USP Zdrowie

Opinie o USP Zdrowie

zadowolony 2009-06-01 21:11:47
Polecam, pracuję w USP przeszło 4 lata i jestem bardzo zadowolony.Świetna atmosfera, super produkty.Pracodawca dobry lecz bardzo wymagający.
Jeżeli uważasz że jesteś dobry/a/ i posiadasz wysokie kompetencje zapraszam do Naswzego zespołu.
a 2009-11-04 22:30:54
masakra i beznadzieja
Zainteresowany 2009-12-08 23:48:13
Bardzo proszę o szczerą podpowiedź, czy warto próbować aplikować na przedstawiciela? Jeśli można to poproszę o szczegóły: jak atmosfera w pracy; wymagania co do wykonywania zadań, planów sprzedaży; jakich zarobków można oczekiwać(plany-premiowanie); wymagania na co dzień-liczba godzin pracy, praca w domu.
xxx 2009-12-09 22:33:31
nie warto! praca całodobowa, premia śmieszna. cokolwiek zrobisz i tak będzie za mało. nieziemska schiza, presja na sprzedaż która wcale nie rośnie od tej "wytężonej" pracy. Jest wiele sensowniejszych miejsc w których można pracować.
Ja 2009-12-10 15:45:55
Zastanawia mnie, co sie takiego zmienilo w tej firmie, ze podobno kiedys bylo super, a od jakichs 2 lat same narzekania? Skad taki zwrot? Czy taka kiepska atmosfera dotyczy tylko sales force, czy takze pracy w biurze??? Z gory dzieki za info.
anonim 2010-06-08 13:23:39
NIE SADZE, ŻE TO SZCZERA WYPOWIEDZ. Praca 12 godzin dziennie, straszna presja na wynik, wyścig szczurów. Każdy pod każdym kopie dołki.
nieznajomy 2010-12-13 10:07:52
Najfajniejsze są rozmowy kwalifikacyjne do pracy na stanowiska na przedstawicieli- dzwonią do człowieka kiedy jest w pracy :) i nie można za wiele powiedzieć bo czułe uszy są wszędzie :) i można nie być zatrudnionym i jeszcze gratis zwolni cię obecny pracodawca za to że szukasz :)
Piotrk 2013-09-19 19:45:37
Cześć.
Ukazało się ogłoszenie na KAMa łódzkie. Powiedzcie coś więcej na ten temat proszę. Tylko szczerze bo nikt nie chce zamieniać siekierki na kijek :)
byłem 2014-10-15 20:28:54
Pracowałem w dziale medycznym. Taki nie dawny wynalazek. Szukajcie gdzie indziej naprwdę. To jest mego nierentowne, ale naprawdę mega i tak zamkną
stereotytp 2014-12-08 14:03:54
e tam - to pewnie jak kazdy stereotyp mozna bardzo latwo obalic, bo wiecie wsszycy mysla ze wszystkie firmy farmaceutyczne to bogacze i maja miliony na kontach, tylko trzeba zostawic jedno wazne pytanie, dlaczego neiktore firmy upadaja ? ;) myslicie, ze wszysyc sobie tak swietenie radza - to dlaczego ja teraz szukam pracy?
romeczek 2015-02-06 14:51:46
no nie wszystkie firmy farmaceutyczne to bogacze, a szczególnie nie wydaje mi się, żeby ta firma taką była, co prawda jest spora, ale skąd macie pewność ile konkretnie ma dochodów rocznie na przykład, ilu pracowników zatrudnia i jakie to ma przełozenie, przecież wydatki jeśli chodzi i taką firme to są ogromne.
niv 2015-02-11 19:48:54
Hej a moglby ktos nakreslic widelki zarobkow jako przedstawiciel farmaceutyczny?
rikson 2015-03-21 21:41:25
piszesz tak jakby ten świat był wyidealizowany, a jak wiemy wszyscy tak niestety nie jest. Nie można jako zwykły pracownik samemu ustalać zasad ... niestety trzeba brać to co dają i starać się później aby sprawiać wrażenie niezastąpionego w pracy. Wtedy dopiero jest szansa moim zdaniem na to aby wywalczyć coś więcej
bez 2015-03-25 12:15:48
Witam,

Ci którzy nie mają dorobku praktycznego w tej branży mają szanse na stanowisko PF ? Jak przebiegają rekrutacje ? Standardowa rozmowa, AC ???

