Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Witam bardzo fajna agencja praca spoko mega fajnie ludzie ale koordynator z putte nie nadaje się do tej funkcji tak jak potrafił ogarnąć wiele rzeczy w 10 minut tak już nie potrafi nawet zapamiętać imion ludzi

jupiter OBIECA ci wszystko ..... super pracę warunki mieszkaniowe godziny wakacyjne bez zawieszenia systemu ....to czym jest działający internet są lepsi od (usunięte przez administratora)

Big

Agencja jest ok. Ale to prawda że nie wszyscy koordynatorzy są w porządku. Jak można powiedzieć do pracownika(kobiety) która odniosła klucz od pokoju tu cytuję słowa Pana B. Koordynatora z lokacji w Niemczech:"Jak jeszcze raz przyjdziesz to dostaniesz w pysk".???? Czy agencja wie jak się zachowuje pan B????

@Big

dzień dobry, przekazaliśmy tą sprawę do sprawdzenia, dziękuję za informację.

Tereska

Opinie o ludziach w Venlo. Zazwyczaj to osoby fałszywe i obłudne. Tworzą plotki i niszczą ludzi. Co z tego maja? Nic, satysfakcję i nic więcej. Po czym i tak robią w tej firmie, bo nie znają języka ani swojego ani obcego Raz po raz ktoś mnie czegoś wypytuje, jak sądzą mówię im prawdę xD Niestety, nie przyjechałem tam szukać przyjaciół a wasz los marny jest, bo gdyby nie sklepy sieciowe, nawet bułki nie kupicie

Oliwia

Ja nie mam nic do zarzucenia. Przyjechałam z chłopakiem zarobić przez wakacje. Trafilismy na Putte i do Blackmana. Lokacja spoko, Konrad koordynator też. Wyszły jakieś problemy z ostatnimi salarisami, ale później dostaliśmy korektę. Raczej wrócę za rok

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Można zmienić tekst bo z góry pachnie lizusostwem i pisany pod biuro NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE UWIERZY W TO ..... wystarczy czytać ze zrozumieniem teksty opinii o agencji ....j ile ojro za tekst czy może dodatkowe godziny obiecali i plano

Kamila

Szczerze polecam agencje Jupiter jestem zadowolona razem z mężem wszystko można w biurze załatwić jeśli się dobrze żyje z biurem to panie wszystko załatwia

TYLKO CZY DZIAŁA .......

Abstynent

Czy w mieszkaniach jest internet?

@Abstynent

tak, internet oczywiście jest

TO JEST DNO

Praca dla naiwnych i dla patologii. Oszukiwanie na stawce i w kwitach wypłat.

Dariusz
@TO JEST DNO

Dlaczego dla „patologii”? To mocne oskarżenia wiec może coś wiecej?

Big

Jeżeli Ty pracujesz uczciwie to agencja też uczciwie wypłaci.

Cuba Libre
@Big

Co za bzdury. Jeśli jesteś w pracy 8 godz. To pracodawca ma zapłacić za 8 godz. Nie ma czegoś takiego, że zapłaci za 2 godz. , bo 6 pracowałeś nieuczciwie.

Dzień dobry wolność słowa nie upoważnia nikogo i nigdzie do obrażania, ubliżania, oczerniania. Zasada ta - na szczęście - działa rónież na Gowork. Komentarze niemerytoryczne, obraźliwe, z wulgaryzmami, rasistowskie itp są usuwane - często automatycznie, przez administratora. Tak to działa. Pozdrawiamy

Tata
@Jupiter

CAŁY CZAS TO POWTARZACIE może zmieńcie coś w tekście bo nie najlepiej to świadczy o waszym intelekcie ......a OPINI O WAS NIC NIE ZMIENI JESTEŚCIE PAŃSTWO NAJGORSZYM BIUREM W NIDERANDACH bez pozdrowień

Doświadczony
@Tata

To chyba jeszcze nie pracowałeś dla Jobcenter z Hagi jedź zobacz „ugryź” wypowiedz się. Każde „biuro” pośredniczy a nic nie stanowi aby się wykazać inteligencja i zatrudnić się na kontrakcie, być sobie samemu panem po co wam inteligentnym biura pośrednicy i debilne komentarze ?? Często pytają tutaj ludzie którzy chcą zarobić ale też trzeba sobie zadać pytanie jakie posiadają kwalifikacje jak z językiem itd. Bo „żeby mieć niestety trzeba również dać”

Tata
@Doświadczony

Dziękuję za odpowiedź ale jeżeli nie pracowałeś dla jupiterka to zostaw swoje przemyślenia dla siebie bo nie jesteś w temacie ORAZ SWOJE ZŁOTE MYŚLI...... przekaż najbliższym

Melonik

Brawo.To szczera prawda

Jacek
@Tata

Pracowałem tam rok czasu mieszkałem tam w venlo w klasztorze firma masakra a w klasztorze to sobie trzeba było poradzić he he

TO JEST DNO
@Doświadczony

Widać ze pracownik biurowy, to pisał. zlodziejstwa w koncu trzeba bronić

Kinga

Nie polecam. Wiecznie trzeba czekać na kogoś z agencji, totalna dezorganizacja. Po 14h podróży kolejne 2h czekania na zakwaterowanie tymczasowe, na następny dzień 4h czekania w firmie aż przyjdzie ktoś kto nas po niej oprowadzi z czego oprowadzanie trwało z 10 minut. Z lokacji zastępczej kwaterowali na inną już stałą jednak warto zaznaczyć, że kwaterunek w bungalach (tymczasowe w stanie tragicznym do łazienki aż strach wejść, kolejne w lepszym stanie jednak nadal to bungal w którym sorry ale nie da się normalnie żyć chyba że ktoś przyjechał na 2 miesiące, poza tym bardzo niemiły koordynator obiektu). Brak umowy, kazali czekać do 48h ale na kurs chcieli wysłać odrazu. Odradzam agencję zupełnie!

