Firma MOLTON -producent eleganckiej odzieĹźy damskiej

Brwinów

Opinie o Firma MOLTON -producent eleganckiej odzieĹźy damskiej

xxxxxxx 2011-03-27 22:16
FIRMA TRAGEDIA!!!!!sekta to za mało powiedziane! wymagaja rzeczy niemozliwych w zamian nie dajac nic! kierowniczki w caalej sieci to kozly ofiarne pracujace za marne grosze, terroryzowane psychicznie przez \"szefostwo\"! slabe obroty?-won z pracy..jestes do niczego! i masz do [usunięte przez administratora] zespol!..bo klientka nie ma pieniedzy na sukienke uszyta na kolanie za 700zl!!! kierowniczka sieci tylko jezdzi po calej polsce po salonach , weszy szuka dziury w calym i zwalnia kierowniczki salonow....tez ma zrobiona wode z mozgu przez szefunia.... jedna wielka parodia...!! odradzam kazdemu kto sie połasi na prace w moltonie.wiecej wydasz na leki przeciwdepresyjne i uspokajajace niz zarobisz.codziennie idziesz do pracy zamartwiajac sie czy cos dzis sprzedam? bo inaczej szefunio leb obetnie.ceny ubran z kosmosu..!a jakosc pozal sie boze! wyscig szczurow za psie pieniadze.!straszenie mobing tajemniczy klient kilka razy w mcu , biedna firma bez perspektyw..nie dbajaca o pracownikow,sprzedawczynie lacznie z kierowniczkami stoja w wyplowialych ciuchach sluzbowych bo firmy nie stac by ubrac pracownikow by wygladali jak ludzie....na tajemniczego klienta i liczniki to maja pieniadze by wykonczyc KIEROWNICZKI SALONOW,a na to by zadbac o swoich ludzi to juz nie ma!! zarobki oplakane! zadnych ludzkich premii,mozliwosci awansu tylko terror.bazuja na tym ze jak wymienia zaloge albo kierowniczke to w salonie zwieksza sie obroty! ogolnie tragedia, praca bez zadnych perspektyw...ODRADZAM!
Izka 2016-01-08 10:45
Ciekawe czemu w Krakowie na początku roku wymieniają kierowniczki w trzech salonach ?? To nie jest normalne.
Były pracownik 2016-04-24 21:35
Najgorsza firma dla pracownika! Chińskie materiały odzieży - wymogi do sprzedaży Amerykańskie a płace Afrykańskie! Jak to mówią jaka firma taka płaca, nie przestrzegany jest kodeks pracy. Kierowniczka tragedia powinna wydać publikację "Wiejskie metody sprzedaży na siłę, bez względu na to czy klientce się podoba czy nie"!!! Pierwsze słyszę że nieważne czy klient dobrze wygląda w ubraniu czy nie, liczy się sprzedaż, ale że nie wróci bo będzie nie zadowolony - nieważne!!! Takie dziadostwo robią - drogie reklamy a nie potrafią zadbać o pracowników - duży problem z urlopem! Jak chcecie mieć pracę i się nie stresować to szukajcie gdzie indziej!
Beata 2016-05-03 17:06
Pensja 1500 na początek, a premie nie miałam już bardzo dawno. Musisz wyrobić target który jest tak wygórowany że nie dasz rady, także zapomnij o premii. Dodatkowo jeśli liczysz na wolne weekendy i dni poprzedzające święta zapomnij! Typowa sieciówka tylko pensja "śmieciówka"!
Bydgoszcz 2016-05-31 08:44
Do Państwa zarządców tą stroną dlaczego został usunięty szczery i prawdziwy komentarz na temat salonu MOLTON w Bydgoszczy. Nie ładnie usuwać prawdę o firmie i warunkach jakie panują w poszczególnych salonach. Nie jesteście Państwo obiektywni.
Bydgoszcz 2016-05-31 09:01
Napiszę jeszcze raz o salonie w Bydgoszczy. Zarobki słabe umowy zmienione zostały na zlecenia zmieniają kierowników jak rękawiczki i pracowników również zmienili kierownika regionalnego ale nie zmieniają jakości ubrań nie zmieniają prezentacji salonu nie zmieniają cen kosmicznych nie zmieniają ubrań szytych gdzieś profesjonalnie tylko przychodzą z chin. Taki przykład przychodzi klientka i chce sukienkę przymierza i patrzy na metkę a tam tworzywo sztuczne cena 1200 a za chwilę guzik odpada zrzuca ją i wychodzi jak myślicie co opowie koleżankom. A jak myślicie kogo to wina pracownika oczywiście mogłabym tak pisać i mnożyć takie przykłady. Premie od sprzedaży nie możliwe do wyrobienia bo progi sprzedażowe kosmicznie wysokie. Cena produktu powinna być adekwatna do jakości produktu. Aha no i mobbing na potęgę. Teraz jest nowa kierowniczka straszy pracowników że od niej zależy czy będzie nowa umowa o pracę czy nie więc sprzedawać nawet jak niema klientów w salonie bo ich nie ma. Kierowniczka bierze premie za to co sprzedadzą pracownicy bez przekroczenia progu natomiast za to co sprzeda pracownik on nie dostanie żadnej chyba że przekroczy próg chory system.
