Opinie o Insap w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Insap. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Insap o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Insap w Kraków

K.Z Nowy wpis

Szczerze odradzam - zarobki nie będę tutaj opisywał (umowa to jedno) jako „dodatek” to drugie… jeden wielki chaos w mini firmie - firma utrzymuje się na rynku tylko i wyłącznie dzięki znajomościom administracyjnym.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Insap?

e3 Nowy wpis

a p[rzecież to wiadomo że skoro integrator systemów bezpieczeństwa to pracy zawsze będzie bardzo dużo, nie udawaj więc zsaskoczonego i pokrzywdzonego, ale finansowo się chociaż to opłaca bardzo obecnie

NOONE Nowy wpis

SZCZERZE ODRADZAM! JEŚLI MACIE DOBRE INTENCJE I CHĘĆ DO PRACY ZOSTANIECIE ZAWALENI ROBOTĄ PONAD WASZE ZDROWIE PSYCHICZNE, A PÓŹNIEJ BEZ WZGLĘDU NA DOBRE INTENCJE, OSĄDZENI O BRAK PODPORZĄDKOWANIA I SUBORDYNACJI, A NAWET WARIACTWO! SZALONA ROTACJA W TEJ FIRMIE SIĘ NIGDY NIE SKOŃCZY, BO BRAK JEST TAM JAKIEGOKOLWIEK ZAKRESU OBOWIĄZKÓW, ORGANIZACJI I OGÓLNIE JEST JEDEN WIELKI CHAOS, KTÓRY ISTONIE ZRUJNUJE WAM ZDROWIE! PIENIĄDZE, NAWET WYSOKIE ZAROBKI NIE SĄ TEGO WARTE! LENIE NIE ROBIĄ TAM NIC, A OSOBY PRACOWITE SĄ PRZECIĄŻONE!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Insap? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
niemiec

Oni to ogłoszenie o prace mają na stronie od kilku lat bez przerwy. nikt tam nie chce pracować atmosfera fatalna nie polecam. jęsli chodzi o prace biurową to rotacja jest kosmiczna. sekretarka co tydzien inna, projektanci czy inne osoby zatrudnione do biura robia wszystko nawet to co nie jest zwiazane z jego stanowiskiem jakie zajmuje pomijam juz jaki ogrom pracy dostają te osoby, nie jasny przekaz informacji kocioł i tyle. NIE NIE NIE.

jozin

...i od 25 lat niszczy zdrowie i nerwy swoich pracowników

a moge więcej informacji uzyskac na maila ?Chodzi mi o prace biurową gerda1991@wp.pl

piotr

poszukują murzynów serwisantów, kierownik wysie z Was wszystkie soki, praca od 8 do 16 ale zwykle lubi zadzwonić 15;55 ze trzeba gdzieś podjechać i zrobić mała robótkę na 15 min a okazuje się ze pracy na 3 godziny. W sumie sami pracownicy na to pozwolili i teraz to wykorzystują. delegacje akurat zawsze wypadają w piątek. często kupowanie materiału za swoje pieniądze. każdy z serwisantów wyżej s.. ni (usunięte przez administratora) ma. jeden pod drugim dołki kopię i zazdrości ze zarabia wiecej od niego. Firma jest integratorem pożarówki więc w tym sie specializuję ale łapie wszystko nawet tego na czym sie nie zna ale jest kasa. pracownicy czesto bez przeszkolenia (prawie codziennie) wykonują prace nie adekwatną do ich stanowiska. firma kieruje rodzina prezez jak prezes w kazdej firmie obiecuje góry złota ale ten jest gorszy bo wyklina na wszystkich do okoła, najwiekszym nie udacznikim jest zona prezesa która kompletnie nic ale to kompletnie nic nie potrafi załatwić ale ten przypadek to moze juz pominę. i co pół roczny (usunięte przez administratora)na spotkaniu wszystkich pracowników,, cudowna sprawa.

yung kaen

super miejsce pracy byłem tam na praktykach wszystko spk

marus

Nagrody dla firmy to jedno, czym innym jest traktowanie pracownikow i atmosfera pracy w tym miejscu. Opinie z paru lat daja jasny obraz jak wyglada tam praca. Mozna powiedziec ze ktos ladnie wyglada z zewnatrz ale w srodku jest zepsuty

MICHAŁ!

