Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Her Her

Siema. Pracowałam w Jupiterze od lipca do obecnej chwili. Zrezygnowałam. Mieszkałam w bungalach na Maasbree, przeprowadzałam się dosłownie 11 razy z domku na domek, dlaczego ? Bo Albo dostałam pokój dwuosobowy, i byłam w nim sama to zaraz przenosili mnie do pokoju jednoosobowego na inny domek bo w poprzednim mieli zamieszkać np dwóch Panów. Potem z jednoosobowego do dwuosobowego bo do jednoosobowego znowu miał ktoś przyjechać z Polski, a Jupiter patrzył bardziej na nowych pracowników a stałych miał gdzieś ! Koordynatorzy. - w porządku, zawsze pomogą, chociaż bywało że wtrącali się w nie swoje sprawy... Na początek , praca codziennie w innym zakładzie. Dadzą Ci planing na aplikacji, nie wiesz gdzie jedziesz, co tam będziesz robić, jak się ubrać, czy jest tam zimno, ciepło czy mokro... Ale po ok tygodniu dadzą Ci stała pace. Na Maasbree pełno ćpunów, strach wyjść gdzieś wieczorem samemu. Do pracy wyjeżdżasz o 4:00 jak masz na 6 do pracy, bo musisz najpierw zwiedzić i pozabierać ludzi z Venlo dopiero jedziesz na zakład. Po pracy czekasz godzinę na transport, i też wracasz do domu godzinę, bo najpierw musisz odwieść ludzi z Venlo i na końcu Maasbree... Sklep 4 km od domków Jumbo i Coop, jest w hotelu Polski sklep, który prowadzi Turek.. ceny z kosmosu. Więc jak nie masz stałych godzin i czasu żeby iść z buta do Jumbo, to będziesz żyć od wypłaty do wypłaty, chyba że znajdziesz znajomych z samochodem co zechcą Cię wozić... Bo nawet kierowcy nie mogą Cię zawieść do sklepu. Jak masz 40 godz w tygodniu to zarobisz 300 euro na czysto... Nie polecam JUPITERA. Lecz, pracę miałam fajna, znajomych tam i tylko z tego względu tam tyle siedziałam. Pozdrawiam. !

Mlody
@Her Her

Zapraszam do flexspecialisten tam jest jeszcze gorzej;) ile ludzi tyle opinii i tyle . Pracowałem przez jupiter i było ok

Olaf
@Her Her

Zgadzam sie z powyzszym komentarzem. Ja na masbree trafilem na tydzien fakt bubgala mialem kozak ale ja przyjechalem z para wiec mielismy swoj pokoj. Wifi nie dziala bo siedzi na nim 50 osob. Pracy przez tydzien nie dostalem. Teraz zmienilem agencje i mam studio dla siebie oraz prace od reki. Unikajcie tego (usunięte przez administratora)

Ola
@Olaf

Jeśli można zapytać, jaką agencję polecasz?

Tato

proszę zmienić formułę odpowiedzi że rasizm obrażanie itp....bo tą odpowiedźia wystawiają .... państwo..... sobie świadectwo swojej inteligencji BO NIC NIE MACIE PAŃSTWO NA SWOJĄ OBRONĘ opinie mówią same za siebie wystarczy policzyć pozytywnie i negatywne ALE TRZEBA UMIEĆ LICZYĆ a to chyba państwa przerasta ... ogólnie Najgorsza agencja w NIDERANDACH odradzam wszystkim

Xxx

Pracowałam tam teraz przez ponad pół roku i 4 lata temu tez pol roku . Zdanie mam podzielone …. Bungale da się żyć ale za dużo ściagają za domki zdecydowanie … Co do domków tragedi nie ma da się żyć zależy tez na jakich ludzi trafisz … Wielkim minusem jest ze niema pralki na domku a pranie kosztuje koło 4euro gdzie często pralki się psują i pranie wychodzi mokre . Sklepik jest na terenie bungali (Turek prowadzi polski )ceny z kosmosu ale lepsze to niż wg by miało go nie być ???? Wypłaty mega słabe ja za ponad 40 godzin miałam jakieś 250 euro po odciągnięciu domku … Godziny różnie raz są raz nie ma … Ogólnie wspominam dobrze tam czas raczej miałam zawsze prace ….z ludźmi żyłam dobrze . Ale myśle ze Jupiter niedługo polegnie za bardzo lecą w (usunięte przez administratora) Także zdanie mam podzielone w sumie ….

@Xxx

Nie polegnie. Ta agencja jest ponad 20 lat na rynku, nie polegli wtedy z oszustwami, to nie polegną teraz. Oni wiedzą co robią.

Kowal

A jesteś pewien że kontrol więcej nieprzyjedzie kordynator ma (usunięte przez administratora) O2,lat ten sam numer (usunięte przez administratora) się do maolata bo przyjechał jeszcze na poprzednim kordynatorze Dawidzie

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Ozga Rafał

Przestane jak zniechce ludzi do głupot za te firmy oraz cyrk na domkach A34 ( 109,23,222,319 w każdy pokuj niemożna go nazwać pokojem szawkitd to za fałszowanie covid19

Kama31

Szczerze polecam Agencje jupiter . Ja z mężem jestem prawie 3 lata w Jupiter i złego zdania o Jupiterze nie mogę powiedzieć. Zdazaly się przestoje ale ja do pracy jezdzilam tzn z łapanki jezdze i jeździć będę .Nie piszcie mi bzdur na temat Jupitera . i za takie komentarze bardzo dziękuje . Ja i maz jesteśmy zadowoleni . A co nie ktorzy albo do pracy nie jeżdżą albo piją i później się dziwicie ze Jupiter takie osoby wywala. Jeśli dobrze się żyje z biurem to wszystko można załatwić. Zawsze ja i maz będziemy za Jupiterem

@Kama31

Może ty masz taką opinie inni ludzie odbierają prace w tej agencji inaczej. (usunięte przez administratora)Jak masz pracę to wszystko pasuje. Ja też nie narzekałam, ale widziałam co się tam dzieje, więc też tej firmy tak nie wychwalaj. Bo potrafili ludzi ściągać z Polski, rzucali pracę z nadzieją na lepsze życie, po czym kazali im wracać, bo jednak nie ma pracy.(usunięte przez administratora)

Sebczan
@Kama31

Witaj Kama31. Mam pytanie. Podasz mi jakiś namiar na kogoś z biura. Przyjezdzam za parę dni do Niderlandów do JUPITER i mam adres, ale numeru brak. Pozdrawiam serdecznie Sebczan

Tata
@Kama31

To gdzie pracujecie .....a co do jupitera to agencja (usunięte przez administratora) .... system się wiesza koordynator brak określeń... lokalizacje poniżej standartow .....byłem widziałem ODRADZAM ZE SZCZEREGO SERCA

Urwis

Solidna Agencja Pracy

Oola
@Urwis

Ta bo jesteś kierowcą. Tam kierowcy mają najlepiej ;)

Ona
@Urwis

Haha urwisek kierowca co podrywa wszystko jak leci. Jego pani zamiast kablować do biura na wszystkich niech się nim zajmie. Ludzie bez ambicji zapatrzeni w jedno biuro myśląc że jest ok i mieszkający na hotelu na Maasbree szczyt możliwości i kariery . Gratulacje

Nie polecam tej agencji, rekruter nalegał na jął najszybszy przyjazd, byliśmy dogadani z koordynatorem lokacji na przyjazd następnego dnia na lokacje. Przyjechaliśmy i na miejscu dostalismy SMS, ze nie ma dla nas miejsc i mamy stad jechać. Rekruter nas spławił po czym przestali oboje odbierać telefony. Dobrze, ze cała grupa byliśmy prywatnym samochodem, bo ciekawe co mielibyśmy zrobić jakby bus nas zostawił w środku lasu z rzeczami bez możliwości powrotu. Ta agencja to jakieś jaja, koordynator lokacji nie wie na jakim świecie żyje. Jeśli nie chcesz zostać pozostawiony sam sobie w środku lasu to wybierz inna agencje. Ja będę odradzać wszystkim.

Cuba Libre

unikac jak ognia, chyba, ze jestes intelektualne zero.

@Cuba Libre

Albo ognioodporny. ;) A da radę jeszcze bardziej rozwinąć tę dosadną poradę? Co konkretnie się działo / dzieje w firmie?

B

CZEKAM NA MERYTORYCZNĄ ODPOWIEDŹ ....jupiterku .....brak .....zdjęć i brak odpowiedzi aż czemu ........czyli ....i niech KAZDY WSTAWI ODPOWIEDNIE SŁOWO jezeli możecie to niech.... wspanialy .... hihihi ....koordynator sprawdzi czy ludzie nie mają ukrytych suszarek do włosów ......konspiracja na calego ......

M

jupiterze i CO JAK ZWYKŁE MILCZYSZ . potrafisz tylko oddawać 20 EURO TRZY MIESIĄCE taki jesteś biedny ..... TYLKO POTRAFISZ ROBIĆ LUDZI W BALONA OBIECUJĄC CUDA NA KIJU .....czy damy z biura POTRAFIĄ SPOJRZEĆ W LUSTRO ... SAME SOBIE ....brak słów na określenie ich postawy MERYTORYCZNĄ ODPOWIEDŹ PROSZĘ .....

C

jupiterze proszę zapoznać się z gramatyką .....i jak nie macie nic do ukrycia to pochwalcie się zdjęciami swoich ....cudownych ....lokacji klasztor ....Gemente Massbre o 49 nie wspominam i proszę o merytoryczną odpowiedź .....A nie pisanie ze rasizm wulgaryzmy ITP....

Nnnn

Nie polecam!! Warunki mieszkaniowe odbiegają całkiem od tych, które przedstawiano przed wyjazdem do tej pseudo agencji!! Klasztor w Venlo porażka. Zwierzęta żyją w lepszych warunkach niż ludzie zatrudnieni w jupiterze!! Nie polecam!!

Ona37

Szefowa nawet pracowników biurowych swoich (usunięte przez administratora) to co dopiero zwykłych pracowników, byłam, pracowałam i widziała m. Oraz przestrzegam !!!! Ale co się dziwić ja Turcy to prowadzą

Niebieski

Jestem w jupiterze od 4 tyg.,agencja jak każda inna.chcesz pracować i nie zawalasz porannego wstawania to pracujesz i godziny masz, no że nie ma aż tyle pracy na firmie i masz wolne.mieszkania mogą być ale trochę za drogie.jestem w mniejszości z pozytywnymi opiniami ale najważniejsze jest to po co człowiek tu przyjechał albo jakie ma podejście do pracy. Wiele osób myśli że euro im przyjdzie za darmo.

...

Proszę o pokazanie gdzie obrażam jupitera ja tylko piszę PRAWDĘ o was a panstwo NIE ODPOWIADAJĄ MERYTORYCZNIE wszystko co opisuje jest prawdą a może są godziny na firmach SCHERPEN Fresh Banken Total co do ludzi to sa różni ale CZY PAŃSTWO SĄ WOBEC NICH UCZCIWI ........bo mam DUŻE WĄTPLIWOŚCI

@...

Szanowny Panie - nie wiemy z kim rozmawiamy - jak więc mamy się odnieść merytorycznie do tego. co Pan pisze? Nawet nie wiemy, czy Pan u nas pracuje... Traktujmy się poważnie - jeśli ma Pan jakieś uwagi, proszę je skierować bezpośrednio do biura lub do któregoś z polskich rekruterów - namiary znajdzie Pan na www.jupiterpraca.pl Pozdrawiamy

Hendeho

Kordynatorzy niemaja czasu zrobić zakupów na życie i każą chorym zarażonym niby iść samemu na zakupy plus na święta na firmie jeśli pojedziesz na święta niemasz powrotu na firmę coś ci to mówi (usunięte przez administratora)

Kuba

Jak agencja traktuje pracowników Kturzy są dobrzy chodzą do pracy i nie biorą zikuw

Justyna

Witam, Pracowałam tam rok temu. Mieszkałam na bungalach przez parę miesięcy. Pracowałam na Nunerze więc daleko do pracy busem nie miałam. Zależy z kim trafisz na domek, ja akurat bylam m.in. z Bożenka, wspaniałą kobietą, więc nie narzekałam. Praca codziennie na zmiany, godziny były. Niewiem kto teraz jest koordynatorem ale wtedy był Dawid i miło wspominam ta współpracę :) jak się zwalnialiśmy dał nam pare dni . Jak byłeś fer w stosunku do niego to on też był w porządku :) pozdrawiam serdecznie

Hose Antonio

H.W.D. Jupiterowi

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter