Sapico Sp. j.

Kraków

Opinie o Sapico Sp. j.

efengardar90 2015-05-27 17:05:42
bylem na praktykach jakis czas temu ,spoko
old_boy 2015-12-29 20:30:57
Atmosfera bardzo przyjazna, ludzcy szefowie, można się nauczyć co nie co. Niestety poza tym przestarzałe technologie, maksymalnie skomplikowana struktura projektów, brak specyfikacji i jasnych wytycznych projektu, brak doświadczonych ludzi z uwagi na ogromną rotacje. Jako praktyki w czasie studiów jak najbardziej ale raczej nie na dłuższą metę.
young_boy 2016-01-29 12:56:59
A co mieli napisać? Gdyby w ogłoszeniach o pracę była pisana prawda, to nie było by tego serwisu ;)
old_boy 2016-02-09 10:06:18
Ty piszesz co widziałeś w ogłoszeniach ja napisałem co sam doświadczyłem.

Doświadczonych ludzi nie ma, z moich obserwacji wynika, że średni czas pracy to około roku. Tylko 3 programistów tam ma większy staż ale oni są zawaleni robotą.

Szukają programisty Java do jednego z projektów bo im już dwóch ludzi uciekło, którzy się tym zajmowali. Powód zawsze ten sam: bałagan, brak planu działania, marnowanie czasu. Premie ich nie przekonały, ciekawe dlaczego :)

Jak pisałem wcześniej: firma na początek bardzo fajna, można zobaczyć poważne i duże projekty od środka, samemu (bo nikt Ciebie uczyć nie będzie) można się czegoś nauczyć ale wszechobecny bałagan i brak spójnego planu rozwala wszystko. Wielka szkoda, bo firma ma ogromny potencjał. I naprawdę tamci ludzie (szefowie, ekipa) są bardzo w porządku także można bezstresowo się wdrożyć do IT i miło spędzić czas w pracy.
old_boy 2016-02-09 10:09:35
Ciekawe, skąd masz takie nieprawdziwe informacje?
tester 2016-02-23 20:07:12
Za kilka dni wybieram się tam na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko analityk/tester oprogramowania. Czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie?
old_boy 2016-02-24 15:15:54
Dostaniesz aplikację do klikania i masz znaleźć jak najwięcej błędów. Raczej nic trudnego.
old_boy 2016-03-18 15:44:29
Wcale nie, zwykle najpierw szybka rozmowa z szefem, później dostajesz test lub klikanie. Ogólnie bezstresowa sprawa na około godzinę.
maju 2016-04-21 17:15:54
Z tego co mi wiadomo to zatrudnienie ponad 30 osób z czego co najmniej 2/3 ma przynajmniej roczne doświadczenie a 1/3 ma doświadczenie/staż ponad 3 lata. Uczyć się zatem jest od kogo ;) trzeba tylko chcieć.

Co do nauki, to przed rozpoczęciem pracy jest prowadzone wewnętrzne szkolenie (ja miałem) trwające łącznie ok. 2-tygodnie - SQL, MVC.

Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że "nikt Ciebie uczyć nie będzie" ale dodać trzeba "tego samego pięć razy!"... A mnie się zdarzyło, że tłumaczono mi po raz kolejny pewne złożone procesy/technologie (czasem tego jest dużo jak na jeden raz).

Poza tym atmosfera jak wspomniałeś jest OK, kawa/herbata jest ;) Słodki wtorek jest ;)) A bałagan... jest co poprawiać (jak wszędzie), ale widziałem gorszy bajzel w projektach i to w większych firmach.
koza 2016-05-21 21:29:11
@maju super, że jest sie od kogo uczyć, to naprawde dobra informacja, bo ajk dla mnie bardzo wazne njest by zdowbywać niezbędne doświadczenie zawodowe
inis 2017-01-01 16:02:37
bardzo słaba firma... technologie tak przestarzałe że chyba oni jedyni używają ich juz w Polsce. Kasa tragiczna. Zadnych bonusów, mozesz sobie wziąć najwyżej mulisporta za 100zł :D
maja 2017-01-01 16:06:34
Od razu wam mówie że niczego sie tu nie nauczycie... nikt was niczego nie bedzie uczyl bo nikt nie ma na to czasu. Dostajesz biurko z komputerem i masz robić..... tyle..... jesli pisze tu ktoś o szkoleniach to są to PRowe bajki. Ludzie sa obładowani zadaniami a jak sobie nie będziesz radziła to żadnej pomocy tylko out od razu.
Trevor 2017-01-02 14:59:02
słaba firma, nie polecam. Byłem tam 3 miesiące i zrezygnowałem. Jako początkujący programista liczyłem tam na jakiś rozwój ale jedyne co dostałem to zadania do zrobienia "na wczoraj" po kimś kto sie zwolnił rozgrzebane i nawet nie wiedzialem o co tam chodzi. Nie ma żadnej dokumentacji a szefostwo zapytane o cokolwiek zachowuje się jak pokrzywdzone i najczesciej jest "nie mam czasu". porazka
nob 2017-01-08 15:19:18
nie polecam.......
motlen 2017-01-08 15:22:16
Jest dokładnie tak jak pisze old_boy na początku tzn bałagan i ludzie obładowani rzeczami. Nie ma dokumentacji ani niczego. Pomoc? zapomnijcie. Nie radzicie sobie z czyms? wypowiedzenie z dnia na dzien. TRAGEDIA
Zostaw swoją opinię o Sapico Sp. j. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapico Sp. j.