Opinie o Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. w Wrocław

KB Nowy wpis

UWAGA kancelaria działa na granicy prawa dzwonią do ludzi i nakręcają ich na jakieś wierzytelności itp. Dzwoniąca to kobieta ogólnie olewać i się rozłączać .

Grzegorz Fic Nowy wpis

Firma bardzo kiepsko dzialajaca do klienta ponieważ odciagają wyslanie mi rachunku bankowego konta mojego wpłat zaległości za kazdym razem jak prosze o sms z numerem konta nie otrzymałem go raz tylko 3 miesiace albo wiecej temu udalo sie wyslac dlatego moze działalność powinna zostać zmieniona np na katering ja jestem osobą publiczną pracownikiem służby zdrowia ratownikiem Gopr po prostu ciezko sie dogadac a rozmawiać przez telefon nie zawsze mogę to inna praca jak za biurkiem

Czy Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kamilxxx Nowy wpis

Dla mnie ta firma nie ma serca znajoma ma długi u nich że 20tys.nie ma z czego oddać .prosiła żeby chociaż z pitów wzięli połowę bo rozliczała się z ulgi na dzieci.wychowuje sama 4 dzieci i jej ciężko .kobieta nie ma z czego jak podejmie jakąś pracę to traci bo dzieci chorują.ludzie miejcie serce

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ilona

praca radcy prawnego jak tu w kancelarii może obecnie wyglądać? pytam, bo kiedyś było ogłoszenie jestem po prostu ciekawa. jak z dzisiejszą atmosferą i obowiązkami sprawy się tu mają? za jaką stawkę się pracuje?

co za kancelarnia która nie respektuje przepisów prawa tylko nęka pismami wysyłanymi listami zwykłymi przecież taka korespondencja może nie dotrzeć , w wezwaniach do zapłaty obciąża kosztami sądowymi spraw które jeszcze się nie odbyły .

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy oferty pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. procesu prawnego w Zespole Post. Sądowych. Czy mógłby ktoś napisać o warunkach pracy na tym stanowisku np. jak wygląda typowy dzień pracy, czy jest dużo nadgodzin i na jakie zarobki można liczyć na początku?

adam

Jest to żaden przeciwnik procesowy ,przegrywają 95 % spraw .Przegrywają wszystkie sprawy o zapłaty .Żerują na tych co nie złozą skutecznego odwołania od nakazu zapłaty i z takich żyją

Ta
@adam

Popieram w 100% .Ja z nimi wygrałem sprawę o 50 tyś( powództwo oddalone)

mało płacą, a wymagają bardzo dużo, kombinuja jak tylko mogą. nie warto tam pracować, nie ma możliwości rozwoju .

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k.
2.3/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Wołowska 8
    51-116 Wrocław

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k.