Sapico Sp. j.

Kraków

Opinie o Sapico Sp. j.

efengardar90 2015-05-27 17:05
bylem na praktykach jakis czas temu ,spoko
old_boy 2015-12-29 20:30
Atmosfera bardzo przyjazna, ludzcy szefowie, można się nauczyć co nie co. Niestety poza tym przestarzałe technologie, maksymalnie skomplikowana struktura projektów, brak specyfikacji i jasnych wytycznych projektu, brak doświadczonych ludzi z uwagi na ogromną rotacje. Jako praktyki w czasie studiów jak najbardziej ale raczej nie na dłuższą metę.
young_boy 2016-01-29 12:56
A co mieli napisać? Gdyby w ogłoszeniach o pracę była pisana prawda, to nie było by tego serwisu ;)
old_boy 2016-02-09 10:06
Ty piszesz co widziałeś w ogłoszeniach ja napisałem co sam doświadczyłem.

Doświadczonych ludzi nie ma, z moich obserwacji wynika, że średni czas pracy to około roku. Tylko 3 programistów tam ma większy staż ale oni są zawaleni robotą.

Szukają programisty Java do jednego z projektów bo im już dwóch ludzi uciekło, którzy się tym zajmowali. Powód zawsze ten sam: bałagan, brak planu działania, marnowanie czasu. Premie ich nie przekonały, ciekawe dlaczego :)

Jak pisałem wcześniej: firma na początek bardzo fajna, można zobaczyć poważne i duże projekty od środka, samemu (bo nikt Ciebie uczyć nie będzie) można się czegoś nauczyć ale wszechobecny bałagan i brak spójnego planu rozwala wszystko. Wielka szkoda, bo firma ma ogromny potencjał. I naprawdę tamci ludzie (szefowie, ekipa) są bardzo w porządku także można bezstresowo się wdrożyć do IT i miło spędzić czas w pracy.
old_boy 2016-02-09 10:09
Ciekawe, skąd masz takie nieprawdziwe informacje?
tester 2016-02-23 20:07
Za kilka dni wybieram się tam na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko analityk/tester oprogramowania. Czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie?
old_boy 2016-02-24 15:15
Dostaniesz aplikację do klikania i masz znaleźć jak najwięcej błędów. Raczej nic trudnego.
old_boy 2016-03-18 15:44
Wcale nie, zwykle najpierw szybka rozmowa z szefem, później dostajesz test lub klikanie. Ogólnie bezstresowa sprawa na około godzinę.
maju 2016-04-21 17:15
Z tego co mi wiadomo to zatrudnienie ponad 30 osób z czego co najmniej 2/3 ma przynajmniej roczne doświadczenie a 1/3 ma doświadczenie/staż ponad 3 lata. Uczyć się zatem jest od kogo ;) trzeba tylko chcieć.

Co do nauki, to przed rozpoczęciem pracy jest prowadzone wewnętrzne szkolenie (ja miałem) trwające łącznie ok. 2-tygodnie - SQL, MVC.

Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że "nikt Ciebie uczyć nie będzie" ale dodać trzeba "tego samego pięć razy!"... A mnie się zdarzyło, że tłumaczono mi po raz kolejny pewne złożone procesy/technologie (czasem tego jest dużo jak na jeden raz).

