Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

złotów

Hehe. Duńczycy mało wiedzą. Firma jeden wielki żal. Trzeba uciekać z tego zakładu

zet

I nie masz kiedy jej wydać, bo jesteś cały czas w pracy!!! hahaha I od razu mówię, że wiem bo tam pracowałem!!!

gosc

witam a ktos mi powie po co mamy dwoch agentow???chyba wystarczy jeden chodzi o p. Tomka ten drugi tylko stoi przy pakowaczach i nic nie robi i na dodatek jakis dretwy jest .po co wydaja kase na kogos takiego??/

...

bo jest za dużo wiatraków he he he

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

upał

zimno jest na hali he he he

jaaica jak ta piosenka

i te gatki ze Ukraińcy przyjadą tak tak bo oni tylko czekają przy granicy za 500€ robic . Zakwaterowanie wyżywienie i co im zostanie ?! W duszy maja hjorda

......

No właśnie ,na wydajność w pracy to oni wcale nie patrzą ,mógłbym podać przykład na krojowni...

Jenny

Wszystko rozumiem, praca-pracą ale romanse na terenie zakładu to już jakaś porażka....rodziny rozpadają się przez to,ze młode cizie zatrudnione a panowie na jakimś tam stanowisku myślą sobie nie wiadomo co....Proponuję patrzeć na wydajność w pracy a nie na inne atuty.

jeant

Byłem na rozmowie w Nowogardzie, przez 3 miesiące 7 zł/brutto + 1000 zł premii. Po 3 miesiącach 8 zł/brutto i akord

jesteśmy robakami w mrowisku

gosc

napisalem tak dlatego ze za duzo tej muzyki tam puszczaja a nie ze jest za wesolo a tak poza tym jak chcesz tu pracowac to spoko te 2 tys dostaniesz

jeant
@gosc

Witam, mam pytanie odnośnie tej firmy. Szukają pracowników w Nowogardzie, zachodniopomorskie. Po przeczytaniu paru postów nie można wyrobić sobie opinii. Jedni są zadowoleni inni psioczą. Interesuje mnie: - czas pracy - ile zmian - płaca netto - czy są wolne soboty - czy praca jest w miarę normalna czy super ciężka Wiadomo za leżenie nikt nikomu nie zapłaci ale człowiek jak się nasłucha jak niektórzy zasuwają za 1200 to włosy się jeżą na głowie.

gosc

witam . dzisiaj wszedl do kina film dla wiekszosci zalogi ,,Disco Polo,, ....troszke przesadzaja z ta muzyka jak na moj gust

tapicer

witam pracuje tam juz jakis czas i jak w kazdym zakladzie trzeba zapieprzac zeby zarobic ale da rade 4tysie zarobic przy ok 190-200godz takze chyba przyzwoicie nie. a brygadzisci sa troche mlodzi ale kumaci przynajmniej moj taki jest . jak ktos chce sie nauczyc zawodu to wiadomo ze od razu nie zarobi nie wiadomo ile ale z miesiaca na miesiac bedzie lepiej takze Hjort nie jest taki zly

gal
@tapicer

4 tysiące śmiech na sali ja pracuje kilka lat na jednych z lepszych stanowisk szczytowo 2500 na rękę dwie soboty w tym trochę innych nadgodzin ewidentnie widać że pisze te bz...ry jakis brygadzista

tygrys

PAN (usunięte przez administratora)TO PÓŁ BIEDY ALE SĄ GORSI NP. (usunięte przez administratora) KAPUŚ UKŁADY (usunięte przez administratora) ŻE JAK KTOŚ SIĘ NIE SPODOBA TO ZARAZ LECI ZA BRAME PANIE W KADRACH POWINNY ZASUWAĆ NA AKORDACH A NIE SIEDZIEĆ DUMNE JAK PAW I KAWKE POPIJAĆ TEŻ WYBIERAJĄ KTO MA PRACOWAĆ SAMI ZNAJOMI ZNAJOMYCH BYŁ DAWNO TEMU PONOĆ INCYDENT ŻE KTOŚ ZAPYTAŁ SIĘ W KADRACH O PRACE A TA STARA GĘŚ ODPOWIEDZIEĆ MIAŁA ŻE TU Z ULICY NIE POTRZEBUJEMY I NA CZYM SIĘ SKOŃCZYŁO NA SPRAWIE BO GOŚĆ WYJEBAŁ JEJ W PYSK DOBRZE ZROBIŁ BO JAKI TAM SZACUNEK DO LUDZI A (usunięte przez administratora) ĆPUN TYRAŁ KIEDYŚ PO SADACH A PONOĆ SIĘ PAJAC WOZI TAM I KABLUJE BO ZAD LIRZE (usunięte przez administratora) NIGDY TAM DOBRZE NIE BĘDZIE JAK TACY BĘDĄ U BOKU KIEROWNICTWA A BRYGADZISTÓW MOŻNA TEŻ ZAŁATWIĆ PO PRACY ALE KTÓRY ODWAŻNY ZNAJDZIE SIĘ....SKORO TYLKO NAŚMIEWAJĄ SIĘ I GONIĄ NAS DO PRACY

.....

robak-popieram cię w stu procentach,przyjdzie taki nowy(a) i po pół roku chciałby już podwyżkę,ale nie 50 zł na miesiąc tylko więcej.Narzekają potem na firmę,brygadzistów,kierownictwo i dyrekcję."Zapierdzielaj" kilka lat za najniższą ,a potem może coś osiągniesz.Nie ma nic od razu i za darmo jak się nie podoba to "baj".Przy okazji niedługo jest rocznica tego feralnego dnia-wielkie dzięki dla właścicieli,że tak się podnieśli i odbudowali zniszczone hale.

nom
@.....

No właśnie nie ma nic za darmo za grosze też nikt nie będzie pracował , ale płacisz albo do widzenia czasy sie zminiły a kierownicy z chiorda zdziwieni i nie umią się dostosować a organizacjia wugule coś takiego tu nie istnieje .

Robak

Niektórzy ludzie naprawde sa smieszni. Narzekacie tutaj na slabe zarobki, a przepraszam bardzo co Wam sie niby nalezy?Wiekszosc w firmie nie skonczylo nawet glupiej zawodówy a na ich twarzach promienieje debilizm. W zyciu na wszystko miec (usunięte przez administratora) a potem domagac sie kokosow. W firmie rzadko kiedy patrza na wykształcenie, a placa przy tym calkiem niezle. Jak cos sie nie podoba to droga wolna - mozna sie zatrudnic w galerii jako ochroniarz i miec polowe wyplaty co tutaj. Jak ten Hjort kiedys (nie daj Boże) jebnie to sie obudzicie z reka w nocniku.

xxx

brygadziści to dno...śmieją się w twarz, ciągłe docinki z ich strony tylko się słyszy, poganianie...nerwy puszczają

niewazneile

Mam pytanie czy trzeba pracowac w tej firmie w weekendy? czy jest to obowiazkowe?

Zet

Mogę Ci powiedzieć, że jeżeli jesteś gotowy robić za 2 tys. za 250 godz. pracy oraz słuchać chamskich odzywek brygadzistów i reszty "kierowników" to oni zapraszają. A tak szczerze nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.