Kanlux SA

Opinie o Kanlux SA

Anonim 1 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Witam, czy oferta pracy na produkcji jest aktualna? Czy wymagane doświadczenie

Ogromnie będę wdzięczna za nakreślenie kwot, jakie składają się na stałą podstawę wynagrodzenia + premię za wyniki + premię świąteczna w stanowisku mł. specjalisty ds. importu :)) Premie tego typu bywają dwa razy w roku, czy w grudniu? No i zakładam, że skoro na produkcji jest nauka języków, to tym bardziej w dziale importu. Ciekawe, jaki poziom można wybrać ;)

Nowy wpis

Wynagrodzenie to podstawa oraz comiesięczna premia. Dodatkowo w święta wypłacana jest premia świąteczna. Jeśli chodzi o języki to zajęcia odbywają się na każdym poziomie od podstawowego po zajęcia z native speakerem, a dodatkowo jest możliwość korzystania z aplikacji gdzie również mamy możliwość nauki j. angielskiego na różnych poziomach, a dodatkowo j. niemiecki oraz hiszpański

123 Nowy wpis
@Kanlux SA

Dzień dobry, po jakim czasie od zatrudnienia młodszy specjalista do spraw importu może spodziewać się przejścia na home office?

Nowy wpis

@123

To zależy. Generalnie po okresie wdrożenia, kiedy Przełożony uzna, że Pracownik jest dobrze przygotowany do samodzielnej pracy. Dla nowego Pracownika, który się wdraża obecność w firmie jest po prostu korzystniejsza.

Miecio

Mam pytanie związane z ogłoszeniem, które tu znalazłem. Chodzi o pracę magazyniera. W ogłoszeniu piszecie, że oferujecie szereg dofinansowań. Czy nawet po kilku miesiącach pracy, czy taki benefit jest już dla osób z określonym stażem? Jeszcze zapytam o ten system premiowania. Jak on wygląda i z jakich składników się składa? Motywacyjny zawsze brzmi dobrze ale już w nie jednej firmie się przekonałem, że to różnie bywa.

@Miecio

Prywatna opieka zdrowotna jest dostępna od razu, karnet sportowy, nauka języków obcych (również przez aplikacje) i szkoleń - nieco później (po 3 miesiącu).

Gabryś
@Kanlux SA

Czyli po okresie próbnym? A jaka jest potem umowa jak się pracownik sprawdzi? Na ile czasu jest podpisywana? Można negocjować żeby była na dłuższy czas?

Pola
@Kanlux SA

I to tylko tyle jeśli chodzi o dodatki? Czy można jeszcze na coś liczyć? Są może jakieś benefity płacowe? :P

@Pola

Co roku premie świąteczne. Pensja też jest ruchoma w zależności od osiąganych celów.

Orfeusz
@Gabryś

Na rok.

Jest tu te ogłoszenie z pracą na produkcji, napisane jest: dofinansowanie do nauki, nauka języka angielskiego. Jak to wygląda? O jaką naukę chodzi, studia może? A angielskiego uczycie się w grupach, czy tu chodzi o dostęp online?

Mordziaty

Nauka angielskiego to dostęp do aplikacji. Ale jak oczyścisz haki z farby to nie będziesz miał siły tej aplikacji zainstalować .

@Mordziaty

Taka ciężka robota tam jest? Powiedz coś więcej, zwłaszcza na starcie jak to wygląda, czym się taki świeżak zajmuje? Ja w sumie nie robiłem w tej branży jeszcze. Na produkcji, ale innej. Jakie zmiany długie macie?

Ile jest zmian w Kanlux SA?

Robol

Czasami 2 zmiany, czasami 3 zmiany, zalezy na jaki dzial

Wiecie może, czy w Kanlux SA szukają chętnych na staż?

Jest to bardzo indywidualne - zależy jaki dział i jaki okres. Jednak zdarzają się i stażyści, Najlepiej zgłosić się do działu HR - kontakt jest na stronie.

Szczęśliwy Klient

Polecam firmę Kanlux bo to świetne przymyslane produkty i wspaniały serwis, który serdecznie pozdrawiam! Adam.

Nikodem

Niezwykle pozytywnie jestem zaskoczony postawą Pracowników Działu Reklamacji, którzy bezinteresownie przekazali mi nieodpłatnie zamienną część do lampy, mimo że lampa nie była objeta gwarancją. Mogli pwiedzieć, że nie mają cześci zamiennych i trzeba kupić nową lampę. Tymczasem, mimo natłoku pracy, odszukali i wysłali potrzebny element. Rzadko spotykana postawa, życzliwość i chęć pomocy. Pozdrawiam Pracowników Działu Reklamacji Kanlux S.A.

Konsekwentny krytyk

Dzień dobry. @kanlux Nie rozumiem dlaczego konstruktywne komentarze znikają? Czy na stronie gowork można tylko pozytywnie wypowiadać sie o pracodawcy? A może @pracodawca jakoś abonament wykupił na negatywne wpisy? Miałem nieprzyjemność pracować kilka lat w Kanluxie na produkcji w mieście Radzionków. Jest tam taki Pan dyrektor, który w mojej ocenie stosuje mobbing wobec pracowników. Wrócisz z l4 na dziecko lub po swojej chorobie zaznaczam ze nie nadużywając pare dni w roku, gdy sytuacja człowieka zmusi to po powrocie czekają Cie najbardziej uwłaczające prace, np. oklepywanie haków z farby przez 8 godzin niezależnie jakie masz stanowisko czy obowiązki. Można skomentować to w sposób to Twoje obowiązki jednak prawo do nich nabędziesz dopiero po l4 lub po odmówieniu nadgodzin. Kolejna sytuacja, którą można podpiąć pod Januszex: przy złożeniu wypowiedzenia straszy pan dyrektor prawnikami, próbuje podsunąć lojalnosciowke na jakiś kurs, który zorganizował pracodawca x lat wstecz. Atmosfera ? Jak na marsie brak. Godziny nadliczbowe? Obowiązkowe albo to pan dyrektor coś fajnego Ci wymyśl - jakieś trzaskanie największym młotkiem 8 godzin żebyś następnym razem zmienił zdanie. Urlop? tylko planowany oczywiście pan dyrektor Ci go zaplanuje. Jednak gdy nagle pojawi się więcej pracy to poinformuje Cie ze jednak urlop dobiegł końca. Pieniądze? Nieadekwatny to wykonywanej pracy. Podsumowując jak w ogłoszeniu o prace pan dyrektor stosuje system motywacyjny - skutecznie motywuje do pracy tylko czy nie zakrawa to o mobbing? Wydaje mi się ze w/w nabawił się psychozy po tym jak w nieelegancki sposób wygryzł swojego poprzednika . Jedyny przywilej to toaleta ale tez jest obiektem obserwacji dyrektora tam tez Ci czas wyliczy. Miła atmosfera to nie tu.

Artur
@Konsekwentny krytyk

To nadgodziny są obowiązkowe? I nie można odmówić bo jest to źle widziane? Dopiero przy odejściu próbują dać do podpisania umowę lojalnościową? A jak komuś faktycznie proponują drogie szkolenie to jej nie ma?

Artur

Wrzucili do sieci trochę aktualnych ofert pracy. Szukają magazyniera z uprawnieniami na wózki. Z tego co wyczytałem to dają dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów. To znaczy że można sobie zrobić dodatkowe uprawnienia potrzebne do pracy na koszt firmy czy tylko jakąś część zwracają? Jak to wygląda w praktyce?

MarMar

Jak wygląda praca na magazynie? Czy rzeczywiście jest dużo dźwigania ponad 25kg?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Kanlux SA na stanowisku Menadżer Sprzedaży? 15 maja pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

ddv

Pieniążki które proponuje każda inna firma w okresie próbnym są w Kanluxie nie do osiągnięcia po 10 latach pracy, widocznie kanlux nie potrzebuje fachowców. Ilu osobom podziękowaliście bo chcieli godnie zarobić ?

@ddv

Ok, bo widzę faktycznie, że masz negatywne nastawienie ale przydałby się tak czy siak konkret. To o jakiej kasie jest tu tak naprawdę mowa?

R.
@Monika

W tej firmie jest multum stanowisk i na każdym są inne stawki, których firma dziwnym trafem nie podaje w ofertach (chyba wstyd). Hipokryzja kręci się w najlepsze, gdyż pracownicy dostają maile jakie to wspaniałe wyniki odnotowuje firma, z kolei podwyżka po roku czasu nie była nawet blisko poziomu inflacji. Suma summarum realne zarobki spadają, motywacji zero, atmosfera fatalna. (usunięte przez administratora)

janmiki

Proponowałem współpracę na zasadzie B2B. Odmówili mi. Widocznie nie chcą powiększać swoich możliwości sprzedaży.

@tusiezatrzymam
@janmiki

@janmiki Faktycznie to w tym miejscu powinien wpaść ten komentarz? Gowork to raczej po to,aby dowiedzieć się o warunkach pracy w danej firmie. Zasady handlowej współpracy to raczej nie te miejsce? Jeżeli już temat wyciągasz- jakiego warunku nie spełniła Twoja firma do wejścia we współpracę? Czyżby chodziło o warunki stałego zakupu? wchodząc w B2B zawsze są warunki. Poważne firmy wchodzą we współpracę na zasadzie umów min. co miesięczny zakup produktów za określone kwoty, określony czas na płatność ...

Bolo

Kanlux to śmiech na sali zarobki jeszcze bardziej musisz robić linie żeby cokolwiek zarobić omijacie ten zakład z daleka tam nie ma kto robić każdy odchodzi bo nie da się wyżyć posługują się ludźmi z poza firmy bo zamówienia by nie wyszły firma dno i wodorosty

@Bolo

Faktycznie straszne. Trzeba pracować żeby zarobić… takim leniom dziękujemy !

Katarzyna

Ale skąd wiesz, że akurat "leniuch" to pisał? Chyba że powiesz coś więcej o warunkach i zarobkach? Są jakieś premie zależne od wyników?

Dział Handlowy

We wrześniu pracownicy otrzymali podwyżki. Dział handlowy również. (usunięte przez administratora)Teraz będę zarabiał tyle samo lub nawet mniej niż przed podwyżkami. Ostatnio nastąpiły duże zmiany w firmie , lecz niestety na minus. Lepiej przemyśleć prace w Kanlux.

trolo
@Dział Handlowy

O jakich konkretnie kwotach piszesz ? Nie widzę tutaj nigdzie żadnych konkretów.

@trolo

Co do wynagrodzeń to milczą jak zaklęci. Nie wierzyłbym w te narzekania. Każdy może napisać, że dostał podwyżkę, ale ciągle mu mało. Nawet nie wiadomo, czy tam pracuje i wie o czym pisze? Jak się już ktoś z prawdziwych pracowników wypowiada, to konkretniej może, gdy mowa o zarobkach?

Bolo

Witam jakie są zarobki w biurach hmm duża przebitka z produkcja jest warto startować dzięki za odp

zolo
@Bolo

Podpinam się pod pytanie: na jakie zarobki można liczyć w biurze? Jakieś średnie kwoty w zależności od działu do którego się trafi?

@zolo

Zależy od stanowiska, poprzedniego stażu pracy, doświadczenia. Nie ma jednej sztywnej stawki - z każdym kandydatem do pracy jest ona ustalana indywidualnie.

Jak wygląda sprawa grafiku w Kanlux SA. Czy pracodawca idzie na rękę?

Brajan

Na jakie stanowisko aplikujesz? Bo są działy w których nie ma takiej opcji ze względu na specyfikę pracy.

Zależnie od działu. w Magazynie i Produkcji jest system pracy zmianowej, no i tu raczej trzeba dostosować się do konkretnej zmiany. Jeżeli chodzi o pracę biurową, to są nieznaczne różnice w godzinach pracy (7-15/ 8-16). Jeżeli jest to potrzeba pracy od 7:30 - 15:30 (bo na przykład mamy dzieci , które trzeba odebrać i zaprowadzić do przedszkola), a cały dział pracuje od 8-16 to nie ma problemów z "dogadaniem" tego ze swoim przełożonym :)

@Pracodawca

Jak podejmiesz pracę na podstawie umowy o prace na magazynie to masz zmiany i reżim sanitarny. Jeśli w to samo miejsce trafisz z agencji pracy to przychodzisz jak chcesz, zazębiasz się z wszystkimi zmianami(usunięte przez administratora). Ot takie podwójne standardy.

Małcin

Czy w firmie kanlux są takie standardy jak opieka medyczna, pakiety sportowe, bony/premie na święta, wczasy pod gruszą? Jak wyglądają zarobki bo widzę lawinę negatywnych komentarzy? Konkretnie pytam o magazyn. Czy ta stała rekrutacja jest odpowiedzią na moje pytania?

exworker
@Małcin

Niech Pan nie szuka komentarzy na gowork ;) Jest opieka medyczna i są karty sportowe (kiedyś to był OK system, teraz to się chyba zmieniło)

Worker
@exworker

No, faktycznie bogaty pakiet socjalny. Exworker - Ty się chwalisz czy żalisz tymi dodatkami?

exworker

Ja mimo wszystko wspominam dobrze i dobrze życzę wszystkim pracującym.

Bryszard
@Małcin

Pakiet zdrowotny jest, pakiet sportowy jest, premia na świecie zimowe jest. Wczasów pod gruszą nie ma, motywacji zero. Jeden chodzi w potarganych szortach roboczych i nie może się doprosić o mowę, resztę sobie dopisz

Nikc

Odradzam nawet wysyłać im CV. Robią wielka rekrutację, sprawdziany, testy itd itp, marnują swój czas i kandydata, a prawie w momencie podpisywania umowy mówią, że kasa która jest w okresie próbnym, po okresie będzie rozbita na podstawę i premie. Ciekawe podejście firmy, jak pracownik się sprawdzi to dostanie to samo lub mniej. Szkoda czasu na jeżdżenie tam i kontakt z nimi

Rysio

Exworker, który się tak interesuje byłą firmą ? Ciekawe, wręcz nieprawdopodobne. Jak mówi przysłowie "uderz w stół, a nożyce się odezwą" :) Do związków akurat nie należę, ale widzę, że to właśnie na związki zrzuca się winę za brak podwyżek, a cierpią na tym wszyscy. Jeżeli ma Pan inną opinię to proszę ją wyrazić, śmiało. Jako "exworker" przecież ma Pan pewnie dużo ciekawego do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kanlux SA - Radzionków

• Jak się pracuje w Kanlux SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kanlux SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanlux SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kanlux SA?

Kandydaci do pracy w Kanlux SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kanlux SA