Opinie o HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE w Warszawa

Arcal

Firma Hoyer Polska Oddział Poznań butle... Praca na stanowisku kierowcy kat.C+E z Adr, + operator wózka widłowego. Firma na wstępie w procesie rekrutacji obiecuje złote góry A raczej niemieckie podejście do kierowcy wszystko świetnie.. na spokojnie I na pełnym legalu bez poganiania...Zależy im na kierowcy który na być bezpieczny i wypoczęty bo czyż nie te czynni wpływają na jakoś wykonanej pracy?? A realia są takie..Wynagrodzenie 4,5tys do ręki, umowa..wiadomo jaka..Dostajesz zestaw na start ( solo + przyczepą z wozkiem) I ogien w trasę bo punkty same się nie zrealizują..Typowa praca dystrybucyjna z odwiedzinami klientow w miejscach gdzie powinna jechac solowka jedzie zestaw..Wsie, miasteczka takie że GPS nie ogarnia,do tego wózek widłowy I skaner do przyjmowania i wydawania butli.. (usunięte przez administratora)Informacja o kolejnym dniu pracy wysyłana smsem bez możliwości zaplanowania sobie dnia..Masz cały czas pracować.. Firma oferuje "bogaty" socjal Multisport, Medicover tylko szkoda że nie masz kiedy z tego skorzystać..Firma zapewnia że robi wszystko dla dobra kierowcy A tak naprawdę na każdym kroku zabezpiecza się różnymi dokumentami do podpisania..Kierowca jest winny wszystkiemu..Mają podkładki na wszystko..Kierowca stale w trasie stała inwigilacja (kamery on-line w pojeździe, systemy GPS) Zachęcam osoby zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie 10 razy się zastanowić A jeszcze raz tyle dokladnie przeczytać dokumenty które dają do podpisania!!! O(usunięte przez administratora)Firma w której co miesiąc trzeba się zastanawiać czy wypłata będzie taka sama..(usunięte przez administratora).Jest to tylko ułamek tego co Cię może spotkać w tej firmie..Jeśli jesteś samotna osoba bez życia prywatnego i lubisz gonić od księżyca do księżyca to praca idealna dla Ciebie!!!

Agacia
@Kobus

Jaki podano powód Twojego zwolnienia, to się stało tak z dnia na dzień? Ile powinieneś dostać tej odprawy , pytam o kwotę na rękę?

Teddy

Firma świadczy usługi transportowe dla podmiotów handlujących gazem technicznym. Praca na maxa, niejednokrotnie blisko 60 godzin tygodniowo przez 5 a czasami 6 dni (240 godzin/ miesiąc). Planowanie na kontrakcie Air Products to radosna twórczość nieznających się na realiach i przepisach osób. 8 klientów i 480 km po wioskach, Drogach Krajowych to zdaniem planistów max 10h pracy w tym 6h jazdy. Jest monitoring w samochodach i co chwile dzwonią jak przekroczysz prędkość, samochód Ci za duzo spali itp. Jak wcześniej pisano musisz zdać i odebrać towar (zeskanować butle wydawane (kod butli lub paczki butli) i zdawane dwukrotnie (kod butli i kod RT), Skaner i drukarka polączone przez BT z iphonem w którym jest stosowna aplikacja. Iphone i drukarka z zajechanymi bateriami niejednokrotnie zawieszają się. Zniknie Ci 1 butla to cały towar skanujesz od nowa bo trzeba ją znaleść. Po przyjęciu towaru szukasz kogos odpowiedzialnego za gaz i na iphonie odbierasz podpis. Później drukowanie...jesli padnie bateria w drukarce bo np. przez drgania podczas jazdy wypieła się z gniazda zapalniczki to tracisz kolejną godzine na wydrukowanie dowodu dostawy. Towar ładujesz sam wózkiem lub czasami klient posiada wózek. Dziennie przetoczysz ok 100-200 butli (nikt nie widzi problemu, ze nie masz podestu by ją wtoczyć na paletę i kręgosłup Ci wysiądzie po roku pracy). Po skończeniu wracasz na napełnialnie i zależnie od oddziału albo zostawiasz samochód po rozpieciu pasów (może być ich nawet 40 na zestawie), albo jak widziałem w Poznaniu uczestniczysz przy przeladunku bo nie ma miejsca na postój samochodu. Jeśli będziesz mieć nawet niegroźną kolizję to albo obciążą Cie za naprawe, albo potraktują jak ścierke ...wyrzucą z pracy bo klient jeśli się dowie odbierze Tobie zgodę na pracę przy jego towarze tzw. "dopuszczenie". Odpowiadasz za wszystko. Warto też zaznaczyć, że dyspozytornia znajduje się w Warszawie. Jeśli masz problem to wysłuchają i nie pomogą...no ewentualnie scedują na Ciebie swoje obowiązki. Sprawy bezpieczeństwa obowiązują tylko kierowcę i tylko wtedy, gdy samochód już nie może jechać. Ostatecznie zarobisz to wszystko (na chwilę obecną ) za ok 4 000 zł netto. Tutaj ciekawostka...im więcej pracujesz tym bardziej jesteś karany umniejszaniem premii uznaniowej (za podwójną powinieneś dostać dodatek zgodnie z umową)- zapomnij... Wiekszość ozusowana bo oczywiście w to wliczone delegacje, ryczauty za nocleg, które nie są składnikiem wynagriodzenia.

