Opinie o International Paper w Kwidzyn Lubicz 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie International Paper. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w International Paper na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Paper w Kwidzyn Lubicz 23

Pracownik MM

Nie polecam tej firmy. Cały czas redukcje na każdym wydziale, oprócz biurowych stanowisk. Młodym pracownikom nie przedłużają umów po roku czasu. Panuje beznadziejna atmosfera. Cięcia kosztów od dwóch, trzech lat. Podwyżki kierownik nie musi Ci dac, mogą Cię przenieść gdzie indziej i obniżyć stawkę, tak robią. Firma straciła renomę i w życiu bym się nie przyjął do tej firmy teraz. Szukam czegoś innego

Olo
@Pracownik MM

Zgadzam się z każdym słowem,totalna porażka, pracuje się za dwóch a premii i tak nie ma ,kierownictwo robi co chce (magazyn wyrobów gotowych)pojęcia nie ma o jakimkolwiek zarządzaniu.

Czy w International Paper panuje luźna atmosfera?

Dzepetto

Co Ty luźna atmosfera zapomnij są tam osoby które podpierdalaja czyli ciekawie nie jest

Co jaki czas w International Paper można ubiegać się o podwyżkę?

Byku
@Byly

Przecież International Paper w Kwidzynie nie istnieje od dwóch lat. Teraz jest to MM Kwidzyn

Słomka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Mam ofertę na KAMa do MM. Czy warto? Ktoś wie jak się tam pracuje na tym stanowisku?

Riczi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Na jakie pieniądze może liczyć automatyk w MM?

Jakie są warunki zatrudnienia w International Paper?

Co jaki czas w International Paper można ubiegać się o podwyżkę?

Emsi

Podwyzki są raz do roku w marcu. Ubiegac się oczywiscie można zawsze ale decyzja należy do przełożonego. Wszystko zależy od zaangażowania i kompetencji. czy w praktyce zdarzają się podwyzki indywidualne? Tak, zdarzają się.

Agata
@Emsi

A te indywidualne podwyżki to mam nadzieję dlatego, że ludzie angażują się w pracę, a nie dlatego że się podlizują szefostwu?

Opinia
@Agata

Jest to najlepszy pracodawca w regionie w odniesieniu do zakładów zatrudniających dużą liczbę pracowników. Praktycznie wszyscy pracownicy są bardzo kompetentni do zajmowanych stanowisk. Szefostwa się nie widuje wiec nie ma podlizywania szefostwu. Zaangażowany pracownik jest doceniany nawet podwyżkami indywidualnymi. Można uzyskać lepsze warunki w regionie ale w małych firmach.

Byly
@Opinia

Słabe płace ,nie pewna sytuacja firmy, duże wymagania.

Byku
@Byly

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie International Paper, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
eks aj pi jowiec

Przepracowałem ponad 20 lat w tym (usunięte przez administratora) o 20 lat za dużo i widzę różnice w obecnym zakładzie. To jest szok jak można się zniewolić za trochę większą stawkę wokół komina.Nie widzę juz komina i stawkę mam większa niż w IP.Dziwne ale prawdziwe.Nie jestem już pijakiem i narkomanem jak wchodzę na teren zakładu i (usunięte przez administratora) jak wychodzę.Po za IP jest też praca o wiele lepsza i przyjemniejsza.Zastanówcie się przyszli kandydaci obyście sie nie zasiedzieli zbyt długo IP.SA Kwidzyn

Pracownik MM

Wiktoria
@Pracownik MM

Serio dosłownie prawie wszystko wokół tak tną? Jak to wpływa na samą efektywność finansową firmy? Te cięcia dają wgl jakiś pozytywny skutek dla jej kondycji czy te działania są bez sensu?

Grace

Czysta prawda.

Olo Nowy wpis
@Pracownik MM

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie International Paper? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Utrzymanie ruchu

Cześć. Jest jakaś praca w Utrzymaniu Ruchu? Jak liczebny jest Dział? Jacy specjaliści i profesje? Jacy Kierownicy? Dzięki za info.

Krystyna

Trwa rekrutacja na stanowisko Junior Process Test Specialist. W benefitach w ogłoszeniu wpisali dofinansowanie do wakacji. Ma ktoś info ile tego dofinansowania jest? I jak często? Dla każdego pracownika jest to dostępne?

Rvfvl

Witam, czy powie ktoś jak wygląda praca na magazynie ?

magazyn
@Rvfvl

Jeździsz wózkiem. Ogólnie praca nudna, ale też mało wymagającą, więc jak nie chce Ci się myśleć to przychodź.

