Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Boa

DLACZEGO USUWACIE WPISY pytanie do GOWORK KTORE OPISUJĄ jupitera i są NEGATYWNE i nie zawierają wulgaryzmow TO CO MODELUJECIE cudowny obraz jupitera ......WYSTARCZY POMYŚLEĆ TYLE NEGATYWNYCH OPINI .....PRZYPOMINAM MYŚLENIE NIE BOLI .....

Karol

10,71brutto to zadowalająca stawka wdg Was ( Agencjo). To jest stawka brutto, podajcie netto, ( 7 ojro z groszami!!!) Taką stawkę trzeba podawać,stawkę netto - to ci do ręki,kieszeni trafia!! To jest kpina,cyrk a nie zadowalająca stawka!!! Omijać was szerokim łukiem. Zróbcie porządek z pracownikami co pala papierosy na domkach ( niby błaha sprawa ( ,ale zaś jest tylko GORZEJ!!!) OMIJAC WAS RAZ JESZCZE,SZEROKIM ŁUKIEM !!! Sortowanie owoców w Venlo ?? A w praktyce dźwiganie ciężkich skrzynek z arbuzami na wyys 2-3m. Nikomu was nie polecę. Bardzo negatywne wspomnienia z wami mi towarzyszą. Myślę,że wiele osób " władczych" byłoby zainteresowanych wami w różnych aspektach. ????

@Karol

Szanowny Panie Karolu, to nie taka prosta sprawa z tym "netto" - proszę zwrócić uwagę, że większość agencji podaje właśnie kwotę netto. Wynika to z wielu czynników, proszę sobie doczytać w necie. W każdym razie "na rękę" przy obecnej stawce wychodzi u nas około 9 - 10 €. Życzymy Panu wszystkiego dobrego, powodzenia!

BCZ

Chciałbym zwrócić się do wszystkich młodych ludzi którzy zastanawiają się nad pracą w tej agencji. Sam byłem w waszej sytuacji, jako student chciałem sobie po prostu "dorobić". Po pierwsze i najważniejsze - nie wierzcie w nic co jest wam przedstawiane na słuchawce (ciekawi mnie tylko, czy agencja "Jupiter" ma świadomość jakie brednie potrafi opowiadać ich przedstawiciel). Po drugie - przygotujcie się na to że pracę będziecie mieć jeżeli pozwoli wam na to "zrządzenie losu" (w Jupiterze panowała ciągła wymiana pracowników i niekiedy jest ich po prostu zbyt wiele, żeby dostać pracę, wiadomo - liczy się pieniądz, nieważne czyim kosztem). Po trzecie - przygotujcie się na specyficzną, niekoniecznie pozytywną aurę obecną wśród ludzi na domkach, w autobusach, jak i w samej pracy. Po czwarte - zastanówcie się czy naprawdę nie lepiej jest ogarnąć sobie pracę w kraju i nie przeżywać tego, co przeżywaliśmy my (a najczęściej towarzyszyło nam uczucie zwykłego rozgryzienia ,frustracji i bezradności). Od naszej wyprawy do agencji Jupiter minął prawie rok i z perspektywy czasu wiemy że był to ogromny błąd, niestety cofnąć czasu się nie da, piszę tą opinię jako swoistą przestrogę dla wszystkich osób, które otumanione wizją pieniędzy chcą podjąć to "wyzwanie". Jeżeli już zagranica - są lepsze kierunki (Norwegia, Szwecja). Większość agencji holenderskich leci w kulki równo, więc kochani "szkoda czasu i atłasu". Moja osobista ocena agencji to 2,5/10.

@BCZ

Dzień dobry. Trudno nam się odnieść do Pana postu. Wynika z niego, że naszym "hobby" jest stała wymiana pracowników. A potem nie dajemy im pracy.... Tak nie jest - po co mielibyśmy to robić? Nie wiemy, kiedy pracował Pan w Holandii, możemy przypuszczać że trafił Pan na czas, kiedy był jakiś przestój z dostawą owoców - faktycznie czasem się to zdarza, niestety. Owoce to dość "kapryśne" produkty. Ale po chwilowym przestoju ludzie wracają do pracy. Zawsze podkreślamy, że to jest ciężka praca, szybkie tempo, dużo godzin. Nie każdy daje radę.... Ale stawka niezła, od dzisiaj 10,71 €/. W każdym razie pozdrawiamy i życzymy powodzenia w tym, czymkolwiek się Pan obecnie zajmuje.

