Marcato Marek Błaszczyk

Katowice

Opinie o Marcato Marek Błaszczyk

Ruda 2011-03-28 21:23:54
Zgadzam się z poprzednimi opiniami... firma no name... kogucik... porażka na całej linii .. o wypłatę trzeba walczyc... nie ważne czy pracujesz tydzień czy miesiąc, czy sprzedajesz czy też nawet o sprzedawaniu nie myślisz...Dopytujesz co z kasą - opóźnienie.. Jeśli już doczekasz się wypłaty nie myśl nawet, że będzie to pełna kwota...Umowy bez tabel prowizyjnych...Szanowny Pan Prezes tylko snuję się po tym czymś na wzór call center i grozi zwolnieniami... Prace polecam ludziom lubiącym uderzać głową w mur...z rozpaczy...
.... 2011-03-29 11:51:07
Powiedz po co piszesz takie bzdury i się użalasz nad sobą?
jellvey 2011-03-29 12:10:04
Po takim starcie, życzę Ci owocnej kariery w jakiejkolwiek firmie. O "wielkich korporacjach" nie wspominając. Na pewno łatwo Ci nie będzie :)
kogo 2016-04-20 19:00:55
Ja bym to inaczej ujął @anonim, o samą wypłatę walczyć nie trzeba, ale jeśli chcesz mieć podwyżkę to musisz już zawalczyć, bo istnieje możliwość aby ją dostać, musisz jednak wykazać się czymś więcej niż normalnie
Zostaw swoją opinię o Marcato Marek Błaszczyk - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcato Marek Błaszczyk