@Teddy

To prawda co pisałeś HOYER pracowałem jedenaście lat byłem premiowany za dobrą pracę zwolnili mnie na siedem miesięcy przed emeryturą w mniemaniu prezesa ujrzałem 4L paliwa

O, także chce się tego dowiedzieć. Dajcie info o zarobkach. Ale też napiszcie, taki specjalista pracuje na UoP czy zlecenie lub kontrakt? I jak jest kilku kandydatów na to stanowisko, to wygrywa ten, kto ma największe umiejętności, czy przeważają także kompetencje miękkie?

Kobus Nowy wpis

Odradzam zatrudnienia w.Hoyer Katowice zwolnili mnie na siedem miesięcy.przed.emerytura chcieli zaoszczędzić sprawą jest w sadzie

Domi Nowy wpis

Rok temu firma potrzebowała do załogi na stanowisko dyspozytora. Mąż zainteresowany jest pracą na tym stanowisku i rozgląda się za czymś konkretnym. Jak na chwilę obecną przedstawia się to stanowisko pod względem finansowym? Jest ktoś w stanie przedstawić widełki? W poprzednim ogłoszeniu jest wzmianka na temat podnoszenia kwalifikacji, w jaki sposób się to odbywa, dofinansowania?

Arcal

Bart
@Arcal

Bardzo pomocna opinia, dziękuję. Prawie umoczyłem, bo planowałem tam pracować.

@Arcal

Pracowałem jedenaście lat Tak to jest prawda za dobrą pracę zwolnili mnie na siedem miesięcy przed emeryturą nie.placac socjalnego za urlop odprawy emerytarnej

Kaśka
@Kobus

To sporo czasu, ale jeśli tak mało byłeś przed emeryturą to nie miałeś tzw. ochronki? Udało Ci się jednak odzyskać swoją kasę? Ile mieli Ci wypłacić łącznie?

Agacia
@Kobus

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

@Teddy

Dorota

No a jakoś weryfikowali tę sytuację czy jak to wyszło? Ciekawa jestem, co wpisali w powodzie zwolnienia. Jakieś wypowiedzenie tam u nich obowiązuje?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE na stanowisko Dyspozytor?

Heavy Metal

O kim mowa? Jak on się nazywa?

Maria

Skąd wiesz, że takich ludzi zaczyna się tam zatrudniać? Co ta osoba Ci personalnie zrobiła, że tak negatywnie o niej piszesz?

bo Tomek (Krzysiek) bzdury opowiada

Ex worker

Gościu, krótka piłka ... sprawa jest zgłoszona na Policję. Twoje IP zostanie namierzone i oczekuj na wezwanie. Doigrałeś się w końcu ancymonie. Jeśli masz żonę i dzieci, to zacznij się modlić, aby nie musiały cię oglądać za kratami.

Izabela

Dałoby radę z ciekawości dowiedzieć się o co chodzi z tym?

Tomasz
@Izabela

Co dokładnie chcesz wiedzieć to ci powiem

@Tomasz

Bo co to za sensacja, że ten Pan się zatrudnił?

Pozdrowienia do Mikołowa
@Tomasz

"Federkiewicz" ... a może pochwal się szerszej publiczności, jak skrzętnie próbowałeś naciągać firmę na diety zagraniczne robiąc nocleg po czeskiej stronie Cieszyna lub w Mostach u Jablunkova? Dla przypomnienia: RONA Lednické Rovne na tlenie ładowane z ALKAT i koniec też na ALKAT.

@Pozdrowienia do Mikołowa

A to ciekawa technika. Tylko, że to nie było wbrew umowie ani nic? w teorii można tak bez konsekwencji? Są tu jeszcze jakieś inne obszary, gdzie tak z firmy można było coś "wyciągnąć"?

