Opinie o Spółdzielnia Usługowa Odra w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spółdzielnia Usługowa Odra. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Spółdzielnia Usługowa Odra o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Usługowa Odra w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako Ochroniarz. Myślicie, że firma Spółdzielnia Usługowa Odra będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Artur Nowy wpis

Naturalnie że tak, jesli ma grupę niepełnosprawności to tak.

Praca Nowy wpis

Czy zatrudnienie osoby o lekkim stopniu niepełnosprawności jest możliwe?

Artur Nowy wpis
@Praca

Bardziej niepelnosprawny to lepiej, poniewaz maja wieksze dofinansowanie, chodzi o to aby bylo ciezko, ale tez pozytywnie :) Czyli niedoskonale ale w zasadzie to lepiej jak doskonale :) Nie ze sie nabijam z firmy ODRA. To juz sa normy wymyslone przez Rzad RP.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Spółdzielnia Usługowa Odra?

@Spółdzielnia Usługowa "ODRA"

@Spółdzielnia Usługowa "ODRA"

Pracownik @Pytanie Proszę z tym zapytaniem zgłosić się telefonicznie do naszego działu kadr pod nr tel. 74 660 98 92 czynnym od poniedziałku do czwartku od godz. 8:00 do 16:00

Artur

Ja mam takie przemyslenia odnosnie Spoldzielni Uslugowej "ODRA". Mowiac dokladniej to oddzial w miejscowosci Brzeg. Fakt ze firma jest uczciwa, dziala zgodnie z prawem, kierownictwo "OGÓLNIE" oki, jest na czas wyplata jak trzeba i uczciwosc tez :) Natomiast to jak dziala "ODRA" w Brzegu to jest dezinformacja o pracowniku, kierownictwo wie ze jest negatywnym pracownikiem a fakty sa inne. Mnie tam pikus, zatrudnielm sie w innej firmie, gdzie jest ladniejszy mundur ochroniarski :) Mozna sie poczuc dziwnie, oni wiedza ze ja jestem tym zlym, ale ja tego nie wiem ze zrobilem cos zlego, rozumiecie o co chodzi... ;) Artur W.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spółdzielnia Usługowa Odra spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Magda

Pracuje od listopada wypłaty na czas .I kierownictwo też jest ok

Julia
@Magda

A jak współpracownicy? Można się z każdym dogadać? Szukam firmy z dobrą atmosferą pracy

Nawet wody .nie ma w upał Pan Kubit 100 letni kierownik ze strzelina żenada tak dba o swoich pracowników z patrolu chłopaki sprzątają plac na innym obiekcie tak się boją tego 100 latka zenada

Justyna
@Marek

Czyli na innych obiektach kierownictwo jest bardziej wyrozumiałe? Opowiesz coś więcej o warunkach? Najlepsze źródło wiedzy to pracownik firmy, a mój narzeczony myśli nad rekrutacją i pracą tutaj ;)

Co wchodzi w socjal Spółdzielnia Usługowa Odra?

Kris

refundacje za: koszty leków, turnusy rehabilitacyjne, dojazdy do pracy

Nic

Nic! Chyba, że pani prezes Cię polubi to dostaniesz jakich ochłap.

Małgorzata
@Nic

I co z tym, co tu wyżej wymienił?

klient- pracodawca

szukałem taniej firmy ochraniarskiej, z Odrą miałem styczność w latach 90tych, i niedawno. Totalne dziadostwo bez zmian, wyzysk niepełnosprawnych pracowników niewyobrażalny.Przechowalnie ubeków, ormowców, pijaków wywalonych z PKP za pijaństwo i niedorobów komunistycznych w przeszłości, obecnie ich pociotków. Spośród inwalidów przysyłanych na zlecenia pt ochrona mienia, wybrałem dwóch i zaproponowałem im umowy o pracę. To moi najrzetelniejsi pracownicy, ściągnęli swoich kolegów na produkcję do mnie z innych chałtur ochraniarskich. Minimalna pensja, etat, socjal i nieduże premie za cokolwiek, na nocnej zmianie nie musi być dodatkowego dozoru ani bramek skanujących, czy ktoś czegoś nie wynosi w majtkach. Aktualnie staram się o dofinansowanie z PFRON , chcę swoim niepełnosprawnym pracownikom zbudować parking i ewentualnie załatwić transport do i z pracy busem przystosowanym do wózków. Wielu znam z imienia, a kadrowa pilnuje, żeby ktoś zbyt chory nie poszedł np na obsługę prasy, poza tym zatrudniam kilka osób zdrowych i wiem od swoich"uszu" że integracja idzie na całego. Że razem na piwko idą po robocie to mnie tylko cieszy Wielu powtarza jedno: większość ZPChr to jest kant do kwadratu, a niejaka SU Odra w tym przoduje

