest zobowiązany najpierw oddać dzień wolny, a w przypadku braku takiej możliwości, gdy zostanie przekroczony okres rozliczeniowy dokonuje się rekompensaty w postaci dodatkowego wynagrodzenia. Wszystkie te regulacje są zawarte w Kodeksie Pracy w rozdziale V.

Nadgodziny to święto w tej firmie, szczególnie dla kobiet

Walentyna

Dobry dzień. Czy zatrudniasz Ukraińców na długi okres i na jakich warunkach?

@Walentyna

Zatrudniamy obcokrajowców na takich samych warunkach jak naszych obywateli.

Walentyna

Dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Dancoal Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Dancoal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dancoal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dancoal Sp. z o.o.?

Dancoal Sp. z o.o.