Polkast potem Victaulic

Drezdenko

Opinie o Polkast potem Victaulic

anonim 2009-06-02 10:56
Słowa kojarzące się z Polkast potem Victaulic (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .w miare mozliwości.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensjęod takiej jaka mialem wczesniej 18 na godzine
Najbardziej podobało mi się w Polkast potem Victaulic:praca na maszynach
Najbardziej nie podobało mi się w Polkast potem Victaulic:
anonim 2011-02-11 11:48
przestańcie startujecie z 13 zl i tak zostaniecie zadnych podwyżek tylko coraz wieksze wymagania i jeszcze nie wiadomo czy za miesiąc was nie zwolnią :/ makabra
W_DxxE_KOPANY 2011-10-19 17:59
Minimalna możliwość rozwoju. Firma działa jak KRUS z dodatkiem programu rodzina na swoim.
victaulic 2013-06-12 19:20
Pracuje w tej firmie od bardzo dawna. Możliwości rozwoju nie.ma żadnej . Kierownicy to ludzie którzy nie mają żadnego pojęcia o pracy patrz kierownik działu jakości. Niektórzy nawet poniżaja swoich pracowników gwizdaja itp. Można też zauważyć jak karierę robi się przez znajomości. Głównym problemem w tej firmie są gumowy. śmieciowe i brak szacunku dla ludzi.
biały murzyn 2013-09-19 03:54
Ciagłe zastraszanie,(usunięte przez administratora) brak możliwości rozwoju . Jedynym plusem jest stawka która jak na realia naszej okolicy jest jest przyzwoita. Nie polecam tej firmy jeżeli ktoś myśli o tym żeby się rozwinąć , bez znajomości nie masz szans!
2013-09-20 00:37
victaulic to firma zajmujaca się także produkcja rolnicza _ hodowla świń... Każda świnia zajmuje się donoszeniem :-/
WYEKSPLATOWANY!!!! 2014-09-12 14:41
Przedmówcy powiedzieli juz prawie wszystko , moge tylko dodac ze wladze firmy sa tak bezczelne że ludzi traktuje jak zlo konieczne nie dba o atmosfere jest ciagla nagonka i próba dołożenia kolejnej pracy zeby była mozliwosc zwolnienia chociaz jedenej osoby. Nastepna sprawa to umowe smieciowe ktore sa dawane w nieskonczonosc jedna firma moze zatrudnic cie na 1.5 roku pewnie dlatwgo maja tych firm kilka i mozesz tam robic do smierci!!! Jak ktos sie nie zajmie tym syfem to bedzie trzeba szukac czegos innego.
Darek 2016-05-20 22:38
nie wiem czym oni się dokładnie zajmują, ale to jedna z niewielu firm, która praktycznie zachowuje się jak widmo w sieci.
pracownik Victaulic 2017-04-18 12:54
pracuję w tym zakładzie od bardzo dawna ale to co w tej chwili się wyrabia w tej firmie to jest po prostu nie wyobrażalne w innych zakładach pracy walczy się z mobingiem a w naszej firmie wręcz przeciwnie mistrzowie i kierownictwo tylko patrzy żeby kogoś zastraszyć i mieć go w garści żeby tylko o wszystkim i wszystkich informować
swoim bezpośrednim przełożonym lecz nie na tym chyba polega to ,na nocnych zmianach brygadzista więcej czasu poleca na oglądaniu filmów jak na pracy,więc pytam jaką mam mieć opinię na temat naszej firmy a już nie wspomnę na temat pana Michała Kłosowskiego kierownika obróbki mechanicznej jak się odnosi do swoich pracowników i jak ich poniża w obecności innych osób lecz każdy trzyma tz. buzię na kłódkę żeby nie stracić pracy może ten wpis przeczyta jakaś kompetentna osoba i coś z tym zrobi
pracownik Victaulic 2017-04-18 12:55
Zostaw swoją opinię o Polkast potem Victaulic - Drezdenko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkast potem Victaulic