Spółdzielnia Usługowa 'Odra'

Wrocław

Opinie o Spółdzielnia Usługowa 'Odra'

anonim 2009-06-02 10:21:47
Słowa kojarzące się z Spółdzielnia Usługowa 'Odra' (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . słaba
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . średnia
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 zł
Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia Usługowa 'Odra': praca dwu zmianowa z możliwością zmiany grafiku
Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia Usługowa 'Odra': bardzo małe zarobki , brak możliwości rozwoju zawodowego
Max 2014-12-06 15:05:41
Typowo inwalidzka firma, zatrudniają same kaleki na etacie i to na posterunkach, gdzie się stoi, czy wykonuje obchody, zdrowi tylko umowa śmieciowa za psie grosze, 3 lata ta sama stawka. Kompletne dno!
Artur Wnęk 2015-05-13 19:25:21
Pracowalem kilka lat w firmie "IMPEL SECURITY" (Wroclaw) i kilka lat mam juz pracy w SPOLDZIELNI USLUGOWEJ "ODRA" oddzialy Wolow i Brzeg Dolny. Powiem to otwarcie i szczerze ze atmosfera pracy w IMPEL-u jest katastrofalna :( Natomiast cenie sobie calkiem dobrze prace w ODRZE, zmiennicy obecnie w normie i bardzo dobre relacje przelozony - pracownik i pracownik - przelozony. Czego nie doswiadczylem w IMPEL-u, tam jakby robili pracownikowi jakas laske a przeciez to takie same pieniadze zarobione. Nie moge zrozumiec polityki IMPEL-a, wola napyskowac do pracownika zamiast pozytywnie w zyczliwosci i serdecznosci zmotywowac pracownika, co daje dobre efekty. Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich przelozonych i kolegow, kolezanke z obiektu :) Artur Wnęk
klient- pracodawca 2016-05-29 22:39:24
szukałem taniej firmy ochraniarskiej, z Odrą miałem styczność w latach 90tych, i niedawno. Totalne dziadostwo bez zmian, wyzysk niepełnosprawnych pracowników niewyobrażalny.Przechowalnie ubeków, ormowców, pijaków wywalonych z PKP za pijaństwo i niedorobów komunistycznych w przeszłości, obecnie ich pociotków.
Spośród inwalidów przysyłanych na zlecenia pt ochrona mienia, wybrałem dwóch i zaproponowałem im umowy o pracę.
To moi najrzetelniejsi pracownicy, ściągnęli swoich kolegów na produkcję do mnie z innych chałtur ochraniarskich. Minimalna pensja, etat, socjal i nieduże premie za cokolwiek, na nocnej zmianie nie musi być dodatkowego dozoru ani bramek skanujących, czy ktoś czegoś nie wynosi w majtkach.
Aktualnie staram się o dofinansowanie z PFRON , chcę swoim niepełnosprawnym pracownikom zbudować parking i ewentualnie załatwić transport do i z pracy busem przystosowanym do wózków. Wielu znam z imienia, a kadrowa pilnuje, żeby ktoś zbyt chory nie poszedł np na obsługę prasy, poza tym zatrudniam kilka osób zdrowych i wiem od swoich"uszu" że integracja idzie na całego. Że razem na piwko idą po robocie to mnie tylko cieszy

Wielu powtarza jedno: większość ZPChr to jest kant do kwadratu, a niejaka SU Odra w tym przoduje
Zostaw swoją opinię o Spółdzielnia Usługowa 'Odra' - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Usługowa 'Odra'