@klient- pracodawca

Po 30 latach bardzo dużo się zmieniło, a pisanie takich rzeczy po takim czasie bez sprawdzenia jak jest obecnie jest jakimś nieporozumieniem.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Spółdzielnia Usługowa Odra? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Max

Mieć grupę inwalidzką i układy w dyrekcji, najlepiej jedno i drugie.

Kris

Tak poszukujemy nowych osób, aktualnie w szczególności do pracy w usługach gospodarczych tj. sprzątanie, mycie, koszenie, odśnieżanie. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy dzwonić pod numer telefonu działu kadr 74-660 98 92

Czy tutaj zatrudniane są osoby tylko z grupą inwalidzką?

@Marcin

Nie tylko.

Su Odra to totalne (usunięte przez administratora) Nie polecam, jedna wielka ściema nad którą nikt nie panuje. Brak kompetendnych pracowników jednym słowem firma krzak.

@123

Kompetendnych nie, ale kompetentnych mamy ze znajomością języka polskiego.

Ajajaj

Chcesz nic nie robić a zarobić polecam wszystkim bardzo gorąco firmę odrę firma od siedmiu boleści trzymają pracowników którzy przesiadują na palarni lub stołówce a kto pracuje jak wół to wylatuje śmiech na sali

@Ajajaj

Jeden mały szczegół. W tej firmie nie ma stołówki i palarni :)

Jojo

@Max bez grupy inwalidzkiej mnie nie przyjmą???

Henryk

A sprawni szansę na pracę mają? Jakie są godziny pracy

Witold

Zawsze pozostaje możliwość pracy w innej firmie i może nie będzie na co narzekać?

@Witold

Odpowiedz na poziomie prymitywnego komucha z zabetonowanym mózgiem.

Max

Typowo inwalidzka firma, zatrudniają same kaleki na etacie i to na posterunkach, gdzie się stoi, czy wykonuje obchody, zdrowi tylko umowa śmieciowa za psie grosze, 3 lata ta sama stawka. Kompletne dno!

jk
@Max

to masz pecha, a od kaleków to się(usunięte przez administratora)

Artur Wnęk

Pracowalem kilka lat w firmie "IMPEL SECURITY" (Wroclaw) i kilka lat mam juz pracy w SPOLDZIELNI USLUGOWEJ "ODRA" oddzialy Wolow i Brzeg Dolny. Powiem to otwarcie i szczerze ze atmosfera pracy w IMPEL-u jest katastrofalna :( Natomiast cenie sobie calkiem dobrze prace w ODRZE, zmiennicy obecnie w normie i bardzo dobre relacje przelozony - pracownik i pracownik - przelozony. Czego nie doswiadczylem w IMPEL-u, tam jakby robili pracownikowi jakas laske a przeciez to takie same pieniadze zarobione. Nie moge zrozumiec polityki IMPEL-a, wola napyskowac do pracownika zamiast pozytywnie w zyczliwosci i serdecznosci zmotywowac pracownika, co daje dobre efekty. Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich przelozonych i kolegow, kolezanke z obiektu :) Artur Wnęk

Słowa kojarzące się z Spółdzielnia Usługowa 'Odra' (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . słaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . średnia Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 zł Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia Usługowa 'Odra': praca dwu zmianowa z możliwością zmiany grafiku Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia Usługowa 'Odra': bardzo małe zarobki , brak możliwości rozwoju zawodowego

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Usługowa Odra - Wrocław

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Usługowa Odra?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Usługowa Odra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Usługowa Odra?

Spółdzielnia Usługowa Odra