Sandra

Nie gwarantują pracy 5 dni a tygodniu - 40 godzin. Stawki brak słów 11.05 brutto. Z timingiem razem na dnie

Maciek

Nie polecam najgorsza firma w jakiej pracowałem a w biurze pracują same gbury w (usunięte przez administratora) się im poprzestawiało szukają młodych osób do swoich obozów pracy aby popracowali ze trzy dni i tak im potrącają że nawet 50 euro nie zarobią takie firmy zgłaszać do organów ścigania

Czy ktoś pracował tam jako kierowca i może coś powiedzieć w tym temacie?

EIE
@Gość

Praca na busach 9 osobowych (najczęściej) lub autobusach (je mają głównie kierowcy z dłuższym stażem) poranna zmiana od 4 do 17 popołudniowa od 13 do 2. Praca dość dobrze zorganizowana często są dłuższe przerwy gdzie spokojnie można sobie zjeść posiłek, średnio mi wychodziło do 6 godzin samej jazdy dziennie i ok. 300-400 km, dłuższe dystanse po autostradzie z tempomatem to i nie męczące. Jedyny minus to praca 6 dni w tygodniu i system tankowania paliwa tylko o 11 lub trzeba jechać po kartę do biura zatankować i od razu ją oddać (szefowa się boi że kierowcy nakradną paliwo bo kilka lat temu niestety tacy się trafili). Ogólnie dość dobra opcja jak nie zna się języka gdyby nie to że znalazłem sobie robotę w Niemczech to jeszcze bym wrócił do Jupitera.

Wojtek
@EIE

Jak wygląda temat wypłaty,nie ma opóźnień czy jest wypłacana po przepracowanym tygodniu czy później?

EIE
@Wojtek

Zawsze było na czas w piątek po południu na koncie.

Toto
@Gość

Praca kierowcy ok,tygodniówka na czas ok.300-400 km dziennie po autostradach, większości jazda busem,kasa adekwatna do wyjeżdżonych godzin,polecam

Cuba Libre
@Wojtek

pozatym, ze kilkukrotnie mnie (usunięte przez administratora) to zdazyly sie wyplaty z opoznieniem i jawet nie raczyli poinformiwac. ogolnie to unikac jak ognia. sa uczciwie biura.

Lila
@Cuba Libre

Jakie biura polecisz w Holandii? DZIĘKI z góry

Krzysztof
@Gość

Ja tam pracowałem jako kierowca. Nie polecam. Robota na telefon zadzwonią i nawet jak robisz obiad to musisz wszystko zostawić i jechać

Adrian
@Krzysztof

A płacą chociaż spoko jak wymagają bycia ciągle w gotowości?

terra

MeMeMe
@Cuba Libre

Racja

Tato

NO .... ZNOWU ..POZYTYWNA ....OPINIA O biurze oraz ..... prężnym ....koordynatorze ....PYTAM KOGO WY TAM ZATRUDNIACIE tylko ludzi o poziomie 0 inteligencji to tak jak w biurze ......SZKODA PODTRZYMUJE SWOJĄ OPINIĘ NAJGORSZE BIURO W NIDERANDACH .....bez pozdrowienia .... jesteście . . .każdy niech wstawi odpowiednie SŁOWA

Xxd

Agencja jako tako może być ale to jak ludzi traktują to totalne dno… chłopak trafił na jakaś melinę w venlo w której nawet klucza nie dostał prosił się o niego tydzień gdzie miał 2 zmiany wracał do domu o 2 w nocy nie mając jak otworzyć drzwi musiał czekać do 4 rano aż ktoś wstał i wkoncu mu łaskawie otworzył wydzwaniał do pożal się Boże „koordynatora” który go zbywał po czym dzwonił do biura w którym mu powiedzieli „klucz jest dorabiamy (klucz wyrabia się pare minut) jak się panu nie podoba to możemy zakończyć współpracę”…morał z tego taki ze nawet psy maja lepiej niż ludzie w tej agencji

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Jupiter? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@@

Tam do pracy każda patologię biorą, więc jaka rekrutacja, musi być tylko wolne miejsce i jedziesz ????

Koza
@@@

Dokładnie. Najgorsze padło po kryminale w brakiem uzębienia, obszczymurki i pijackie małżeństwa nawet. Kasa też na poziomie patologi

Hanna

jak wygląda z tym zawieszaniem się systemu gdy trzeba wypłacić kasę np wakacyjne? To jest traktowane jako wymówka czy potem, z opóźnieniem, kasa jednak jest?

@@
@Hanna

Zawsze była wymówka, że system ma problem, ale pieniądze były wypłacane, pracowałem kilka lat w J i tak było za każdym razem.

Ciapaty

Na umowie podpisane 10.93 na pasku wypłaty 10,14.DNO i brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter