CPI MSWIA

Opinie o CPI MSWIA

Oburzony/a 2011-03-28 16:36:19
Oczekuja niewolniczej pracy,bez oplacania nadgodzin. Dyrektor (usunięte przez administratora) knuje intrygi, nie dotrzymuje slowa,jest zawziety i chciwy. Dysproporcje w placach nawet na tych samych stanowiskach. Plotki,podsluchy,rozmowy kontrolowane.Zwolnienia pracownikow bez slowa wyjasnienia. Nie polecam tego mca pracy nawet wrogowi.
anonim 2011-05-09 19:12:44
Odkad ( usunięte przez administratora ) dorwał sie do stołka,to ... człowiek człowiekowi wilkiem. juz nikomu nie można wierzyć,wszyscy donosza na siebie. ciekawe jak bedzie twardy jak przyjdzie kontrola..
anonim 2011-05-27 12:16:57
Bez przesady. Warunki pracy są dobre( nowy budynek, klimatyzacja) i atmosfera w pracy nie najgorsza. To że pracodawca jest wymagający świadczy o poziomie firmy. Jak ktoś jest pracowity to nie narzeka.
W porównaniu do innych firm na rynku to i tak w CPI jest raj na ziemi.
jakos trzeba 2011-12-16 17:34:47
Jest nawet chyba nieźle. Zarobki na poziomie rynkowym, (tylko coś trzeba w zamian zaoferować), ciekawe projekty.

Wyścigu szczurów nie zauważyłem, kasę płacą, czasami nadgodziny się zdarzają (do odebrania w innym dniu), czyli jak w normalnej pracy. Czasami tylko szkoda że polityka ma tak duży wpływ na projekt.

Mocny nacisk na kontrolę działań, kontaktów z innymi firmami, przetargów, no ale tak musi być.
Może czasami zbyt dużo biurokracji, no ale patrz wyżej - kontrole.

polecam
CPIWORKER 2012-03-03 11:41:06
CPI to dobry pracodawca. Jak to w administracji, są tu przestrzegane wszelkie prawa pracowników. Zarobek na przyzwoitym poziomie. Główne oraniczenia w realizacji prac wynikają z umiejscowienia administracyjno - politycznego, które nie ułatwia zadań. Przyjazna atmosfera, rozsądne kierownictwo. Jeślo chodzi o rozwój to - należy raczej samą pracę traktować jako doświadczenie, któe samo w swoje jest rozwojem. Choć należy uczciwie powiedzieć, że szkolenia są organizowane, w różnych wariantach - np. wsparcie studiów. Mankament - nie jest to miejsce, dla ludzi wąsko patrzących, którzy chcą swoja pracę ograniczyć do bardzo wąskiej specjalizacji. Zdecydowanie lepiej odnajdują się ludzie potrafiący samodzielnie zorganizować sobie pracę, którzy cec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą się analitycznym myśleniem, koordynatorów, którzy potrafią się adaptować do zmieniającej się sytuacji.
taki jeden 2014-10-14 11:19:05
OGÓLNIE:
W sumie zgadzam się z opinią CPIWORKER. Dodam jednakże, że tych szkoleń to jednak dosyć sporo bywa (jak to w panstwówce).Praca na stanwoisku specjalisty/analityka bardzo ciekawa, polegająca na zajmowaniu się wieloma niepowatarzającymi się zadaniami. Należy faktycznie zachować 'otwarty umysł', gdyż zakres zadań jest naprawdę szeroki. Dla osób aktywnych i chętnych, będzie pojawiać się dużo różnych pochodnych i ciekawych zadań.

MINUSY:
- Zmienne środowisko polityczno-organizacyjne. Realziacja krajowych projektów (czas i zakres) w takim środowisku jest znacznie utrudniona.
- szeroki wachlarz zadań - jak jesteś od wszysstkiego, to jesteś do niczego.
- Multisport, Medicover jak jest, to w cenach odrzucających.
- Dużo uregulowań prawnych i tzw. biurokracji.

PLUSY:
- dobre wynagrodzenie, na pewno lepsze niż w innych państwówkach (dofinansowanie UE).
- ciekawe i znane projekty
- uwaga! nie jest wymagany język angielski, a to jest częstym wymaganiem w innych ofertach pracy na rynku.

Jeśli chodzi o Oburzoną , to są zamierzchłe czasy. Od tego czasu zmienił się rząd, dyrkecja baaa... nawet budynek :).

Ogólnie - polecam.
vbulx 2016-04-18 23:28:53
wert,zawsze to jest możliwość dopisania czegoś od CV
Zostaw swoją opinię o CPI MSWIA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPI MSWIA