bcz

Kończąc chciałbym zwrócić się do wszystkich młodych ludzi którzy zastanawiają się nad pracą w tej agencji. Po pierwsze i najważniejsze - nie wierzcie w nic co jest wam przedstawiane na słuchawce (ciekawi mnie tylko, czy agencja "Jupiter" ma świadomość jakie brednie potrafi opowiadać ich przedstawiciel). Po drugie - przygotujcie się na to że pracę będziecie mieć jeżeli pozwoli wam na to "zrządzenie losu" (w Jupiterze panowała ciągła wymiana pracowników i niekiedy jest ich po prostu zbyt wiele, żeby dostać pracę, wiadomo - liczy się pieniądz, nieważne czyim kosztem). Po trzecie - przygotujcie się na specyficzną, niekoniecznie pozytywną aurę obecną wśród ludzi na domkach, w autobusach, jak i w samej pracy. Po czwarte - zastanówcie się czy naprawdę nie lepiej jest ogarnąć sobie pracę w kraju i nie przeżywać tego, co przeżywaliśmy my (a najczęściej towarzyszyło nam uczucie zwykłego rozgryzienia ,frustracji i bezradności). Od naszej wyprawy do agencji Jupiter minął prawie rok i z perspektywy czasu wiemy że był to ogromny błąd, niestety cofnąć czasu się nie da, piszę tą opinię jako swoistą przestrogę dla wszystkich osób, które otumanione wizją pieniędzy chcą podjąć to "wyzwanie". Jeżeli już zagranica - są lepsze kierunki (Norwegia, Szwecja). Większość agencji holenderskich leci w kulki równo, więc kochani "szkoda czasu i atłasu". Moja osobista ocena agencji to 2,5/10.

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Nikt

jupiterze DALEJ CZEKAM NA ODPOWIEDŹ I NIC NIE MACIE DO POWIEDZENIA TO TYLKO UTWIERDZA MNIE W PRZEKONANIU ZE jestescie po prostu ............. NIECH KAZDY WSTAWI ODPOWIEDNIE SLOWO ...........

Ha ha

I usuwacie konkretne wpisy. Prawda i tak wyjdzie.

Mała mii
@Ha ha

O co chodzi z tą wiadomością?

gruby

Ta Agencja to jedno Wielkie bagno,ludzi zatrudniają a starym pracowniką dają wolne,panie w biurze to są nie miłe i chamskie,a jak bedziesz za duzo upominał sie o swoje to specjalnie dadzą ci wolne nawet cały tydzien ,co do ich aplikacji z planem pracy to porażka ,wyślą ci godzine o ktorej zaczynasz tylko nie masz godziny wyjazdu i musisz czekac do 21.30 lub 22.00 i isc patrzec na szybe na liste co nie ktorzy maja wyjazd juz o 3.00 w nocy bo pan Dawid zapracowany i ma w (usunięte przez administratora) ze ktos rano wstaje ,a zarobki przecietne to 250 euro za 38 godzin,co nie ktorzy mają 2 lub 3 dni pracy w tygodniu wolne ,teraz szukają głównie na pakstations gdzie człowiek jest poniżany wyzywany itp i tam trzeba pracowac na akord a stawka godzinowa jak juz z reszta w wieksząsci ich firmach tak sie robi ,dostajesz grosze a (usunięte przez administratora) jak głupi,A co do badanie alkomatem przed pracą to pierw by pana Dawida trzeba było sprawdzic ,bo nie raz z rana był pod wpływem,a dobre komentarze to od tych co tam długo siedzą i nie mają wyjscia,a co do jakiej kolwiek pomocy od nich zeby isc do lekarza lub cos pomogli załatwic zapomnijcie ,w (usunięte przez administratora) cie mają ,i wieczny problem z dojazdami jak i z zrana tak i popoludniu,non stop czekac nieraz to i 1.30 trzeba czekac na busa po pracy ,zatrudniają ludzi z wyrokami do odśiadki ,cała agencja patologia z z panem koordynatorem panem D to za łapówki ci pomorze wszystko bo za darmo nie bardzo,większosc ludzi w tej agencji to cpuny i alkoholicy jedna patologia a jak masz problem to w niczym ci nie pomogą radz sobie sam ,powodzenia zyczę wybierającym sie do jupitera.