Pozdrowienia do Mikołowa
@Izabela

"Kierofca" potrafi, a zwłaszcza taki jeden ... jak mu tam było? Aaaa, "Christoforos Ladzkovicius fra Olkusius"

@Pozdrowienia do Mikołowa

czyli wszyscy inni działają bez zarzutu i nikt inny nie robił tu niczego niepoprawnego? oni w ogóle karzą za cokolwiek czy się w sumie nie zdarzyło? Chciałabym się więcej dowiedzieć na temat ich podejścia do pracowników

Lechosław Krefr

Szanowni, to może odkryjmy karty i się przedstawmy? Fajnie jest się chować za nickiem i oczerniać firmę... Ja się nie wstydzę i nie boję podać swoich danych. Zacznijmy od tego że zawsze przy długoterminowych kontraktach w każdej firmie transportowej są nieco niższe stawki , mamy za to zapewnioną stałą pracę z socjalem i pełnym wynagrodzeniem na umowie, wszystko "ozusowane" i w pełni legalne. Tego nikt nie bierze pod uwagę, tylko same negatywne komentarze, podczas rozmowy kwalifikacyjnej każdy z Was otrzymuje niezbędne informacje o zakresie obowiązków i wynagrodzeniu a potem nagle jest wielkie zaskoczenie i oczernianie. Szkoda że wielu tak "uczonych" i obeznanych z przepisami liczy czas pracy od 'włożenia karty do wyciągnięcia" choć to nie nasza wina że ustawodawca przyjął choćby obowiązkową przerwę 45 minut po 6h pracy , i nie rozumie że nocleg w kabinie nie jest również wliczany w czas pracy. To regulują przepisy... jak się wyśle jaśnie szanownemu Panu zdjęcie ze stacji benzynowej na którym tankowanie odbywa się do bańki zamiast do zbiornika paliwa to wtedy jest największe poruszenie i najwięcej komentarzy na temat praktyk u "niedobrego" pracodawcy...

@Lechosław Krefr

Naprawde chcesz o tym porozmwiac Leszku?

@Lechosław Krefr

Zacznijmy od tegop, ze ktos podpisla dlugoterminowy kntrakt tak nieudolnie, ze Hoyer doplaca... Zacznijmy od tego, ze jest kolesiostwo lvl hard, Zacznijmy od tego, ze zlodzieji sie sciga a nie pitoli o nich. Zacznijmy od tego, ze kierowca pracuje non stop na wozku albo w kabinie... ktos chce pogadać o tym? Zapraszam...

Jorguś
@Lechosław Krefr

Znam tą firmę od podszewki wszystko ok.

Są zawsze.

Patison

Pracujące święta, wikendy, a czasem urlopy, jest za to płacona śmieszna kasa

@Patison

Śmieszna tzn? Bo skoro weekend to powinno być i tak więcej?

Czy w firmie HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Tak, jest nagroda roczna

@Robert S.

A ile tak mniej więcej wynosi? ;)

Robert S.

To są wymogi kontrakyu a nie checi.

Czy pracownicy w HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE dogadują się między sobą?

Bandzior

Skakanie sobie do gardeł i wytykanie błędów

k
@Bandzior

odkąd nie ma z nami największych zadymiarzy (już ładnych parę lat) to nie ma takich sytuacji że ktoś komuś do gardła skacze, a wytykanie błędów pracownikowi przez przełożonego gdzie ma jasno wyznaczony zakres obowiązków... nie jest niczym nienormalnym w branzy z taką konkurenją i wymagającymi klientami.

@Bandzior

Nie zgadzam sie z przedmowca... to kwestia ludzi i dfzbanow z podzialem na tychze.

Czy w HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE występują paczki/bony świąteczne?

Bajgle

Tak i to całkiem niezłe, ok. 1,8k w postaci karty podarunkowej na święta.

Pepe

Witam, Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat pracy na stanowisku logistyk w HOYER Katowice? Obecnie poszukują pracownika na to stanowisko i myślałem czy nie przesłać cv ;)

Agnieszka
@Pepe

Witam również, czy dowiedziałeś się może czegoś więcej na temat warunków pracy na takim stanowisku? Myślałeś nad wysłaniem CV a minęło już trochę czasu od dodania przez Ciebie wpisu i zastanawiam się czy się na to zdecydowałeś. Może już byłeś na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej w firmie?

Szakal
@Agnieszka

Ja pracuje w hoyer niemcy jest Oki a w pl chłopaki nazekali

asdfg
@Pepe

wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. mamy fajny team pozytywnych ludzi i wiele zalet tej pracy, niestety nie wszyscy się nadają, bo też sporo wymagamy, więc nie mając doświadczenia w tej trudnej branży możecie mieć trudniej na starcie. ale podobno mieć hoyer w cv ładnie wygląda... just saying.

