Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o

Gliwice

Opinie o Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o

admin 2015-06-15 05:18
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
K. 2015-06-29 15:59
Nie polecam.
gość 2016-06-08 02:02
Cały keller to banda wdupowłazów i kolesiów to firma która prędzej czy później zejdzie na dno rynsztoka tak jak cały konfident stary Keller
Księgowość Keller 2016-09-20 15:32
Firma Keller posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy Pracownik traktowany jest indywidualnie.
Osoby które czują się pokrzywdzone przez naszą Firmę prosimy o bezpośredni kontakt, zamiast wypisywać oszczerstwa na nasz temat. Chętnych do podjęcia zatrudnienia w naszej Firmie zapraszamy na naszą stronę internetową.
PracownikKeller 2016-09-28 11:22
Witam, pracuje w firmie Keller już ponad rok. Otrzymuje wynagrodzenie regularnie, terminowo. Umowa została zawarta w pierwszym dniu pracy, a kolejna bezpośrednio po okresie próbnym. W firmie wszyscy się znają, panuje miła, koleżeńska atmosfera, wszyscy chętnie sobie pomagają. Jak najbardziej polecam tego pracodawcę.
grzegorz 2016-12-16 11:45
Szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Moim zdaniem drogo, nierzetelnie i bezczelnie. Gwarancja na wykonane uslugi w przypadku firmy Keller to fikcja. Szanowna obsluga robi sobie zabawe z klienta.
adamkasia2 2017-02-08 15:50
Firma jest odwrotnością tego co się słyszy o komisach w przypadku awarii zakupionego auta jaka mi się przydarzyła. Podeszli do tematu z całą perfekcją i odpowiedzialnością. Śmiało mogę polecić tą firmę i dziwię się, że są tacy co narzekają na ich usługi oby wszystkie komisy tak podchodziły to kupującego to TVN TURBO KAMERA nie miałby pracy.Oby tak dalej
Zostaw swoją opinię o Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o