Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o., Grupa Kapitałowa Salwator

Kraków

Opinie o Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o., Grupa Kapitałowa Salwator

oszukany 2012-03-09 19:16:01
UWAGA NA ZŁODZIEI [usunięte przez moderatora] DEWELOPERA Z KRAKOWA FIRMĘ SALWATOR Z UL. BRATYSŁAWSKIEJ 1. SPRZEDAJĄ NIERUCHOMOŚCI BEZ AKTÓW NOTARIALNYCH PODCZAS BUDOWY. NA KONIEC PO WYBUDOWANIU I ZAINKASOWANIU WSZYSTKICH PIENIĘDZY OKAZUJE SIĘ ŻE NIERUCHOMOŚCI SĄ ZADŁUŻONE NA WIELKIE KWOTY A FIRMA Z KTÓRĄ PODPISUJE SIĘ UMOWĘ ISTNIEJE TYLKO NA PAPIERKU Z DUŻYMI DŁUGAMI. KASA WPŁYWA BEZPOŚREDNIO DO INNEJ FIRMY ZŁODZIEI [usunięte przez moderatora]. NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ WSZYSTKO W MAJESTACIE PRAWA. ZŁODZIEJE OSZUKALI JUŻ KILKADZIESIĄT LUDZI. WYPROWADZAJĄ PIENIĄDZE Z FIRM CÓREK, KTÓRE PO KRÓTKIM CZASIE BANKRUTUJĄ . UWAŻAJCIE BO MOŻECIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ Z DŁUGIEM 160 TYS. ZŁ. I DOWIEDZIEĆ SIĘ O TYM DWA LATA PO ZAKUPIE TAK JAK JA. OKRADZIONY
Zostaw swoją opinię o Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o., Grupa Kapitałowa Salwator - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o., Grupa Kapitałowa Salwator