Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Pan x

Siemka a najlepszy jest złotów.... pracuje się tam od 7:00 do 15:15 i jest taki moment w dniu kiedy przychodzi kierownik i mówi że robimy dzisiaj o 2 godziny dłużej a kto sięnie zgodzi na to to wypad z pracy lub po premi bo wkońcu ludzie tylko mają robić na szlachte A nie w domu sie nudzić

Nowy123

Wiecie może czy można się zatrudnić do pracy w same weekendy aby sobie dorobić ? Słyszałem że niby do pomocy szukają

dawid

Witam wszystkich ja do tych którzy dopiero chcą się zatrudnić tam jeśli chcesz w pierwszym dniu usłyszeć ze firma jest z perspektywami i rozwija się a w 2 dniu (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora) będzie się już darl na ciebie do proszę bardzo dostaniesz miotle i zamiataj ale szybko aż się kurzy a po 3 miesiącach próbnego wypad a jak niedajboże wypadek się stanie to cię wywala za płot i zdychaj polecam na 1 pracę młodym w (usunięte przez administratora) spokój cisza wysoki poziom kultury i zarobki w miarę

ddd

A w jakich warunkach chciałbyś pracować,przecież to był wielki pożar-produkcja już się rozkręca,cieszmy się z tego co jest.Dajmy trochę od siebie,a nie ciągłe narzekania,dodatek -tylu ludzi -to już są jakieś oszczędności dla firmy,a zarządzają dobrze,pracuję kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolona.Jak się komuś nie podoba to do widzenia-nikt nikogo siłą nie trzyma.

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

ktoś

Ciekawe czy biuro oddali swój DODATEK ŚWIĄTECZNY

aaaaa

To co teraz się wyrabia na firmie(po pożarze) to jakaś masakra.Pracować w takich warunkach to jakaś kpina...

olo

no jak ktos zarabia 3tys to mu ten dodatek nie jest potrzebny ale jak tys zl to te 250 ma duze znaczenie a wszyscy tu narzekaja bo taki tam balagan jest i (usunięte przez administratora)a o zarzadzaniu to juz wg nie maja pojecia tylko gonic i zyski

aaa..

cieszcie się,że macie jeszcze gdzie pracować,a nie narzekacie i narzekacie,a poza tym to nie pierwsza firma,która nie dała dodatku-świat się od tego nie zawali

......

Ciekawe czym teraz pracownicy sobie zasłużyli aby zabrać DODATEK ŚWIĄTECZNY? To jest chore abyśmy my teraz byli pokrzywdzeni przed Świętami. Dyrekcja niech połowe swojego wynagrodzenia odda a nie my co niektórzy prasują za marne grosze.

ktoś

ludziom nigdy się nie dogodzi ,będą psioczyć w każdym zakładzie i tyle w temacie przestańcie pisać te banialuki (usunięte przez administratora)

ewa

ta firma to tyko jakies dno dlaczego tak traktuja ludzi[usunięte przez moderatora]

xxx

teraz tylko pozostało tym na stołkach reszte rozkraśc i niech reszta martwi sie sama, a do tego dojdzie ja sam zrezygnowałem i nieżałuję tego powodzenia tym co tkwią w tym bagnie

NOWY

MOŻE I TA FIRMA JEST JUŻ DNO ALE Z DNA MOŻNA SIĘ ODBIĆ.

afcio

ta firma to juz dno jesli czytaja to nowi lub ci ktorzy chca sie tam zartudnic to lepiej szukajcie cos innego chyba ze chcecie sie przekona to zapraszam na 2 tyg probnego i przez ten okres albo oni cie zwolnia albo sam bo juz nie dasz rady zycze powodzenia w nowej pracy

oby jak najdalej z taka firma

dd
@Adam

ktory darek?

Ten co miał w du...e hjord

Darka szukaj na nk mam z nim kontakt siedzi w uk i jest zadowolony . Co szwagry już nie są panami . 2 buraki ze wsi . A (usunięte przez administratora) niech sobie żeby wstawi . Jak przyjeżdżam koło tej firmy i widzę tych ludzi i przypominam sobie jak sam tak chodziłem jak beduin to cieszę się ze jestem w Nl

hiro

Daje za prace i firme 1 ludzie robia od rana do rana , jesli ktos chce stala prace to na pewno niech nie liczy na Hjort... bo tylko wykorzystuja ludzi

PICER

ja uważam ze nie jes zle praca jest blisko i ze mozna utrzymac rodzine troche mnie przeraża ta nagonka na kontrolerów stuczne wymuszane zdjenć zauważylem ze teraz wiecej chodzą z aparatami niż używają pieczontki brakuje doradzenia tapicerowi jak ma daną zecz poprawic a zamist tego jest krytyka czy oto chodziło niesądze

onilka

firma jest super

Levis

za wiedze produkcyjna 3 za kulture pracy 1 za biale skrapetki do czarnych spodni 10

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.