Poza tym atmosfera jak wspomniałeś jest OK, kawa/herbata jest ;) Słodki wtorek jest ;)) A bałagan... jest co poprawiać (jak wszędzie), ale widziałem gorszy bajzel w projektach i to w większych firmach.
koza 2016-05-21 21:29
@maju super, że jest sie od kogo uczyć, to naprawde dobra informacja, bo ajk dla mnie bardzo wazne njest by zdowbywać niezbędne doświadczenie zawodowe
inis 2017-01-01 16:02
bardzo słaba firma... technologie tak przestarzałe że chyba oni jedyni używają ich juz w Polsce. Kasa tragiczna. Zadnych bonusów, mozesz sobie wziąć najwyżej mulisporta za 100zł :D
maja 2017-01-01 16:06
Od razu wam mówie że niczego sie tu nie nauczycie... nikt was niczego nie bedzie uczyl bo nikt nie ma na to czasu. Dostajesz biurko z komputerem i masz robić..... tyle..... jesli pisze tu ktoś o szkoleniach to są to PRowe bajki. Ludzie sa obładowani zadaniami a jak sobie nie będziesz radziła to żadnej pomocy tylko out od razu.
Trevor 2017-01-02 14:59
słaba firma, nie polecam. Byłem tam 3 miesiące i zrezygnowałem. Jako początkujący programista liczyłem tam na jakiś rozwój ale jedyne co dostałem to zadania do zrobienia "na wczoraj" po kimś kto sie zwolnił rozgrzebane i nawet nie wiedzialem o co tam chodzi. Nie ma żadnej dokumentacji a szefostwo zapytane o cokolwiek zachowuje się jak pokrzywdzone i najczesciej jest "nie mam czasu". porazka
nob 2017-01-08 15:19
nie polecam.......
motlen 2017-01-08 15:22
Jest dokładnie tak jak pisze old_boy na początku tzn bałagan i ludzie obładowani rzeczami. Nie ma dokumentacji ani niczego. Pomoc? zapomnijcie. Nie radzicie sobie z czyms? wypowiedzenie z dnia na dzien. TRAGEDIA
olo 2017-01-22 00:21
tak jak przedmówcy: potwierdzam i popieram ;P firma jest DRAMAT! poszukajcie czegoś innego miesiąc czy dwa dłużej ale serio nie warto
Szach 2017-02-01 00:01
To co sie w tej firmie odpier^%# to przegięcie.... powiem tylko tyle: przyszedłem w pierwszy dzień i pytam gdzie moje biurko... "tam w kartonach, musisz je sobie złożyć..."..... MASAKRA czegos takiego jeszcze nie widziałem... praca tragedia, zero pomocy, zero dokumentacji NICZEGO!! szefostwo DRAMAT!!! omijajcie szerokim łukiem!!!!
Maka 2017-02-04 21:48
Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałam........
m 2017-02-08 00:02
niestety nie polecam...
Sapico 2017-02-14 20:21
Szukasz pracy marzeń? Interesujesz się technologią microsoftu? Chcesz pracować w rodzinnej miłej atmosferze połączonej z mocnym kręgosłupem organizacyjnym i jasnymi wytycznymi? Firma na pewno nie dla Ciebie. Ogólny syf w dokumentacji, jak zapytasz o coś kogokolwiek to przeważnie "nie ma czasu". Szefostwo? na pytania biznesowe albo usłyszysz, że "nad czym tu się doktoryzować" albo dostaniesz odpowiedź z pretensjonalnym tonem. Technologie archaiczne, komputery mocno przedpotopowe, benefitów kompletnie brak, poza multisportem za 100 zł. Lekkie uczucie "kolesiostwa" oraz zasady "równy równiejszy" też nie są tam obce. Mocno polecam, jeżeli cenisz sobie stagnacje, ciesze się, że skończyłam współprace z tą firmą.

Link opisujący sytuację: https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=ejP2T8P_u3U
Paweł 2017-02-16 23:20
omijajcie szerokim łukiem ;) firma nieporozumienie. Niestety tak jak koledzy wyżej potwierdzam - przyszedłem, dostałem rogrzebaną po kimś robotę, szef sie nawet nie przedstawił ani nie pamietał mojego imienia. Wytrzymałem tam 2 miesiace za 1800zl na reke. śmiech
mak 2017-03-11 13:46
bardzo zła firma
Ola 2017-03-31 20:57
nieporozumienie. Ostrzegam potencjalnych pracowników !
Były pracownik 2017-04-01 23:15
Pracowałem, bardzo fajna firma.
Plusy:
*Szefowie, załoga bardzo mili;
*Imprezy integracyjne;
*kawa, herbata, ciastka;
*dopłata od firmy do inicjatyw pracowników(wynajęcie hali sportowej)
Minusy:
*Wiele rzeczy bez dokumentacji
Co do bardzo negatywnych komentarzy wyżej - jakieś fake konta/konkurencja :).
Polecam i pozdrawiam zespół.
Była pracownica 2017-04-03 15:50
W takim razie bardzo chętnie dowiedziałabym się dlaczego napisałeś w formie przeszłej, skoro to taka fajna firma.
Benefity o których wspomniałeś, to całkowite minimum standardu w dziale IT (poza inicjatywą pracowniczą, co jest w sumie miłe, ale nie ukrywajmy, nie jest to kolosalny koszt, plus kwestia jak duża dopłata). Tak jak całkowite dofinansowanie do multisportu/prywatnej opieki medycznej o której szefowie MYŚLĄ od ponad roku. Gwarantuje, że nie są to fake konta.
Zostaw swoją opinię o Sapico Sp. j. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapico Sp. j.