Pozdrawiam
farmaciusz 2015-04-06 21:55:12
Uważajcie starzy pracownicy polityka firmy jest taka by was zmienić. Tak działa ta firma ja osobiście zaczął bym od zmian personalnych w dziale bhp i administracji
puf 2015-08-03 21:22:16
Dziś ukazało się ogłoszenie na RKS na Kielce . Czy ktoś coś wie nt. powodów tej rekrutacji? Co się stało z osobą która tu była/jest? Jakie narzędzia , zakres obowiązków , samochód itp.?
Rafał 2015-08-18 17:03:42
To jakaś ściema. Nie ma żadnej rekrutacji na to stanowisko. obecny RKS nadal pracuje i indziej się nie rusza.
Rafał 2015-08-18 17:05:23
To jakaś ściema. Obecny RKS nadal pracuje i nigdzie się nie rusza!
WErsjusz 2015-08-25 23:23:55
Ogólnie to portal Gowork.pl to żenada. Aż widać, że moderatorzy biorą w tym udział. Ludzie jak chcecie pracować w USP zdrowie to złóżcie aplikacje i porozmawiajcie, tam przecież pracują ludzie a nie zwierzęta czy roboty...
nowa12 2015-10-14 11:02:42
A ja mam pytanie nie tylko o stanowiska przedstawiciela, ale np. konsultatnta czy specjalisty. Jak to wygląda ?Zakres obowiązków, $$ i oczywiście załoga. Będe wdzięczna na info ;)
agu 2016-01-19 10:18:51
Cześć czy ktoś wie czy będą przyjmować zwykłych ludzi na produkcję. Szukam pracy mam doświadczenie w pracy na produkcji medycznej .Teraz się rozglądam i szukam może ktoś mi odpisać z góry dziękuję
gej 2016-01-26 10:20:41
podobno pracuje tam dużo gejów. Chłopcy, uważajcie na siebie.
pf 2016-02-04 19:48:33
Jak wygląda szkolenie? ile czasu trwa i czy jest płatne?
Ilona 2016-02-29 13:32:41
duzo firm daje podobne warunki np LK Joanna
podstawa 3200-3600 w zaleznosci od zaangazowani, premia do 1500 4 razy w roku, dodatek w grudniu 1000 zl. Co 3 lata szkolenie tygodniowe w cieplych krajach. Samochod focus combi lub I30 lepiej wyposazona, smartfon Samsung Galaxy, tablet hp, szybki internet i tu i tu.
Ilona 2016-03-06 11:31:08
niestety nie ma wakatow manadzerskich bo ludzie w tej firmie przywiazali sie do stolkow =D Bylo kilka awansow wewnetrzynych ale to zajelo dlugie lata... Tam trzeba zaczynacz od specjalisty badz ph zeby awansowac ale w sprzedazy dulgo dlugo nie bedzie zadnych zmian. A przed awansem na manadzera jest jeszcze rph i rks (plaski awans bez zespolu), wiec mijaja lata i nic. pozdrawiam VVV
Koko 2016-04-12 18:08:32
Faktycznie pracując jako PH trzeba się liczyć z 12h pracy??? Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na w/w stanowisko a tak się składa że mam rodzinę i również dość aktywne życie prywatne więc praca która będzie aż tak mocno absorbowała mój czas mnie nie interesuje... rozumie raz na jakiś czas 10-12h poświęcić ale nie codziennie bądź co drugi dzień. Dzięki za odpowiedź
nowy 2016-07-29 08:36:38
witam czy ktoś możne napisać jak naprawdę się pracuje usp na st PH bo pokazało się ogłoszenie a z tego co tu czytam to nie wiele można wywnioskować pozdr
romeczek 2016-07-29 09:03:02
słuchajcie, a co powiecie na ta oferte jako Customer & Shopper Marketing Manager, bo wydaje mi się, ze tu akurat jest zapewniona możliwośc rozwoju no i spokojnie można też zarobić u nich, troche chyba firma się zmieniła i inaczej to wszystko wygląda jak kiedyś..
Zostaw swoją opinię o USP Zdrowie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USP Zdrowie