Bartek
@Szakal

Mozesz dac do siebie kontakt? Pracuje w hoyer norway i planujemy pomoc wam w okresie zimowym w związku z tym mam kilka pytań. Proszę odezwij się syta22@o2.pl

dr kot

Firma Hoyer..Dobra firma bo mozna dostac zwrot za kurs za wozk widlowy i podroz do katowic.Ogolnie nic tam nie robilem pojechalem tylko raz w trase i zgarnalem 2 tys zl za nic.Dobra firmam do rzniecia na kase.POLECAM.Ale pracowac tam nie polecam.Idioci na butlach w podwojnej ,male kabiny ,pierdo lenie sie z tym wszystkim .nie.

Logistyk
@dr kot

I przez takich... źle się dzieje, jak ktoś zwróci uwagę na spalanie które bardzo odbiega od norm (nagle ciągnik pali 37 litrów zamiast 32 jak do tej pory przy innych kierowcach ) czy trasa Poznań- Wrocław jest nie do zrobienia w kółku przez jeden dzień to się Hejt zaczyna. Kolego , (usunięte przez administratora) to Ty jesteś...

driver 26

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracować w Hoyer Polska

Bandzior

cos więcej ?

exx
@driver 26

itam kilka słów o pracy w Hoyer Warszawa oraz Poznan.Umowę podpisujesz w Katowicach po całodniowym szkoleniu z adr i przepisów ruchu drogowego( tam byli kierowcy mówiąc że się nie chwalą ż są dobrymi kierowcami wytłumaczą Ci że jesteś słabym kierowcą podług nich0.Umowa jest na kwotę którą bedziesz zarabiał wszystko legal i tu konczy się wszystko co dobre...Zaczynasz pracę dostając drukarkę skaner ładowarki i iphona z aplikacja air product firmy której butle bedziesz dostarczał klientom w Polsce. Jezdzisz w podwujnej obsadzie miesiac moze dwa uczą sie obsługiwać aplikacje i skanery oraz wózek widłowy który wozisz z tylu naczepy którym sam rozładowujesz towar u klientow oraz ładujesz puste pojemniki,tu kierowca jest magazynierem ładowaczem i fakturzystą Po czasie nauki przyjezdza egzaminator z firmy air product i po całodziennym egzaminie jazdy i dostawy butli ocenia czy mozna Cie zatrudnic. Jezli zdałeś egzamin to ruszasz do pracy w trasy ,duze auto to trasa np Olsztyl -ELBLĄG- STAROGARD- Wawa. O godz np 3 rano przychodzisz skanujesz cały towar zapinasz pasy i po godzinie ruszasz dojezdzasz na pierwsze miejsce sciagasz wózek widłowy i rozładowujesz skanujesz drukujesz i zaczynasz załadunek puzniej skanujesz kilkaset butli drukujesz spinasz ładujesz wózek i jedziesz dalej.I tak cały dzień załadunki oczywiście na pauzie bo nie zdażysz inaczej ...Po powrocie po ok 14 godzinach zliczasz towar drukujesz dokumenty konczysz trase rozładowujesz wózek rozpinasz pasy (WSZYSTKO TO W OKULARACH KASKU UBRANIU ADR ITD PEŁNO KAMER).Idziesz do domu bo jutro tym albo innym autem jedziesz dalej ...Może w podwujnej np na trase Chojnice -Bytów-Lębork- Gdynia - Warszawa ok 20 godzin, jezeli wypadnie Ci najmniejsze auto to cały dzień wozisz dostarczasz podłaczasz nosisz butle do barów restauracji szpitali i przychodni zabierając puste zwroty itd (kregosłup po roku do remontu). Wszystkie auta w małych kabinach bez poduszek na sztywno. Podczas pracy dostajesz mnustwo tel oraz meili na które musisz odpisywac i wysyłąć zdiecia(np słabych pasów klamr itd) i meile które są konieczne zleceniodawcom do żekomego plepszania twojej pracy. Atmosfera w firmie dramatyczna szkolenia bhp non stop co 2 tygodnie po godzinach .Szaleństwo i debilizm.......Jeden plus wypłata ok 3700 na legal na kąto

Darek
@exx

W MPO , mam propozycje pracy pon- pion od 6.00- 14.00 , wszystkie weekendy i święta wolne . 176 h pracy. 3200 netto a po trzech miesiącach 3600 netto .

Umbert
@Darek

Aktualne ? Co to jest?

Logistyk
@driver 26

Bo zwracają uwagę na naciąganie czasu pracy czy kradzież paliwa ? Idz do prywaciarza za 1/2 etatu na papierze a resztę pod stołem a przy emeryturze nie płacz że dorabiasz jako cieć na parkingu bo nie starczy na leki... Pozdro

Czy HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE ma ściśle ustalone godziny pracy?

Teddy

Tak... od rana do wieczora po 13-15 h.

Zostaw merytoryczną opinię o HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE - Warszawa

• Jak się pracuje w HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE?

Zobacz opinie na temat firmy HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE?

HOYER POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ KATOWICE
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Roździeńska 41
    40-382 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042