Opinie o Orto-Medica Przychodnia Lekarska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Orto-Medica Przychodnia Lekarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Orto-Medica Przychodnia Lekarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orto-Medica Przychodnia Lekarska w Kalisz

Daria Nowy wpis

Firma wypracowała sobie dobrą opinię a powiedzcie jak się pracuje i czy teraz są szanse na pracę?

Maria Nowy wpis

Korzystam z punktu pobrań w Orto-Medica szybko sprawnie bez kolejek Pani pielęgniarka Ania bardzo miła.Gorąco polecam

Melchior Nowy wpis

Ale to forum pracownicze więc klienci powinni kierować swoje uwagi na inny adres.

Krystyna Nowy wpis

Jestem pacjętką w Orto-Medica jestem bardzo zadowolona .POLECAM

Renata

Korzystamy w Przychodni Orto-Medica z badań laboratoryjnych dla naszych pracowników jesteśmy bardzo zadowolenie bardzo profesjonalna obsługa .Polecam

Jowita Z

W przychodni Orto-Medica za pośrednictwem Allegro,zakupiłam krem Cell fusion C,zakup dokonałam w maju natomiast datę przydatności sprawdziłam po dwóch tygodniach w momencie kiedy chciałam użyć produkt,tym samym okazało się ,ze produkt jest przeterminowany.... zadzwoniłam do recepcji ,natomiast minęło kilka dni upomnialam się poraz kolejny by ta sytuacje wyjaśnili,ale bez odzewu cisza... uważają,ze warto naciągnąć klienta bo przyjdzie następny ... warto się zastanowić co pod mianem tej firmy się kryje ,jakie produkty sprzedają i czy traktują swoją prace poważnie ??????

Bartek

Bardzo krótkowzroczne myślenie. A może sytuacja skomplikowała się w gabinecie i co tak mają wypuścić pacjenta. Trochę pomyślunku każdemu się przyda.

Emil

Opóźnienia z 4letnim pacjentem do dentysty ponad godzinne, nie polecam Moje sugestie dla Orto-Medica Przychodnia Lekarska: Spytać pacjenta co chce robić u dentysty przed wizytą i ustalać grafik tak by następny pacjent tyle nie czekał

Martyna

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Robert

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Magdalena

@Mona Lisa aplikowałaś na stanowisko? Udało Ci się dostać? Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w Orto-Medica Przychodnia Lekarska i uwagi pracownika lub kogoś po rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie oferowanych warunków pracy byłyby cenne dla użytkowników forum.

Mona Lisa

Mógłby ktoś się wypowiedzieć co tam pracował jak wygląda praca, zarobki, atmosfera itd ??

xxx

dzwina rozmowa kwalifikacyjna, nie polecam....

Do jablko

Nie chodzi tutaj o pisanie opinii na temat samej przychodni (traktowania pacjentów itd) bo to jest ok. W tym miejscu piszemy o traktowaniu pracowników. (usunięte przez administratora)Również nie polecam

niezainteresowana

z tego co słyszałam to w ogóle nie szanują pracowników, ciągle są nowe ogłoszenia o pracę bo nikt tam nie wytrzymuje. Więc wszystko się zgadza... Dziewczyny, które tam pracowały i nadal pracują bardzo narzekają.

masakra

A czy ktoś wogóle tam dłużej pracował?

Pozdrawiam

Czułam się podobnie :( Odradzam

Answear

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i gorzej, niż na przesłuchaniu na komisariacie. Również nie polecam.

z doświadczeniem

Nie polecam, może ktoś ma inne odczucia ale dziwne to jest skoro są cały czas kolejne ogłoszenia o pracę. O co tu chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Orto-Medica Przychodnia Lekarska - Kalisz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orto-Medica Przychodnia Lekarska?

Kandydaci do pracy w Orto-Medica Przychodnia Lekarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orto-Medica Przychodnia Lekarska
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Braci Niemojowskich 4 lok. A
    62-800 Kalisz