Orto-Medica Przychodnia Lekarska

Kalisz

Opinie o Orto-Medica Przychodnia Lekarska

z doświadczeniem 2016-01-21 12:28
Nie polecam, może ktoś ma inne odczucia ale dziwne to jest skoro są cały czas kolejne ogłoszenia o pracę. O co tu chodzi?
Answear 2016-02-06 22:17
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i gorzej, niż na przesłuchaniu na komisariacie. Również nie polecam.
Pozdrawiam 2016-02-18 12:16
Czułam się podobnie :( Odradzam
masakra 2016-02-18 22:16
A czy ktoś wogóle tam dłużej pracował?
niezainteresowana 2016-03-09 12:02
z tego co słyszałam to w ogóle nie szanują pracowników, ciągle są nowe ogłoszenia o pracę bo nikt tam nie wytrzymuje. Więc wszystko się zgadza... Dziewczyny, które tam pracowały i nadal pracują bardzo narzekają.
Do jablko 2016-05-06 22:40
Nie chodzi tutaj o pisanie opinii na temat samej przychodni (traktowania pacjentów itd) bo to jest ok. W tym miejscu piszemy o traktowaniu pracowników. (usunięte przez administratora)Również nie polecam
xxx 2016-08-26 13:55
dzwina rozmowa kwalifikacyjna, nie polecam....
ja 2017-09-12 18:08
Osoba przeprowadzając rekrutacje nie ma pojęcia na czym ona polega ;) próbując usilnie udowodnić że ma całkowitą rację. Pozdrawiam małego najeżonego blondynka
Dla hardcorów 2017-09-22 13:34
Właściciel wymaga niewiadomo czego, czepia się o każdą pierdołę. Uważa się przy tym za Pana i władcę. Pewnie gdyby na miejscu tego Pana pracował ktoś ludzki, to nie byłoby tylu ogłoszeń.

Samo miejsce ładne, nowoczesne, współpracownikami są w większości miłe osoby.
Zostaw swoją opinię o Orto-Medica Przychodnia Lekarska - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orto-Medica Przychodnia Lekarska