Opinie o Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie w Warszawa

Gosia Nowy wpis

To i ja dopytam o etat, który mnie interesuje; sekretarka medyczna. Skoro to praca administracyjna to godziny pracy są biurowe czy takie zmiany jak inni pracownicy szpitala? Oferowana jest umowa o pracę, ale na jaki czas zwykle proponują tą pierwszą?

Bronisław Nowy wpis

Zakładam, że znaleziony przeze mnie komunikat, o potrzebie zatrudnienia pielęgniarzy instrumentariuszy jest na czasie. Oczywiście mam stosowne wykształcenie, a także aktualne prawo wykonywania zawodu, jak i stosowne orzeczenia o stanie zdrowia. Kto więc wskaże, ile mogłyby wynosić zarobki, zwłaszcza w początkowym okresie? Określono je, jako atrakcyjne.

Pracownicy SOR w MSWiA Nowy wpis

@Pracodawca Dlaczego pracodawcy tworzą zorganizowane grupy działające przeciwko pacjentowi? Krótka historia zachowania się pracowników medycznych SOR w szpitalu MSWiA w dniu 05-12-2023 r. w godzinach wieczornych. Z gabinetu lekarskiego na SOR, w którym przebywa pacjentka dobiegają krzyki jednego z pracowników, który drze się na pacjentkę w gabinecie. Na korytarzu krzyk się roznosi, a pacjenci kulą się przestraszeni. Jakim prawem pracownicy SOR krzyczą bez opamiętania na chorych pacjentów? Na dodatek na starszego wiekowo pacjenta wzywają patrol policji!! Już bardziej się obnażyć nie mogą z braku godności osobistej, kultury, szacunku do zawodu lekarza, szacunku do pacjentów, z ignorancji do przestrzegania praw pacjenta. My dobrze wiemy, w jakich cierpieniach(usunięte przez administratora) Głównie ich ofiarami są kobiety i dzieci . Tak sprawcami są pozwalający sobie na wszystko lekarze i pozostały personel SOR MSWiA. Razem trzymają sztamę przeciwko pacjentowi. Tylko głupie uśmieszki kierują do siebie nawzajem, wspierając się. Nawet mają do dyspozycji szpitalnych policjantów , których wykorzystują przeciwko pacjentom. Czy jesteście aż tak puści , że ta żałosna sytuacja was bawi? (usunięte przez administratora) A w ogóle kto wam dał dyplom i prawo wykonywania zawodu?

Na stronie ministerstwa wisi kilka wolnych etatów, a mnie interesuje głównie praca technika w pracowni ENG. Czy ktoś tam pracuje i mógłby podzielić się wrażeniami? Jeśli napisane jest, ze zatrudnia od zaraz to kiedy tak na prawdę można zacząć pracę? Praca w pracowni jest również na zmianach nocnych?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Blind

Masakra brak poszanowania pacjenta już na dzień dobry usłyszałam że sobie poczekam na wizytę oczekiwaną przez trzy lata bo lekarz jest na dyżurze i nie wiadomo kiedy zejdzie Wstyd

Radek

Pewnie są jakieś powody takiej sytuacji. Może to akurat jest złe porównanie?

były policjant

zarobki pracowników cywilnych są o ok 30%-40% niższe niż policjantów np naczelnik w mswia zarabia 3500 netto natomiast naczelnik w komendzie rejonowej w stopniu asp sztabowy ma już ponad 5500 netto czasem 6000 netto...

vbulx

wert,zawsze to jest możliwość dopisania czegoś od CV

taki jeden

OGÓLNIE: W sumie zgadzam się z opinią CPIWORKER. Dodam jednakże, że tych szkoleń to jednak dosyć sporo bywa (jak to w panstwówce).Praca na stanwoisku specjalisty/analityka bardzo ciekawa, polegająca na zajmowaniu się wieloma niepowatarzającymi się zadaniami. Należy faktycznie zachować 'otwarty umysł', gdyż zakres zadań jest naprawdę szeroki. Dla osób aktywnych i chętnych, będzie pojawiać się dużo różnych pochodnych i ciekawych zadań. MINUSY: - Zmienne środowisko polityczno-organizacyjne. Realziacja krajowych projektów (czas i zakres) w takim środowisku jest znacznie utrudniona. - szeroki wachlarz zadań - jak jesteś od wszysstkiego, to jesteś do niczego. - Multisport, Medicover jak jest, to w cenach odrzucających. - Dużo uregulowań prawnych i tzw. biurokracji. PLUSY: - dobre wynagrodzenie, na pewno lepsze niż w innych państwówkach (dofinansowanie UE). - ciekawe i znane projekty - uwaga! nie jest wymagany język angielski, a to jest częstym wymaganiem w innych ofertach pracy na rynku. Jeśli chodzi o Oburzoną , to są zamierzchłe czasy. Od tego czasu zmienił się rząd, dyrkecja baaa... nawet budynek :). Ogólnie - polecam.

CPIWORKER

CPI to dobry pracodawca. Jak to w administracji, są tu przestrzegane wszelkie prawa pracowników. Zarobek na przyzwoitym poziomie. Główne oraniczenia w realizacji prac wynikają z umiejscowienia administracyjno - politycznego, które nie ułatwia zadań. Przyjazna atmosfera, rozsądne kierownictwo. Jeślo chodzi o rozwój to - należy raczej samą pracę traktować jako doświadczenie, któe samo w swoje jest rozwojem. Choć należy uczciwie powiedzieć, że szkolenia są organizowane, w różnych wariantach - np. wsparcie studiów. Mankament - nie jest to miejsce, dla ludzi wąsko patrzących, którzy chcą swoja pracę ograniczyć do bardzo wąskiej specjalizacji. Zdecydowanie lepiej odnajdują się ludzie potrafiący samodzielnie zorganizować sobie pracę, którzy cec (usunięte przez administratora) ą się analitycznym myśleniem, koordynatorów, którzy potrafią się adaptować do zmieniającej się sytuacji.

jakos trzeba

Jest nawet chyba nieźle. Zarobki na poziomie rynkowym, (tylko coś trzeba w zamian zaoferować), ciekawe projekty. Wyścigu szczurów nie zauważyłem, kasę płacą, czasami nadgodziny się zdarzają (do odebrania w innym dniu), czyli jak w normalnej pracy. Czasami tylko szkoda że polityka ma tak duży wpływ na projekt. Mocny nacisk na kontrolę działań, kontaktów z innymi firmami, przetargów, no ale tak musi być. Może czasami zbyt dużo biurokracji, no ale patrz wyżej - kontrole. polecam

Bez przesady. Warunki pracy są dobre( nowy budynek, klimatyzacja) i atmosfera w pracy nie najgorsza. To że pracodawca jest wymagający świadczy o poziomie firmy. Jak ktoś jest pracowity to nie narzeka. W porównaniu do innych firm na rynku to i tak w CPI jest raj na ziemi.

Odkad (usunięte przez administratora) dorwał sie do stołka,to ... człowiek człowiekowi wilkiem. juz nikomu nie można wierzyć,wszyscy donosza na siebie. ciekawe jak bedzie twardy jak przyjdzie kontrola..

Oburzony/a

Oczekuja niewolniczej pracy,bez oplacania nadgodzin. Dyrektor (usunięte przez administratora) knuje intrygi, nie dotrzymuje slowa,jest zawziety i chciwy. Dysproporcje w placach nawet na tych samych stanowiskach. Plotki,podsluchy,rozmowy kontrolowane.Zwolnienia pracownikow bez slowa wyjasnienia. Nie polecam tego mca pracy nawet wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie?

2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Wołoska 137
    02-507 Warszawa