Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Ciapaty

Na umowie podpisane 10.93 na pasku wypłaty 10,14.DNO i brak słów

Alex

To jest najgorsza agęcja pracy,robią z ludzi parobków,w biurze pracuje to tragedia ,myślą że mogę robić z ludźmi co chcą!! Upychają ludzi w klatkach tragedia

Pracownik Jupitera

Przyjechalem z dziewczyna do pracy.Wydalismy na podroz z zaopatrzeniem 400€. Umowe podpisalismy na miejscu.Wszystko wydawalo sie pieknie.Praca, warunki i towarzystwo.Dziewczyne zwolniono po 1 dniu i dano jej czas na powrot do domu pare dni ze ma opuscic miejsce pobytu.Ja pracowalem jeszcze pare dni i podziekowano Mnie rowniez.Tyle ze przyjechal Pan Krzysztof(kierowca) i kazal sie spakowac bo mam przeniesienie na inne miejsce zakwaterowania.Gdy bylem w transporcie kierowca mowi ze Mnie wysadza na dworcu bo tu mial Mnie zawiesc... Nie polecam tego biura dla nikogo...Najlepiej omijac to

@Pracownik Jupitera

Dzień dobry - pracowniku z Jupitera - tak Pana tytułuję, ponieważ nie wiem z kim rozmawiam.... Z jakiego powodu zwolniono dziewczynę, a kilka dni temu Pana? To dość istotne. Chyba nie sądzi Pan że wydajemy pieniądze cały proces rekrutacji tylko po to, żeby zwalniać bez powodu pracowników po jednym dniu pracy.... Jaki to miałoby sens? Pozdrawiamy

Co

NO KOLEJNA ...pozytywna ...opinia o jupiterze .....BRAK SŁÓW ...znów biuro napisze że rasizm wulgaryzmy ...i dalej będą robić ludzi w BALONA .....a uprzedzam zbliża się wyplata wakacyjnego ...TO NA BANK ZAWIESI SIĘ SYSTEM .....to norma ....

Adrian
@Co

Czekaj, to wcześniej już kombinowali przy wypłatach z wymówkami typu zawieszenie systemu? Brzmi komicznie, przecież nikt w to nie uwierzy :D

Tola
@Adrian

Kombinowali, pracowałam u nich w 2019 i bywało że 'system się zawiesil' z tym że kasa jednak przychodziła xd

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Wiktor

Dzwoniłem tam 400e na początek

Barbara
@Wiktor

A za kwaterę z tego pobierają?

Diabeł

Masakra praca , a zakwaterowanie koszmar nie polecam .

Dariusz
@Diabeł

Za dużo osób w pokoju czy co? Dlaczego koszmar?

Kolo
@Dariusz

Pracowałem tam i uważam że to bzdura,hotel dla kierowcy ok.,dwóch kierowców w pokoju. Praca w każdej agencji jest taka sama czyli na telefon,masz poranny grafik resztę dostajesz w ciągu dnia-wszedzie jest tak samo.ilosc godzin jezdnych jest adekwatna do pensji.Kasa zawsze na czas. też miałem obawy przyjezdzajac do jupitera ale dobrze wspominam czas spędzony w tej agencji na stanowisku kierowcy, ze swojej strony polecam. Każdy człowiek jest inny i nie każdemu może się też taka praca podobać

Damian
@Kolo

Czyli kwatera nie jest taka zła jak wcześniej pisali. Wiadomo że to nie będzie standard hotelowy. A jak ze stawką. Byłeś zadowolony? Podasz ile zarabiałeś?

Kolo
@Damian

Zaczynasz od stałej stawki 400netto tydzień później masz 420 za ok 2-3miesiace, później miałem 450 za kolejne pół roku.

kris
@Damian

Zarobki dobre . Nie ma co narzekać

Firebitch????

Nie polecam firmy jupiter ponieważ koordynatorzy mają wszystko w wielkim poważaniu wyżywają się na pracownikach w stronę pracowników lecą chamskie obelgi i wyzwiska domki w tej firmie są nie zadbane brudne materace prądu brak brudna lodówka prysznic to jakaś tragedia pajęczyny wszędzie śmierdzi dwóm dziewczynom dali faceta na domek do tego pijaka kurzu pełno wszędzie brak podstawowych rzeczy typu mop , miotła itp.uwazajcie bardzo na tą firmę

Lolita99

Witam..czy mogła bym się dowiedzieć jak to teraz wszystko wygląda czy się polepszyło czy jest gorzej.? Jak wygląda robota? O której rzeczywiście trzeba wstawać? Jak jest z mieszkaniem ? Czy są te pralki czy nie ? Jak to ogólnie ogólnie wygląda to wszystko?

Venlo

Kiedy jupiter wypłaca wakacyjne?