Rosa
@gruby

Hej mam do Ciebie pare pytań możemy się zgadać telefonicznie . Też mam tam jechać ale widząc taki komentarz trochę się obawiam ???? napisz do mnie (usunięte przez administratora)

Zuzia
@Rosa

No co tam chciałaś się zdzwonić

@Rosa

To prawda,ta pseudo-agencja to wielkie szambo,pracowników mają tylko po to by na nich zarabiać, jestem tu 2 tygodnie i wracam ,nie polecam tej agencji

Taia
@Andrzej

"pracowników mają tylko po to żeby na nich zarabiać" - nie rozumiem tego zarzutu - to chyba raczej normalne...

Nowyy

Witam czy gdybym przyjechał z Polski do Waszej agencji musiałbym odbyć kwarantannę?

@Nowyy

Dzień dobry, kwarantanny nie ma, a od jutra Holandia luzuje prawie wszystkie obostrzenia. Jeśli nasi pracownicy chcieliby się zaszczepić na terenie Holandii - pomagamy w tym

Kaczka

w ich spowinowaconym bracie czekalismy od 23 Do 5 rano na busa zeby p.o. pracy przyjechac na lokacje

Krzysiek

Ale Petycji uda to z chęcią wycaluje

Ro

Dzwonisz do nich I pytasz o prace a oni pomyłka Hajecka Jupiter Rzeszow

Ona64

Dajcie sobie z nimi spokój. Pieniądze słabe, a mieszkanie również pozostawia wiele do życzenia. Dużo osób pali m... Na lokacjach aż dym drugiego człowieka zaczyna dusić. Nieraz to czułam. Każdemu odradzam. Ten kooord od Vectry również niezbyt pomocny ,a zgrywa takiego maczo. Nie polecam ich !!!

wracac mnie do tej roboty bo nieprzestane pisac

KG

Paulina chcesz miec klopoty za to ze mnie wygonilas z vankena????

Akt

am Na Banaken CHAMPIONS wyzucja ludzi ze zlosci wyrzuci ale tygodniowek nie przeleje Myslenica ,Zieba ,JerzewskaW ,Jaskulska takie firmowe ziułka

Szel

Najlepszy jest "Koordynator" Marcin - w Niemczech wywoził ludzi na pole z walizkami i zostawiał. (usunięte przez administratora) bez kultury osobistej, chyba nienawidzi ludzi. Gdyby były obozy to on byłby kapo. Oby jak najmniej takich ludzi na swojej drodze

Kolega

A ram czego niecypną sie ludzi stajacych zastolikamijedza owoce kawlaki I warzywa ze kierownicy niewidzi jak rusz (usunięte przez administratora) a jak ale induce to zgrys chodzi. Jak wscieczkarnu

Magda

A jeżeli chodzi o firmę to pieniądze na czas ,a zarobki zależy gdzie się trafi i ile masz godzin . Troszkę kosmiczne pieniądze jak na takie warunki mieszkalne ,ale idzie przeżyć.

@Magda

A GDZIE pani mieszkala pani Tereso ......takie mam pytanie ....

@Magda

A jakim zakładzie pani pracowała....

@Nikt

Na marchewce pracowałam

@Magda

Harris.....cos blizej lokacja .....

@Nikt

Harris najpierw Masbree później Barlo : ) jeszcze za czasów Ani koordynatorki

Teresa

Pracuje już jakiś czas i jedyne co mogę napisać to Nie Polecam!!! Młodziutkie "księżniczki" z biura niezbyt miłe Wypłata to porażka. Warunki mieszkalne Kark4..słabe! Omijać ich. Niewiele idzie odlozycz a w sumie to nic !!!!!!!!! Szkoda czasu takie moje zdanie!

m ktos

Tak a jak ci szefowa nazmysla glupot zeby cie wykuzyc druga-1,5- zlosliwie rogi pokazuje bo pracowała z twobą na jednym biurze potem cie blokuje a kordynator ma pysk niewypazony I potem sie dziwia ze pyskuje sie do nich Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu pajace

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter