'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o.

Człuchów

Opinie o 'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o.

RRRR 2011-06-14 16:39:22
FIRMA KTÓRA MA PRACOWNIKÓW ZA NIC!!!!!!!!!!!!! WSZYHSTKO PO TO BY ZNISZCZYĆ POLSKI RYNEK...TZN.WYKUPIĆ WSZYSTKIE FIRMY DROGOWE W POLSCE A PÓŻNIEJ SPRZEDAĆ ZAGRANICZNYM KONCERNOM....POPROSTU ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kier 2012-02-03 10:16:24
racja a na wuplae 1300 a godz 200
drogowiec z Lęborka 2012-06-30 14:32:02
witam pol drog gdansk rozwala firmy kolo Bytowa rozwiazauja cala firme oddzial ludzie dostali wypowiedzenia po przejeciu przez Gdansk a(usunięte przez administratora)po 8 godz w mies bez sobot bo w sob 100 procent i na dodatek w krake w maju bylem 6 dni tylko pensja 980 zl zabrane wszytkie dodatki maszyna pocieta na zlom a obiecywali zlote gory abu podpisac ze podchodzimy pod nich firma kant
Darex 2016-04-20 14:51:12
Czy w 'POL-DROG jest nadal ten stary kierownik co kilka lat temu prowadził grupę? Wspaniały człowiek, mało jest takich jak on, powinno być zdecydowanie więcej, mam wrazenie, że facet urodził się właśnie, aby zarządzać ludźmi, niesamowite, polecam jeśli jest
Zostaw swoją opinię o 'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o. - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o.