Również pracowałem ponad rok w tej firmie na stanowisku projektowym. Podpisuje się dwoma rękami pod wszystkimi wcześniejszymi komentarzami. Opiszę na moim przykładzie. O firmie: firma prowadzona przez rodzinę - Małżeństwo (prezes, pani dyrektor), ich córka, później są kierownicy (2 osoby) a na końcu jesteś ty ewentualnie jakiś referent i sekretarka. Są także monterzy - jeżdżą w teren, w sumie około 15 osobowa firma. Rekrutacja: etapy rekrutacyjne co najmniej jak w korporacji ale jeżeli chodzi o poziom rozmowy to bardzo niski (pytania typu "czy palisz papierosy"). Później sprawdzenie umiejętności obsługi CADa w moim przypadku. Na rozmowie zapewnienia o szkoleniach i wyjazdach w teren. Wynagrodzenie: podstawa (to co na umowie) do tego premia uznaniowa. Generalnie jedno z bardziej zawikłanych wynagrodzeń jakie miałem nieprzyjemność dostawać. Prowadzisz arkusz pracy do którego wpisujesz co robisz i na tej zasadzie liczona jest premia - jak jest liczona? tego się przez mój czas pracy nie dowiedziałem. Praca: przez pierwsze miesiące jest OK, prezesostwo miłe, wyrozumiałe, tak samo kierownicy, masz pytanie - jest odpowiedź. Później zaczyna być ciekawie - nie ma czegoś takiego jak wykaz obowiązków - to co ci zlecą przełożeni masz wykonać, nawet jeżeli jest to sprzątanie magazynów, odbieranie towaru, czy też wiele innych pierdół. Ciężko jest skupić się/wykonać w terminie faktyczną prace przypisaną do twojego stanowiska. Nie wykonana w terminie praca spotyka się z ostrym komentarzem doprawionym wulgaryzmami ze strony prezesa. Wymagane jest wręcz siedzenie po godzinach. Brak obiecywanych na rozmowie szkoleń, brak wyjazdów w teren (przepraszam, miałem jeden wyjazd - po około 11 miesiącach pracy). Gdyby kogoś interesował urlop w okresie wakacyjnym to może zapomnieć, dwie osoby z biura nie mogą iść w tym samym czasie na urlop, nadmienię że terminy urlopów kierownictwo ma sztywno ustalone (lipiec, sierpień) więc w tym terminie możesz co najwyżej wyskoczyć na weekend do Pacanowa - jedno z bardziej krzywdzących dla mnie osobiście ustaleń. Socjal: karta multisport po przedłużeniu umowy + karta medyczna, zapomnij o wychodzeniu z firmy do sklepu/piekarni, przerwę robisz sobie niby sam jeżeli masz na to czas. Wypowiedzenie: ż e n a d a, interweniowałem w inspekcji pracy bo ponad miesiąc czekałem na świadectwo pracy i ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Podsumowując: Jeżeli szukasz firmy by zagrzać w niej miejsce, zdobyć doświadczenie, rozwijać się, mieć satysfakcje z wykonywanej pracy - to nie tutaj, ale jeżeli lubujesz się w codziennym stresie tudzież wywołanymi przezeń chorobami, niepewności, niedoinformowaniu, niekompetencji, zastraszeniem, grobową atmosferą, poniżaniem i mobbingiem to wal śmiało drzwiami i oknami. Przykre a zarazem bogate doświadczenie dla osób które zaczynają pracować. Z szacunku do pewnych osób nie będę się szczegółowo rozpisywał nt. poszczególnych pracowników. Nie polecam!

zbulwersowana

Witam, pracowałam w tej firmie na stanowisku asystentki parę lat temu i potwierdzam opinie ,że państwo M. to rodzinka z piekła rodem, w szczególności pani dyrektorowa ( ha! śmiech na sali )ale czego spodziewac się po ludziach którzy szkół nie pokończyli, a prowadzą interesy w oparciu o układziki...tak niekulturalnych, niekompetentnych arogantów nie spotkałam nigdy wcześniej. Zdecydowanie odradzam pracę jeśli drogie Wam jest własne zdrowie psychiczne...podczas procesu rekrutacyjnego państwo byli nad wyraz mili i sympatyczni ale to pozory, o czym można się przekonać juz podczas paru pierwszych dni pracy. Przykre to i dziwię się ,że do tej pory nikt nie wytoczył im sprawy za straty moralne....pozdrawiam

mikołaj

Właśnie, bo na stronie insap jest oferta, ze poszukują monterów-serwisantów, ja jestem zainteresowany, ale czy warto?

soda

To może niech jakis aktualny albo były pracownik napisze, czy w ogóle Insap jest warty zachodu, czy jednak ta ocena odzwierciedla warunki w firmie.

todd

Z tego co widze po profilu Insap i ich ocenia, która wynosi całe jeden, to miejmy nadzieję, że jest lepiej, bo inaczej nie wróże im najlepszej przyszłości.

?

to skąd wiesz, że taka rotacja skoro pracowałas tam jako asystentka przez 5 lat?

?

a wiesz cos na temat tej firmy?

?

Witam, mogę dowiedzieć sie coś więcej na temat w/w firmy? Az tak źle, aż tak nie mila atmosfera? to wrecz niemozliwe:(

zaskoczona

No proszę a na rozmowie rekrutacyjnej byli tacy mili. Nie zdecydowałam się na pracę u Nich bo wystraszyłam się złych opinii o nich i jak ktoś wyżej pisał dzielenia wynagrodzenia na premię. Pomyślałam, że jak nikt dobrze o nich nie pisze to i pieniędzy pewnie też nie wypłacają, które obiecują przy podpisaniu umowy.

byle dalej od INSAP

dorzucę grosz od siebie, również przeszłam przez insapowskie piekło i jeśli zdrowie Ci miłe to nawet nie przekraczaj progu tego zakłamanego miejsca. To tylko pozory a w rezultacie, słoma z butów i brak szacunku do kogokolwiek! Zapamiętajcie, rodzina (usunięte przez administratora) nie ma nic wspólnego z przemiłą fioletową krową. Nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) bo będziecie ryczeć po nocach i żyć w wiecznym stresie z powodu kretyńskiego zachowania tych trzech osobników! Nie dajcie się omamić!

Zostaw merytoryczną opinię o Insap - Kraków

• Jak się pracuje w Insap?

Zobacz opinie na temat firmy Insap tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Insap
1.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ładna 4-6
    31-444 Kraków