Orto-Medica Przychodnia Lekarska

Kalisz

Opinie o Orto-Medica Przychodnia Lekarska

z doświadczeniem 2016-01-21 12:28:57
Nie polecam, może ktoś ma inne odczucia ale dziwne to jest skoro są cały czas kolejne ogłoszenia o pracę. O co tu chodzi?
Answear 2016-02-06 22:17:42
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i gorzej, niż na przesłuchaniu na komisariacie. Również nie polecam.
Pozdrawiam 2016-02-18 12:16:24
Czułam się podobnie :( Odradzam
masakra 2016-02-18 22:16:48
A czy ktoś wogóle tam dłużej pracował?
niezainteresowana 2016-03-09 12:02:26
z tego co słyszałam to w ogóle nie szanują pracowników, ciągle są nowe ogłoszenia o pracę bo nikt tam nie wytrzymuje. Więc wszystko się zgadza... Dziewczyny, które tam pracowały i nadal pracują bardzo narzekają.
Do jablko 2016-05-06 22:40:29
Nie chodzi tutaj o pisanie opinii na temat samej przychodni (traktowania pacjentów itd) bo to jest ok. W tym miejscu piszemy o traktowaniu pracowników. (usunięte przez administratora)Również nie polecam
xxx 2016-08-26 13:55:43
dzwina rozmowa kwalifikacyjna, nie polecam....
Qwerty 2016-11-09 18:03:43
Rozmowa kwalifikacyjna co najmniej dziwna. O ile pani menager w porządku i na poziomie, o tyle jej mąż - stomatolog w przychodni bardzo opryskliwy i niesympatyczny. Rozmowa prowadzona w sposób niekompetentny: pytania wyskraczające poza sferę zawodową. Ponadto odnosi się wrażenie, że w ogóle nie czytają CV - na rozmowę zapraszają każdego, a później pan opryskliwym tonem zauważa, że nie ma się skończonego jakiegoś kursu... skoro tak wygląda rekrutacja boję się pomyśleć jak wygląda praca tam. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Orto-Medica Przychodnia Lekarska - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orto-Medica Przychodnia Lekarska