Accuratus Software sp. z o.o.

Opinie o Accuratus Software sp. z o.o.

anonim 2011-03-28 19:18:56
dot.: Accuratus Software sp. z o.o. realizującej usługę dla grupy Euler Hermes Zdecydowanie odradzam( usunięte przez administratora ) który można kupić a potem wyrzucić bez żadnego uprzedzenia. Na ich piękne obietnice zrezygnowałem z wcześniejszej pracy. Potem były tylko ( usunięte przez administratora ) Po miesiącu, gdy los dopiero rozpoczynanego projektu nieco się zmienił, atmosfera zgęstniała( usunięte przez administratora )pracy, nie było rozmowy jaka może lub powinna być dalsza współpraca. Jeśli taki sposób zarządzania ludźmi oferuje ta spółka to zastanów się pięć razy czy warto zaryzykować i czy lubisz być traktowany( usunięte przez administratora ) Chcesz zaryzykować problemy? Zaufaj w szczerość ludzi z Accuratusa. ( usunięte przez administratora ) szkoda czasu na eksperymenty.
Przemek 2011-11-23 15:26:03
Accuratus Software zdecydowanie POLECAM! osobiście nie pracuję dla tej fimry, ale moi znajomi już od kilku lat są u nich programistami i nigdy nie slyszałam złego słowa na ich temat, no może poza tym, że mają mnóstwo pracy.
Nie zgadzam się z opinią poprzednika!
Pati 2011-11-27 15:59:48
Znam firmę i polecam w 100%! Dobry i życzliwy pracodawca!
były pracownik 2014-07-15 09:37:44
absolutnie nie polecam, firma źle zarządzana, amatorzy. nie płacą na czas.
kandydat 2014-11-02 10:23:04
Rozmawiałem z nimi ws. pracy. Odniosłem złe wrażenie, m.in. wyczułem nieszczerość i brak symetrii w relacji pracownik-pracodawca.
danio 2016-04-20 21:18:44
na stonie inetrnetowej firmy istnieje informacja ,że obecnie nie poszukuja pracowników, fajnie,że zamieszczają takie informacje nie robiac tym samym nikomu nadziei, firma raczej bardzo profesjonalan ich storna internetowa też robi dobre wrażenie,raczej saw porzadku.
Zostaw swoją opinię o Accuratus Software sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accuratus Software sp. z o.o.