logo E Leclerc

E Leclerc

Opinie o E Leclerc

Elizabeth 2009-06-01 23:32
Słowa kojarzące się z E Leclerc Bielany Hipernet24 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niemoliwy.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobrzy .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna negocjowac, trzeba pracowac.
Najbardziej podobało mi się w E Leclerc Bielany Hipernet24: wspolpracownicy
Najbardziej nie podobało mi się w E Leclerc Bielany Hipernet24: wszystko pozostale
Ona 2010-12-20 00:42
Nie polecam nikomu tam pracować
ona 2013-07-30 21:40
Pensja z 1600-1800, umowa okresowa na 10 lat lub zlecenie. Jeśli chodzi Ci sklep internetowy to nie polecam. Pseudokierownik (usunięte przez administratora)w ciągu 5 lat wymienił kadrę 40 osób 3 razy, kto zaczyna upominać się o przysługująca prawa zwalnia. Jego dewizą jest - nie podoba się to się zwolnij.
szkoda was 2014-05-03 20:15
wspolczuje wszystkim wspolpracujacym z pseudokierownikiem,typowy przemocowiec
bzyku 2014-10-01 16:35
a czy ktos moze wypowiedziec sie na temat stanowiska "kompletacji zamowien internetowych" ???
nikt1 2014-11-09 02:13
eleclerc bielany to żaden rarytas na rynku pracy,zwykli szarzy pracownicy jak najbardziej ok fajni mili pomocni /może dlatego ze większość na tym wózku jedzie/ chodz są też wyjątki inne, umowa też znak zapytania najpierw 3miesiące zlecenia albo i więcej jak się nie spodobasz ale dodatkowe ręce do pracy potem kolejne 3miesiące na okres próbny czy wytrzymasz potem....kolejny okres a może dopiero 10lat umowy jak wytrzymasz wiele jak będziesz jak jesteś cierpliwy jak nie za dużo mówisz przytakujesz i godzisz się na wiele nie zawsze dobrego fakt są osoby co po tyle i więcej pracują ale z nimi nie ma się co równać bo zaczynali jak sklep powstał i sa inaczej traktowani i oni czują się tam inaczej a ktoś kto teraz zacznie/zaczął to się czuje że wyższa kadra inaczej traktuje tylko za to co tam się zarabia jeszcze podzielone na pensje bony żywiowe premie czyli razem nawet nie 1500 netto i jeszcze pdzielone by firma nie pokazywała ile płaci itd itd ..../które w sumie nie dają tego co obiecują ci na początku i nie informują że twoje zarobki bedą w różny sposób płacone że nie ma zmian 1 i 2 tylko ale całe dnie lub tz powroty czyli rano potem 2-5godz przerwy i znów masz być bo tak grafik /i na odwal zrobiony i nikt się nie pyta czy możesz czy masz dom rodzine życie plany które w stałym grafiku możesz sobie zaplanować/ tak ok zgadzam się każdy idzie bo praca bo coś nawet minimum zarobi a ma co miesiąc a i tak bonami zwracasz co zarobiłeś wszystko odgórnie dobrze przemyślane i nie dość że marna kasa to im oddajesz /bony żywieniowe bo za nie nigdzie indziej nie kupisz/ i tak twoje wraca do nich, a internet tak rzadzi się niby innymi prawami regółami i ma więcej kasy ale kierownik gbór wymienia ludzi i chodŻ więcej troszkę można rarobić to mie wspłółwierne z zapieprzaniem jakie tam wkładasz. więc wybież albo leclerc nic kasy zapieprz za darmo i jeszcze źle albo wybież nawet mały sklep i mniejjszą umowe i godny zarobek grafik itd.....
bzyku 2015-01-27 16:51
na bielanach cos czesto sa ogloszenia ... widac ze lubia wymieniac kadre pracownicza ...
bzyku 2015-02-02 11:22
Pawiem tak MIRA musisz zagladac na bielany od czasu do czasu bo oni wywieszają oferty pracy na drzwiach
Mite 2015-02-16 19:36
Z Pracowników E.Leclerca najlepiej mają piekarze i cukiernicy bo mają fach w ręku i zarabiają min. 2000 na ręke+ do 300 zł premii +bony żywieniowe 190 zł(nie wiem jak jest na obecną chwilę)i jeszcze dostają paczki proszku do prania aby być zawsze czystym , ostatnio w listopadzie dostaliśmy 5 paczek po 6 kilo , co prawda jest to proszek zsypany do zwykłych reklamówek ale zawsze coś.Bardzo prawdopodobnie będą potrzebowali w marcu do Leclerca na Jerozolimskich na cukiernie i piekarnie do obsługi klienta na 2 zmiane czyli od 13.30 do 21.30 ale pensja 1300 niestety.
ciekawy 2015-02-17 11:04
a jak wyglada kompletacja zamowien internetowych albo praca na dziale ?
Kubi 2016-03-15 16:52
Nie polecam pracy nikomu. Po pierwsze stawka na umowie wynosi 1500 pln brutto plus premia wedle uznania kierownika który raczej nie uważa nikomu premii. W firmie panuje ogólny bałagan i nikt nie umie nic wytłumaczyć pracownikowi osobiście nie wytrzmałem jednego dnia
melon 2016-10-18 18:11
a jako magazynier jakie oferuja warunki ?
dfyu 2016-10-18 21:47
@ werfff - tylko albo aż - praca księgowego jest naprawde spoko, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze.
Pan 2017-02-23 07:58
Najlepszy to przy Jutrzenki! Warszawa, cos okropnego syf na nabiale a te Paine wiecznie zmeczone, z Laski cos powiedziala, pokaza, My Good, jedna taka mniejsza jak nas czasem mija ale zapach od niej, Lata I nic nie robi, prowizorka a czuje sie jak kierowniczka, po drugie kierowniczka nabialu rozmawia tak glosno z tymi brudaskami na dziale ze as glowa boli, co to Za ludzie,,,Fajna wiec - kiedys byla!
Asix 2017-03-18 18:17
Pracowałam przy degustacji w jednym z marketów na terenie Warszawy. Bardzo nie lubiłam tam jeździć. Atmosfera wśród pracowników jest napięta i widać po nich stres i zmęczenie. Byłam świadkiem, jak jeden z ważniaków zwyzywał pracownika za upuszczenie paczki z ciastkami, z którymi było wszystko ok. Broniłam go, za co podważono sposób wychowywania mnie przez rodziców. Smutne.
Zostaw swoją opinię o E Leclerc - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E Leclerc