WIKI 2016-07-22 20:47
Tragiczna obsługa w Wola Park w Warszawie! Robicie tam sobie jaja z klientów! Czy tam badacie cierpliwość kopiujących?! Najgorszy salon w Polsce oprócz Sadyby gdzie kierowniczka Krysia to "psychopatka"! Krzyczy na personel aż uciekają klienci z salonu! Firma pomyłka nie polecam żadnej normalnej osobie! Rotacja i próby bez umów! Do wszystkich nie gódźcie się na próby bez umowy!
Jadzia 2016-09-30 08:50
@WIKI od kiedy w Sadybie jest kierowniczką Krysia?
sławka 2016-10-23 15:57
Kierowniczka w Bydgoszczy bez doswiadczenia totalnie ,rok na stanowisku kierowniczym w firmir z odzieża meska ,po czym wywalona z hukiem ,Podhaczyła sie pod Molton bo nigdzie indziej nie miała szans na prace ,a w Moltonie nikt z ambicjami nie bedzie pracował i siedział 12 godzin a klientów moze z 4 .Sklep z e starym wystrojem,obsługa tragiczna ,generalnie sklep powinien zostac zamkniety
Kraków 2016-12-03 09:44
Jako były pracownik odradzam każdemu. W Krakowie regionalny nęka pracowników, wydzwania kilka razy dziennie i sprzedające obwinia o brak obrotu. Ubrania w cenach niemałych , często jakość materiału pozostawia wiele do życzenia. Za sukienkę wykonaną z poliestru nie każda z Pań chce zapłacić 500-600 zł. Zdaniem Regionalnego wszystkiemu winny sprzedawca. Nerwówka nie warta zachodu. Firma do wynagrodzenia tj 1500 zł netto powinna płacić dodatek za szkodliwe czynniki jakim jest regionalny.
Życzę wytrwałości i pozdrawiam dziewczyny pracujące w Krakowie.
Izka 2017-05-22 21:38
O ktoś się odważył skrytykować tego "regionalnego " ? :) ha ha Ania ze Śląska go obroni przecież jeździ z nim na delegacje i " uczy" inne sklepy :)) jak sprzedawać ............. Koszmarna firma . Byłam i powiem tak kobiciny po 50-ce tam pracują bo nikt inny kto pracował w fashion tego tolerował nie będzie ......
Nigdy wiecej 2017-08-02 17:37
Pracuje w handlu ponad 10 lat , ale z taką firmą jak Molton miałam raz do czynienia.... I miejmy nadzieję że ostatni. Moja przygoda z tą marką trwała dość krótko, bo 3 miesiace(sama zrezygnowałam). Przyjęto mnie na stanowisko kierownicze, zaczynalam bez żadnego szkolenia, bez personelu. W dzień otwarcia Pan regionalny zatrudnił dziewczynę z kasy hipermarketu. Dziewczynę która nie odróżniała spódnicy od sukienki, ale regionalnemu wydała się być wygadana... Zostawiono mnie samą sobie, pracowałam po 12 godzin, w międzyczasie szukając personelu. Wtedy w ciągu tygodnia wyrobiłam ok 80 godzin. Obiecano mi , że przyjedzie kierowniczka z innego sklepu, żeby mnie wyszkolić, nie pojawiła się przez 3 miesiace... Sklep był nowy w mieście, na początku Panie wchodziły z ciekawości, ale widząc ceny uciekały ze sklepu. Moje późniejsze dziewczyny stawały na głowie aby zainteresować klientki kolekcja, niestety cena nie była proporcjonalna do jakości.... W zamian słyszałyśmy że nie potrafimy sprzedawać, żebyśmy się zastanowiły co my tam w ogóle robimy. Co godzinę był telefon, mail... Kiedy liczba wejść spadła podejrzewano nas że uszkodziliśmy bramki... Po 3 miesiącach mobbingu i znęcania się psychicznego zrezygnowałam.... Opowiadam znajomym historię związane z tą marką i nie dowierzają, stanowczo odradzam pracy w tej firmie. Jeszcze jedno pensja kierownika to tyle samo co ma sprzedawca plus premia kierownicza zależna od widzimisię regionalnego, ale jak to usłyszałam " jestem człowiekiem nigdy nikomu nie zabrałem tej premii". Na zakończenie wspolpracy, po tym jak regionalny chciał mi przedłużyć umowę i to ja zrezygnowalam, premii nie widziałam na oczy... Widocznie Pan regionalny przestal być ludzki. Pozdrawiam Was i uciekajcie z tego syfu, jest wiele innych, lepszych pracodawców
Zostaw swoją opinię o Firma MOLTON -producent eleganckiej odzieĹźy damskiej - Brwinów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma MOLTON -producent eleganckiej odzieĹźy damskiej