Sapico Sp. j.

Kraków

Opinie o Sapico Sp. j.

efengardar90 2015-05-27 17:05
bylem na praktykach jakis czas temu ,spoko
old_boy 2015-12-29 20:30
Atmosfera bardzo przyjazna, ludzcy szefowie, można się nauczyć co nie co. Niestety poza tym przestarzałe technologie, maksymalnie skomplikowana struktura projektów, brak specyfikacji i jasnych wytycznych projektu, brak doświadczonych ludzi z uwagi na ogromną rotacje. Jako praktyki w czasie studiów jak najbardziej ale raczej nie na dłuższą metę.
young_boy 2016-01-29 12:56
A co mieli napisać? Gdyby w ogłoszeniach o pracę była pisana prawda, to nie było by tego serwisu ;)
old_boy 2016-02-09 10:06
Ty piszesz co widziałeś w ogłoszeniach ja napisałem co sam doświadczyłem.

Doświadczonych ludzi nie ma, z moich obserwacji wynika, że średni czas pracy to około roku. Tylko 3 programistów tam ma większy staż ale oni są zawaleni robotą.

Szukają programisty Java do jednego z projektów bo im już dwóch ludzi uciekło, którzy się tym zajmowali. Powód zawsze ten sam: bałagan, brak planu działania, marnowanie czasu. Premie ich nie przekonały, ciekawe dlaczego :)

Jak pisałem wcześniej: firma na początek bardzo fajna, można zobaczyć poważne i duże projekty od środka, samemu (bo nikt Ciebie uczyć nie będzie) można się czegoś nauczyć ale wszechobecny bałagan i brak spójnego planu rozwala wszystko. Wielka szkoda, bo firma ma ogromny potencjał. I naprawdę tamci ludzie (szefowie, ekipa) są bardzo w porządku także można bezstresowo się wdrożyć do IT i miło spędzić czas w pracy.
old_boy 2016-02-09 10:09
Ciekawe, skąd masz takie nieprawdziwe informacje?
tester 2016-02-23 20:07
Za kilka dni wybieram się tam na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko analityk/tester oprogramowania. Czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie?
old_boy 2016-02-24 15:15
Dostaniesz aplikację do klikania i masz znaleźć jak najwięcej błędów. Raczej nic trudnego.
old_boy 2016-03-18 15:44
Wcale nie, zwykle najpierw szybka rozmowa z szefem, później dostajesz test lub klikanie. Ogólnie bezstresowa sprawa na około godzinę.
maju 2016-04-21 17:15
Z tego co mi wiadomo to zatrudnienie ponad 30 osób z czego co najmniej 2/3 ma przynajmniej roczne doświadczenie a 1/3 ma doświadczenie/staż ponad 3 lata. Uczyć się zatem jest od kogo ;) trzeba tylko chcieć.

Co do nauki, to przed rozpoczęciem pracy jest prowadzone wewnętrzne szkolenie (ja miałem) trwające łącznie ok. 2-tygodnie - SQL, MVC.

Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że "nikt Ciebie uczyć nie będzie" ale dodać trzeba "tego samego pięć razy!"... A mnie się zdarzyło, że tłumaczono mi po raz kolejny pewne złożone procesy/technologie (czasem tego jest dużo jak na jeden raz).

Poza tym atmosfera jak wspomniałeś jest OK, kawa/herbata jest ;) Słodki wtorek jest ;)) A bałagan... jest co poprawiać (jak wszędzie), ale widziałem gorszy bajzel w projektach i to w większych firmach.
koza 2016-05-21 21:29
@maju super, że jest sie od kogo uczyć, to naprawde dobra informacja, bo ajk dla mnie bardzo wazne njest by zdowbywać niezbędne doświadczenie zawodowe
inis 2017-01-01 16:02
bardzo słaba firma... technologie tak przestarzałe że chyba oni jedyni używają ich juz w Polsce. Kasa tragiczna. Zadnych bonusów, mozesz sobie wziąć najwyżej mulisporta ( usunięte przez administratora )
Trevor 2017-01-02 14:59
słaba firma, nie polecam. Byłem tam 3 miesiące i zrezygnowałem. Jako początkujący programista liczyłem tam na jakiś rozwój ale jedyne co dostałem to zadania do zrobienia "na wczoraj" po kimś kto sie zwolnił rozgrzebane i nawet nie wiedzialem o co tam chodzi. Nie ma żadnej dokumentacji a szefostwo zapytane o cokolwiek zachowuje się jak pokrzywdzone i najczesciej jest "nie mam czasu". porazka
nob 2017-01-08 15:19
nie polecam.......
olo 2017-01-22 00:21
tak jak przedmówcy: potwierdzam i popieram ;P firma jest DRAMAT! poszukajcie czegoś innego miesiąc czy dwa dłużej ale serio nie warto
Maka 2017-02-04 21:48
Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałam........
m 2017-02-08 00:02
niestety nie polecam...
Paweł 2017-02-16 23:20
omijajcie szerokim łukiem ;) firma nieporozumienie. Niestety tak jak koledzy wyżej potwierdzam - przyszedłem, dostałem rogrzebaną po kimś robotę, szef sie nawet nie przedstawił ani nie pamietał mojego imienia. Wytrzymałem tam 2 miesiace ( usunięte przez administratora ) śmiech
Ola 2017-03-31 20:57
nieporozumienie. Ostrzegam potencjalnych pracowników !
Były pracownik 2017-04-01 23:15
Pracowałem, bardzo fajna firma.
Plusy:
*Szefowie, załoga bardzo mili;
*Imprezy integracyjne;
*kawa, herbata, ciastka;
*dopłata od firmy do inicjatyw pracowników(wynajęcie hali sportowej)
Minusy:
*Wiele rzeczy bez dokumentacji
Co do bardzo negatywnych komentarzy wyżej - jakieś fake konta/konkurencja :).
Polecam i pozdrawiam zespół.
Była pracownica 2017-04-03 15:50
W takim razie bardzo chętnie dowiedziałabym się dlaczego napisałeś w formie przeszłej, skoro to taka fajna firma.
Benefity o których wspomniałeś, to całkowite minimum standardu w dziale IT (poza inicjatywą pracowniczą, co jest w sumie miłe, ale nie ukrywajmy, nie jest to kolosalny koszt, plus kwestia jak duża dopłata). Tak jak całkowite dofinansowanie do multisportu/prywatnej opieki medycznej o której szefowie MYŚLĄ od ponad roku. Gwarantuje, że nie są to fake konta.
janek 2017-06-19 16:31
Wie ktoś o co mogą pytać na stanowisko programista java ? i jaka pensja na poczatek?
BezrobocieWolnosc 2017-07-07 11:39
Pracowałem przez krótką chwilę. Firma chyba pomyliła branże z hipermarketem.
JanBezZiemi 2017-07-28 11:40
Jak dla mnie spoko. Byłem krótko, gdyż trafiła się inna praca za granicą. Ale mogę powiedzieć, że jest OK. Jak w innych firmach są plusy i minusy. Niektóre rzeczy lepiej rozwiązane, inne gorzej ... ale to standard. Nie ma firm idealnych :)
Gdyby nie zmiana pracy to bym nie narzekał i robił dalej ;)
Kumaty 2017-07-31 14:23
Co powiesz na najbardziej żałosny dzień w pracy tej firmy, który jest ostatniego dnia miesiąca? :)

Pozdro dla kumatych
Zostaw swoją opinię o Sapico Sp. j. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapico Sp. j.