ECOR Product Sp.z o.o.

Stęszew

Opinie o ECOR Product Sp.z o.o.

mika 2012-07-27 00:19:04
Nie, nie podjęłam pracy w Ecor Product.
drukarz 2014-03-05 10:20:11
witam czy może ktoś napisac cokolwiek o firmie ECOR?dzieki i pozdrawiam
zatrudniony 2014-08-06 11:55:46
Nie polecam. Praca jak praca ujdzie, natomiast atmosfera tragedia. wymagania straszne najlepiej dyspzycyjność 24/7/ i obsluga wszystkich stanowisk. stale czepianie sie o byle co.
radek 2014-11-21 14:48:55
jaką niby premię zabierają, ja nic o tym nie wiem zupełnie, dajcie znać czy to prawda cyz nie, bo jednak trochę mnie tym zaniepokoiliście i sam nie wiem co mam robić.. mam nadzieje, że firma wypłaca pensję na czas i w ogóle jest rzetelnym pracodawcą? jak sądzicie, awarto się u nich zatrudniać czy nie?
Po nimieckuu 2014-11-21 14:55:03
jaka tam praca jest oferowana przez ta firme, bo slyszlaem od znajomych ktorzy sie intersowali ze tutaj sie dzieje, ale tak teraz wchodze i widze ze nie jest za bardzo aktywnie i jest raczej na spokojnie wszystko. tak serio to moze powiecie mi cos o pracy tutaj? bo nie widze jakos poprzednich wpisow
kdbz 2014-11-27 17:47:44
Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje drukarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na maszynie rolowej z opanowanymi technikami druku fleksograficznego i sitodruku. Praca na terenie Poznania. Oferują umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie (płaca zasadnicza, premia, dodatek motywacyjny).
ktos 2015-09-07 17:44:35
Nie polecam grafikom pracy w tym miejscu. Ilość osób na tym stanowisku, która tam pracowała, mówi sama za siebie. Żałuję, że mi nic nie powiedziała :(
kankan 2015-11-26 23:06:51
@ktos- moze cos wiecej niz tylko "nie polecam"? Ludzie woleliby poznać trochę więcej faktów z rzeczywistości potencjalnego pracownika w danej firmie :) Akurat zastanawiam się nad aplikowaniem na stan. grafika - dlaczego odradzasz?
xcvb 2016-07-04 16:25:53
podjrzewam ze tak @benek tylko niestety od dawna zadna oferta sie od nich nie pojawila.@jorgid ale powiem ze to w sumie nic dzwnego ze jezeli jest dobra i solidna firma to tez na takich pracownikach im zalzy
Zostaw swoją opinię o ECOR Product Sp.z o.o. - Stęszew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECOR Product Sp.z o.o.