Ruch S.A Centra

Opinie o Ruch S.A Centra

były_pracownik 2008-12-04 07:53:49
Pracowałem w tej firmie trochę czasu i nie mam o niej dobrego zdania
chociaż zapowiadało się że pracodawca jest solidny. Nie dotrzymali jednak słowa oczywiście dostałem wynegocjowane pieniądze ale reszta po podpasaniu umowy poszła w niepamięć. Zatwardziała struktura oraz bałagan spowodowały u mnie niechęć i awersja do firmy RUCH nie polecam można bardzo się oszukać. Oczywiście trzeba jeszcze dodać że firmą zarządzają ludzie z klucz politycznego.Jeszcze wiele lat daje tej firmie na zmiany.Jeszcze te zdziwienie dlaczego chce odjeść z pracy tak rozwojowej firmy ..... Nie polecam jak maż 64 lata to ta firma jest dla ciebie.
pracownik 2015-01-16 08:49:17
Ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie. Nie współpracujcie! Tak jak Ajenci tak Pracownicy centrali są wyzyskiwani i mobbingowani. Uważajcie na tą firmę – pracowałem tam i wiem, że były tam tworzone stanowiska, ludzie zmieniali firmę i po 3miesiącach uznawano, że to stanowisko należy zlikwidować. Wdziałem kilka takich przypadków. Pracownik nie miał przedłużanej umowy bo miał na okres próby 3 miesiące. Atmosfera jest beznadziejna bo są nieustanne zwolnienia, restrukturyzacje.
Zapewniam Was to jedna z tych firm, które traktują ludzi w sposób skandaliczny! Naprawdę uważajcie na tą firmę, a na pewno nie zostawiajcie pracy w innej firmie dla tej organizacji!
Zostaw swoją opinię o Ruch S.A Centra - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch S.A Centra