Janek

Coś jednak się zmienia w Jupiterze. Pracujemy w Holandii mieszkamy w Belgii Fajna duża lokacja Dość spora flota busów wraz z kierowcami KOORDYNATOR JEST CZŁOWIEKIEM Dostępny zawsze pod telefonem bądź na parku Niestety problem pojawia się dopiero w biurze. Wypłaty nie na czas, dodzwonić się tam to cud. W trakcie tygodnia potrafią ci 2 razy plan pracy zmienić z pierwszej na drugą. Sporo się zmieniło na lepsze lecz jeszcze muszę się bardziej postarać.

Davvski

Czy jupiter dolicza wakacyjne do wypłat czy później wyplaca

@Davvski

to zależy, ustalenia są indywidualne, jak ktoś jest krótszy czas, dodatki dodawane są przy każdej, tygodniowej wypłacie

Cuba Libre

poczytaj komentarze. oni maja problem z uczciwa zaplata za tydzień pracy, a ty chcesz im zaufac na caly miesiac?

Czarna
@Cuba Libre

No właśnie

Ktoś

TAK jupierek ci DOLICZY wakacyjne do solaria ZE STRACISZ WZROK SZUKAJĄC wakacyjnego NAJGORSZA AGENCJA PRACY W NIDERLANDACH

Cuba Libre
@Ktoś

super podsumowanie, w 100% prawdziwe

Czarna
@Ktoś

Dokładnie

Tato

Do małżeństwa NO NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TO CO PISZECIE po pytaniu MILCZYCIE TO ILE OJRO ZA WPIS .....

Czy jupiter daje zaliczki po 2 dniach pracy

@Davvski

dzień dobry, nie daje, ale pierwsza wypłata jest po tygodniu

Jero
@Jupiter

Jaka kasa po tygodniu!? Firma podaje że pierwsza kasa jest po 2 tygodniach. No chyba, że wzgledy maja Ci co pod stół wchodza.

Davvski

Witam czy wypłaty są na kontach już w piątek na polskich walutowych alior bank

Tato

Do małżeństwa pytanie na jakim zakładzie pracujecie i jaka lokacja .....brak odpowiedzi to opinia pisana przez jupitera

Małżeństwo

Witam wszystkich szczerzę nie mogę uwierzyć w te opinie . Razem z małżonką przyjechaliśmy do pracy na sortowni w eindhoven a lokacja Belgia .Podczas trasy na lokacje dzwoniliśmy do koordynatora kamila krótka rozmowa na temat bez zbędnych ogródek .Dojechaliśmy o 3 w noc niestety nie na lokację jak sie okazało lecz na stację lukoil zadzwoniliśmy do koordynatora i tutaj mega zdziwienie 20min i podjechał busem przywitał przeprosił że musieliśmy czekać pomókł zapakować bagaże zaprosił do busa podczas drogi jasno i na temat nas wprowadził . Wyspaliśmy sie zawiózł nas do biura podpisaliśmy umowę wprowadzono nas na temat pracy jak trzeba . Dostaliśmy super lokacje . Koordynator mega pomocny przyjazny dla człowieka . Mimo określonych godzin pracy zawsze dostępny i ppomocny . Lokacja zadbana przyjazna atmosfera transport do pracy zawsze zapewniony . pracujemy już tutaj prawie dwa miesiące i długo myśleliśmy czy napisać tę opinię nie chwalmy dnia przed zachodem słońca lecz po 2 miesiącach pracy szczerze polecam .

Maciej

Co z nią jest nie tak? Mógłbyś napisać coś więcej co dokładnie się stało?

Aneta

W Maasbree ponoć krąży film jak obecny koordynator całuje się i nie tylko z kochanką znana wszystkim W..... A biuro cóż kłamie,kłamie i jeszcze raz kłamie i szukają tylko codziennie kogoś kogo mogą zwolnić. Byli koordynatorzy wkoncu coś zrobili dla siebie i zwolnili się stamtąd bo szefowa potrafi tylko wykorzystywać dziwię się że udaje im się zataić jeszcze tyle rzeczy przez inspekcja pracy ale wszystko do czasu.

Moniś
@Aneta

Jest koordynatorka Iza z każdym żonatym pije po nocy zamiast pilnować pracy to normalne w Masbree

Yomi

Kto jest teraz koordynatorem na Maasbree?? Dalej Dawid?

Ona
@Yomi

Dawida już dawno nie ma teraz jakiś nowy jest jeszcze lepszy

@Yomi

Dawid AWANSOWAŁ sprzedaje ziemniaki na MASSBRE ....

@Ona

Czy jest ktoś bardziej zepsuty od Dawida ? Nie sądzę ????

@Magda

w kwestii formalnej - Pan Dawid już u nas nie pracuje

@Jupiter

To wspaniałe ???? prawda taka ,że jak się ma godziny to idzie i zarobić z wypłatami nigdy nie było problemu.

Teraz pan D prowadzi warzywniak ....na Massbre......awansowal

@Nikt

Czyli Dawidek dalej urzęduje na Masbree z Dursonem ? Wspólny biznes ? Masakra Jupiter trzymając takich nigdy nie będzie miał pracowników

Magda

Oni wszyscy siebie warci za grosz szacunku dla drugiego człowieka

@Magda

TAK MASZ RACJĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 65 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter