Opinie o Zakład Handlowy HZ w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Handlowy HZ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Handlowy HZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Handlowy HZ w Wejherowo

Karol Nowy wpis

A uważacie ze jest to ambitna firma?

sonak Nowy wpis

ambitnym trzeba być, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, ponieważ wtedy naprawdę można daleko zajść, a zwłaszcza u nich doceniana jest ambicja i chęć pracy, wypłaty są na czas i pracownik nie ma na co narzekać, serio

edek szef obiecuje gruszki na wierzbie na rozmowie kwalifikacyjnej a potem jest co innego szef jest zdolny do zmiany progów w trakcie miesiąca tylko żeby nie wypłacić premi i ma głupie tłumaczenia poprostu oszustwo hz nie poleczm

dlatego w hz jest duża rotacja ph bo nikt niechce aby robili z ludzi idiotów niedawno odeszło 4

edek

no pewnie, że tak, ale jak ktoś np. dostaje małe wynagrodzenie za to co robi i jest ono nieadekwatne do obowiązków to ja się nie dziwię, że potem jakieś problemy są tak naprawde.. i warto rozmawiać też zawsze o wszystkim, bo od tego dużo zależy jednak. dajcie znac czy z szefem da się dogadać konkretnie czy nie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakład Handlowy HZ.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wejherowo
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Kolorowy Miś

Ja pracowałem w HZ jako PH kilka lat i złego słowa nie powiem, kasę można zarobić dobrą tylko musisz mieć wynik. Stabilny pracodawca, mała rotacja ludzi, nie wywalą cię z roboty jak cię cyfra obroni, chyba że coś przegniesz. Ogólnie normalni ludzie i firma rozwojowa.

anonim.........;-)

witam! wie ktoś może jak wygląda sytuacja transportu w hurtowniach "HZ"? Czy szykują się jakieś zmiany?

xxx

Zgadzam się w 100% z moimi poprzednikami...

dh jest jeszcze dla ludzi [usunięte przez moderatora]

Potwierdzam... tez tam pracowalem...

Kriss

Dla mnie spoko, polecam, pracowałem i nie żałuję :)

Rafael

Przestrzegam przed tym pracodawca, podstawa to 1500 zł brutto, maksymalnie. Poza tym progi targetowe nieadekwatne do obsługiwanego terenu, a co za tym idzie nierealne do wykonania. Brak pomocy ze strony DH plus wysokie ceny i niska konkurencyjnosc firmy powoduja, że ma ona najsłabsza pozycje na rynku pomorskim wsrod firm z tej branzy. I na koniec, zupelny brak poszanowania pracownika, nie mowiac o jego docenianiu. Zdecydowanie odradzam. PH

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowy HZ - Wejherowo

Zakład Handlowy HZ
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 92
    84-200 Wejherowo