Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o

Gliwice

Opinie o Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o

admin 2015-06-15 05:18:14
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
K. 2015-06-29 15:59:50
Nie polecam.
gość 2016-06-08 02:02:01
Cały keller to banda wdupowłazów i kolesiów to firma która prędzej czy później zejdzie na dno rynsztoka tak jak cały konfident stary Keller
Księgowość Keller 2016-09-20 15:32:33
Firma Keller posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy Pracownik traktowany jest indywidualnie.
Osoby które czują się pokrzywdzone przez naszą Firmę prosimy o bezpośredni kontakt, zamiast wypisywać oszczerstwa na nasz temat. Chętnych do podjęcia zatrudnienia w naszej Firmie zapraszamy na naszą stronę internetową.
PracownikKeller 2016-09-28 11:22:26
Witam, pracuje w firmie Keller już ponad rok. Otrzymuje wynagrodzenie regularnie, terminowo. Umowa została zawarta w pierwszym dniu pracy, a kolejna bezpośrednio po okresie próbnym. W firmie wszyscy się znają, panuje miła, koleżeńska atmosfera, wszyscy chętnie sobie pomagają. Jak najbardziej polecam tego pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o