ECOR Product Sp.z o.o.

Opinie o ECOR Product Sp.z o.o.

Nick Nowy wpis

Jak wygląda praca na produkcji operator maszyny tnącej? Jakie stawki godziny?

Zibi Nowy wpis

Im lepsze opinie o firmie tym konkurencja nasila swoje działania żeby zaszkodzić?

ktos

Nie polecam grafikom pracy w tym miejscu. Ilość osób na tym stanowisku, która tam pracowała, mówi sama za siebie. Żałuję, że mi nic nie powiedziała :(

kankan
@ktos

@ktos- moze cos wiecej niz tylko "nie polecam"? Ludzie woleliby poznać trochę więcej faktów z rzeczywistości potencjalnego pracownika w danej firmie :) Akurat zastanawiam się nad aplikowaniem na stan. grafika - dlaczego odradzasz?

lukas Nowy wpis
@ktos

Przez wiele lat mojej pracy w tym miejscu nie wymienila sie ani jedna osoba z naszego zespolu grafikow, tworzylismy super paczke, mega wspominam, chetnie bym wrocil chociaz na prace zdalna ale nie maja teraz rekrutacji, dajcie znac jesli cos sie pojawi

Zainteresowana Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Ta cisza jest niepokojąca

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ECOR Product Sp.z o.o. na stanowisko Drukarz fleksograficzny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Irek

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Chciałbym tu pracować i oczekuję info .

Jak wygląda system pracy w ECOR Product? Chodzi mi o stanowiska na produkcji. Czy jest to praca w stałych godzinach, czy funkcjonuje system zmianowy? Dla osób zainteresowanych pracą są to informacje często decydujące o aplikowaniu na dane stanowisko.

Terapeuta

Najgorsza praca na swiecie

xcvb

podjrzewam ze tak @benek tylko niestety od dawna zadna oferta sie od nich nie pojawila.@jorgid ale powiem ze to w sumie nic dzwnego ze jezeli jest dobra i solidna firma to tez na takich pracownikach im zalzy

kdbz

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje drukarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na maszynie rolowej z opanowanymi technikami druku fleksograficznego i sitodruku. Praca na terenie Poznania. Oferują umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie (płaca zasadnicza, premia, dodatek motywacyjny).

Po nimieckuu

jaka tam praca jest oferowana przez ta firme, bo slyszlaem od znajomych ktorzy sie intersowali ze tutaj sie dzieje, ale tak teraz wchodze i widze ze nie jest za bardzo aktywnie i jest raczej na spokojnie wszystko. tak serio to moze powiecie mi cos o pracy tutaj? bo nie widze jakos poprzednich wpisow

radek

jaką niby premię zabierają, ja nic o tym nie wiem zupełnie, dajcie znać czy to prawda cyz nie, bo jednak trochę mnie tym zaniepokoiliście i sam nie wiem co mam robić.. mam nadzieje, że firma wypłaca pensję na czas i w ogóle jest rzetelnym pracodawcą? jak sądzicie, awarto się u nich zatrudniać czy nie?

zatrudniony

Nie polecam. Praca jak praca ujdzie, natomiast atmosfera tragedia. wymagania straszne najlepiej dyspzycyjność 24/7/ i obsluga wszystkich stanowisk. stale czepianie sie o byle co.

drukarz

witam czy może ktoś napisac cokolwiek o firmie ECOR?dzieki i pozdrawiam

mika

Nie, nie podjęłam pracy w Ecor Product.

Zostaw merytoryczną opinię o ECOR Product Sp.z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w ECOR Product Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECOR Product Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ECOR Product Sp.z o.o.