Obserwować
@magazyn

Ten co tam napisał to że nuda i mało wymagająca to chyba jakiś pociotek jakiegoś kierownika zachęca innych żeby móc się po (usunięte przez administratora) i ślizgać aby on się nie narobił

Wiktoria
@Obserwować

a rozwiniesz? obecnie nie ma jednak takiej monotonii? ludzie podmieniają się stanowiskami czy jak? pytam bo myślałam, że przez tyle h robi się w zasadzie to samo

Lejdi

Niektórym widzę żal (usunięte przez administratora) ściska ze zamiast w IP za fajne pieniądze muszą zapieprzać w jabilu przez agencje z umową na miesiąc... I za psie pieniądze ????

@Lejdi

Żal to pracować w takim kolchozie

@Lejdi

Lejdi, nie masz pojęcia o czym piszesz. Znasz zakres obowiązków przeciętnego pracownika produkcji w IP i Jabilu? Proponuję najpierw zapoznanie się ze specyfiką pracy w obu zakładach, a potem wydawanie opinii.

Latto
@Lejdi

Bo w Jabilu nie jest gorzej.

Witam. Czy ktoś się może orientuje jak wyglądają warunki pracy w biurowcu w IP (jaka jest atmosfera pracy i jakie zarobki mniej więcej).

Maly33

A jak ochrona IP tam też tragedia.

Czy w International Paper panuje luźna atmosfera?

smyku

Zależy od działu, ogołnie tak :)

Dzepetto

Czy International Paper zatrudnia studentów?

Xyz

Tak

Obcy

Witajcie. Uważajcie na chorych ludzi z ochrony bo robią sobie co chcą . Teraz jak wchodzisz na zakład to nie jesteś już pijakiem, ale również narkomanem. Jak wychodzisz nic się nie zmieniło pozostakesz (usunięte przez administratora) Połowa z tych ochroniarzy nie jest święta, a robią krzywdę porządnym ludzią. Zdala od tego zakładu pracuje na całym świecie i jeszcze nie widziałem tak ludzkiej nienawiści do drugiego człowieka. Tylko by statystyki się podniosły.

Ona

'Pilnie poszukujemy osoby do pracy na produkcji przy obsłudze prostej maszyny przetwórczej w przetwórni tektury..' - taka oferta pracy się pojawiła, to u was?

Czyzu
@Ona

Można nr żeby dopytać się o szczegóły

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie International Paper? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Lucyfer

Zależy na jakim dziale i jak się dogadasz.

mistrz

Pracowałem przed amerykanami,ludzie z całej polski,ale sie dogadywali społecznie. Dzisiaj słyszę opinie od duzo ludzi tam obecnie pracujacych...to tylko przeklęństwa, i narzekania(to tak kulturalnie okreslone). Może i tam cięzko, moze zarząd jest trochę głupi...bo to polacy. Ale jeszcze tyle narzekań na amerykana nie słyszałem! Pozdrawiam tych którzy zostali, moze nie zwariuja od nadmiaru przepisów polskich,i amerykańskich.

@mistrz

Nie wszystko "wychwyciłam" z Twojej wypowiedzi. Ale powinieneś wiedzieć, że na forum publicznym staramy się nie obrażać innych osób. Jak długo pracowałeś (i na jakim stanowisku) w International Paper? Jestem ciekawa.

@Monika

W pracy poniżacie a na ulicy się oglądacie za siebie wasze przepisy wasz rygor dla pracowników to przesada pracują co niektórzy po dwadzieścia i więcej lat są traktowani przez trzydziestolatków którzy noszą białe kaski jak śmieci wiecie jak na was pracownicy mówią pszenne łby a skąd ta nazwa , dajecie własne mózgi prać

Dlaczego wasz fabryka ma tak złą opinię że dział BHP wymyślą jak ludzi karać czy nie przesadzacie odnośnie szkoleniom niektór szkolenia to są bzdurne obserwacje ,karanie za bzdurne okulary kamizelki z tego co wiem sami łamiecie przepisy BHP obce firmy przestrzegają ale wy jako IP nie jak to jest Polak Polaka w waszej firmie traktuje jak śmieci

Zostaw merytoryczną opinię o International Paper - Kwidzyn

• Jak się pracuje w International Paper?

Zobacz opinie na temat firmy International Paper tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Paper?

International Paper
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.

International Paper