EuropaProperty

Opinie o EuropaProperty

dee 2011-09-13 14:46:15
wrogie środowisko pracy, bez perspektyw na rozwój oraz z osobą zarządzającą firmą w sposób który nie ma wiele wspólnego z zarządzaniem. pracownik nie ma żadnych praw, nie wolno mu zachorować, spodziewać się wynagrodzenia za nadgodziny czy choćby podejścia na poziomie. nie polecam.
e 2011-11-06 20:48:20
Z tą wrogością to bym nie przesadzała, ale firma do orłów nie należy, zarobki najniższe z możliwych, szef fatalny, no i o rozwoju można zapomnieć, poza tym dają tylko umowy o dzieło, mają problemy z wypłacalnością. Też nie polecam.
Bea 2013-02-06 11:55:48
Nie narzekam :) Zarobki są ok! Powyżej średniej krajowej. Przyjazna atmosfera. Ogólnie jest ok. W miesiącach letnich totalny luz! Więcej pracy jest jesienią i na początku roku. Polecam
gow 2013-02-26 19:32:41
Słaba płaca, niepewna, brak kultury. Nie polecam.
ada 2015-01-30 13:57:26
Pracowałam w Europaproperty - ogólnie młody zespół i fajna atmosfera. Mają teraz biuro w biurowcu w centrum. Dużo można się nauczyć i to jest dużym plusem firmy. Zarobki ok. nie narzekałam. Wypłaty na czas i możliwość korzystania z urlopów w okresie wakacji. Zgadzam się z Beą - praca jest głównie w miesiącach od stycznia do lipca i potem od września. Teraz jestem w Anglii - wyjechałam za głosem serca;) POLECAM!
alek 2015-01-30 14:22:04
Też byłem zadowolony ze współpracy. Nadal jesteśmy w kontakcie, bo założyłem własną firmę i kontynuuje dalej współpracę z EuropaProperty. Nie rozumiem poprzednich wpisów, ale ktoś się strasznie wyzłośliwia :)Może pytanie retoryczne do "dee" i "e" - co sądzą o aktualnych pracodawcach?
alek 2015-01-30 14:25:16
lala 2015-01-30 14:30:36
Jest OK!
o 2015-06-24 11:04:19
O starej pannie Annie książki można pisać i byłyby to tragikomedie. Owa Anna, inaczej kiero jest niesamowicie kapryśna i to skończona egoistka. Ogólnie pracowałam w Europaproperty długo i znam firmę dokładnie. Zarobki? Jak wynegocjujesz to będą ok, ale trzeba się ostro upominać o swoje, jeśli ktoś jest mało asertywny to będą z niego wyzyskiwać. Można się dużo nauczyć, można poznać fajnych ludzi, ale trzeba znosić humory szefowej, która jest bardzo dwulicowa i ciągle pokazuje swoją władzę. Niczego nie robi sama, wszystko zleca innym. Szef ok, ale czasami wymagający. Nie ma opcji awansu, urlop najlepiej tylko w okresie wakacyjnym, otrzymanie umowy o pracę graniczy z cudem.
ciekawska 2016-08-08 16:15:29
A Tobie się udało dostać umowę o pracę?
o 2016-08-09 09:54:48
Niestety mnie się nie udało otrzymać umowy o pracę. Zawsze miałam umowę zlecenia :-(
ex 2016-08-10 15:04:06
Nie. W 98% przypadków jest umowa na zlecenie, nawet po okresie próbnym (który de facto jest tylko ściemą, po 3 mies nie zmienia się nic).
oko 2016-08-10 22:07:08
no to w ogóle ktoś ma w firmieę umowę o prace i co w takim razie trzeba zrobić żeby miec taką firmę zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o EuropaProperty - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuropaProperty