National Outsourcing Group

Kraków

Opinie o National Outsourcing Group

anonim 2011-06-10 06:46:34
uwaga !!!!!!!!!!!!! nie placą !!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-06-26 19:56:49
Tak, zgadzam się. Są niewypłacalni. I jeszcze jak Cię coś boli, to nie zwolnią do domu.( usunięte przez administratora )
PIOTrUŚ 2011-07-19 09:58:17
ZAJEBISTA FIRMA MNIE ZĄB BOLAŁ TO MNIE ZAWIEZLI DO DENTYSTY I ZAPŁACILI ZA WIZYTE. LENIUCHY WAM SIĘ ROBIĆ NIE CHCIAŁO SMRODKI
anno 2011-08-06 14:19:58
( usunięte przez administratora )/> uwaga, bo szukają do pracy też w innych miastach!

anonim 2011-08-09 07:02:22
gdzie w innych miastach szukają ??
stały pracownik 2011-09-19 14:50:18
Sami sobie wystawiacie świadectwo. Ja u nich pracuję od początku roku i wszystko jest OK. Pieniądze na czas, kwota się zgadza i zero problemów z szefostwem. Fakt-rotacja spora, ale jak się komuś nie chce pracować to chyba nie dziwi się nikt, że go zwalniają. Porada dla wszystkich leniwych, którym wiecznie nie chce się pracować-DO ŁOPATY!!!
pscułka 2012-05-14 19:50:00
Odradzam jakąkolwiek pracę w tej firmie.

Atmosfera niby koleżeńska, ale tak naprawdę( usunięte przez administratora )- to chyba mówi samo za siebie...

Nie spasujesz to Cię zaraz zwolnią i nie zobaczysz z tego ani złotówki, bo tak skonstruowana jest umowa.

Idea sprzedażowa nie najgorsza, ale zarządzanie kadrą FATALNE.
Lepiej sobie w lecie polatać po ogródkach piwnych, bo kasa i fajniejsza i pewniejsza.
Bystry 2012-06-04 15:58:40
Stamtąd ludzie tylko i wyłącznie odchodzą. Kwestia tylko jak długo wytrzymują.

Nie chodzi o samą pracę, tylko o warunki. (usunięte przez administratora).

Cały czas kogoś rekrutują, bo inni rezygnują i tak w koło.

Szefostwo - przerost formy nad treścią...
pscułka 2012-06-05 19:10:56
Nikt nie działa, bo każdy ma umowę zlecenie skonstruowaną tak a nie inaczej.
Ja przepracowałam tam raptem kilka dni, ale wiem, że pracownicy pracujący tam dłużej nigdy nie mają wypłat w terminie i muszą się upraszać o swoje.
smb 2012-06-26 19:56:08
od koordynatorki to sie odczepcie, ona nie jest niczemu winna!
Poddana 2012-07-08 20:54:09
Nie ma ich na (usunięte przez administratora)? Byłeś???

Przecież to miał być taki niesamowity plan... Większe biuro, dwa pomieszczenia dla dzwoniących, osobne biura dla (usunięte przez administratora)pozostałych, nagrody dla najlepszego teamu ;]

A prawda taka, że żałość aż skrzypiała. Wie to każdy kto w tej firmie pracował.

Ja nie dojrzałam ani jednej złotówki z tej pracy.
Pracownica 2012-07-09 22:48:52
Tak byłam..nie ma tam ich..:/
dino 2014-10-20 12:39:32
Firma o ładnie brzmiącej nazwie, ale komentarze to odbiegają od urody nazwy ;) Skad tyle zlych opinii? Nie polecacie? To napiszcie cos wiecej, bo przeciez tu sie wchodzi szukac pracy, a nie czytac pojedyncze slowka. W czym tkwi problem? I nie wierze, ze zadnych pozytywów nie znajde pracując w tej firmie
mareczek 2015-01-31 18:06:13
Witajcie prosiłbym o przekazanie jakiś informacji na temat pracy w NOG czyli national outsorcing group. macie jakieś nowe informacje na temat pracy tam czy moze firmy juz po prsotu nie ma i nie potrzebnie czas sobie tutaj zajmuje. pozdrawiam i czkeam na odpoweidzi z waszej storny.
radosław 2015-02-16 16:24:43
no firma to działała kiedyś, ale czy teraz też działa to niestety nie mam pojecia. powiem Wam, z enowych ofert pracy niestety nie widze, zeby były, więc tutaj się nie wypowiem w tej kwesti akurat. Czekam jeszcze na jakieś dodatkwoe informacje od koelgi, ale on chyba już tam nie pracuje, bo nie odzywa się dłuszczy czas.
remik 2016-05-18 21:45:30
a jak z grafikiem w call center, @emilek, myślisz, że student da radę
Zostaw swoją opinię o National Outsourcing Group - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie National Outsourcing Group