HJORT KNUDSEN

Wysoczka

Opinie o HJORT KNUDSEN

gosc 2015-02-27 21:03:52
witam . dzisiaj wszedl do kina film dla wiekszosci zalogi ,,Disco Polo,, ....troszke przesadzaja z ta muzyka jak na moj gust
golen 2015-02-28 15:20:53
Gościu, dlaczego polecasz ten film załodze? jest tam w pracy u hjort knudsen aż tak zabawnie i miło że ten film ich obrazuje? bo nie powiem nie powiem , ta kwota 1800-2000 jest jak najbardziej przekonywująca dla mnie. Tylko czy warto? ktoś podpowie mi jakoś? chociaż fakt, kto nie próbuje ten nie ma, tak to
gosc 2015-03-04 11:06:39
napisalem tak dlatego ze za duzo tej muzyki tam puszczaja a nie ze jest za wesolo a tak poza tym jak chcesz tu pracowac to spoko te 2 tys dostaniesz
jeant 2015-03-14 10:55:00
Witam, mam pytanie odnośnie tej firmy. Szukają pracowników w Nowogardzie, zachodniopomorskie. Po przeczytaniu paru postów nie można wyrobić sobie opinii.
Jedni są zadowoleni inni psioczą.
Interesuje mnie:
- czas pracy
- ile zmian
- płaca netto
- czy są wolne soboty
- czy praca jest w miarę normalna czy super ciężka
Wiadomo za leżenie nikt nikomu nie zapłaci ale człowiek jak się nasłucha jak niektórzy zasuwają za 1200 to włosy się jeżą na głowie.
1234 2015-03-18 19:20:17
jesteśmy robakami w mrowisku
HeliH 2015-03-23 00:53:00
Robakami w mrowisku :D ? Że was jedzą w tej firmie, czy jak mam to rozumieć. W zachodniopomrskim w Nowogardzie szukają pracowników więc coś rusza, bo wcześniej nie mogłem znaleźć ofert, no ale to dobrze, cieszę się z tego faktu bo może mi się uda znaleźć tutaj pracę, 1800 to nie jest mało, a wiadomo, zasuwać trzeba jak wszędzie
jeant 2015-03-24 15:39:53
Byłem na rozmowie w Nowogardzie, przez 3 miesiące 7 zł/brutto + 1000 zł premii. Po 3 miesiącach 8 zł/brutto i akord
Janek 2015-03-31 19:02:25
Może po prostu nie lubią analfabetów?
Jenny 2015-04-14 11:15:36
Wszystko rozumiem, praca-pracą ale romanse na terenie zakładu to już jakaś porażka....rodziny rozpadają się przez to,ze młode cizie zatrudnione a panowie na jakimś tam stanowisku myślą sobie nie wiadomo co....Proponuję patrzeć na wydajność w pracy a nie na inne atuty.
...... 2015-04-14 15:39:24
No właśnie ,na wydajność w pracy to oni wcale nie patrzą ,mógłbym podać przykład na krojowni...
Ja 2015-04-17 09:59:00
i te gatki ze Ukraińcy przyjadą tak tak bo oni tylko czekają przy granicy za 500€ robic . Zakwaterowanie wyżywienie i co im zostanie ?! W duszy maja hjorda
12 2015-05-23 19:14:53
jaaica jak ta piosenka
bulder 2015-07-07 22:26:50
żebyś się nie zdziwił... ukraińcy tam pojadą i będą robić w sumie za bezcen skoro potrafią robić w naszym kraju za niezbyt wysokie stawki to czemu tam mają tego nie robić. Oni i tak będą lepiej zarobieni niż jakby mieli pracować u siebie. A Knudsen co raz rzadziej sięga po naszych obywateli niestety .
upał 2015-08-08 16:58:04
zimno jest na hali he he he
... 2015-08-09 13:41:49
bo jest za dużo wiatraków he he he
gosc 2015-08-22 12:53:26
witam a ktos mi powie po co mamy dwoch agentow???chyba wystarczy jeden chodzi o p. Tomka ten drugi tylko stoi przy pakowaczach i nic nie robi i na dodatek jakis dretwy jest .po co wydaja kase na kogos takiego??/
kankol 2015-08-24 01:03:51
hjort knudsen zatrudni specjalista ds sprzedaży eksportowej czy ktoś pracował na tym stanowisku i może poradzić czy warto aplikować do tej firmy. Jeste, zainteresowany pracą u nich i nic tak naprawdę się z tych opinii nie dowiedziałem a miłoby było coś poczytać gdzieś gdzie można mieć zaufanie do komentarzy
kankol 2015-08-24 01:05:40
kankol 2015-08-24 01:07:11
gosc 2015-12-02 20:34:10
witam wszystkich wie ktos co sie tu dzieje ?stolarze uciekaja na chorobowe tapicerzy wyzywaja ogolnie cos sie tu dzieje nie halo.... tylko szefostwo nic nie widzi bo przeciez na papierze jest ok wiezniowie robia co trzeba a tutaj pracy nie ma...... szkoda ze tylu porzadnych ludzi odchodzi .
Opole 2015-12-03 15:47:11
Wiadomo, że bywa różnie, w Hjort Knudsen Polen wymagania nie są jakieś wielkie, wystarczy np. niemiecki czy angielski, no i trochę wiary w siebie. Pensja na czas
guzik 2015-12-13 19:39:18
@Opole skoro wypłata jest o czasie, to już widać jak szefostwo dba o swoich pracowników. Wiecie czy oferta pracy na technologa jest wciąż aktualna? Dzięki za odpowiedź
złotów 2016-01-05 22:49:44
Hehe. Duńczycy mało wiedzą. Firma jeden wielki żal. Trzeba uciekać z tego zakładu
ACAB 2016-01-05 23:04:04
Nie polecam pracy w tej firmie. Dla tych wyżej pracownicy to zwierzęta i mają nas gdzieś. Zimno na hali
kinect 2016-01-06 15:34:15
@ACAB a spotykałes sie bezposrednio z kierownikami i tak Cie traktowali czy po prostu duzo wymagali pracy- co jest normalne i nie ma co przesadzac? a jak placili?
zet 2016-01-07 10:27:57
I nie masz kiedy jej wydać, bo jesteś cały czas w pracy!!! hahaha I od razu mówię, że wiem bo tam pracowałem!!!
sujk 2016-01-08 22:13:52
Na produkcji owszem, nie jest łatwo no ale każdy się chyba domyśla jaka jest specyfikacja pracy, są jednak inne stanowiska do objęcia takie jak Specjalista do spraw Sprzedaży Eksportowej.
gość 2016-01-19 21:13:56
Witam wiecie co wam powiem szkoda że ta firma nie spaliła sie dwa lata temu przynajmniej urwało by się tym wszystkim kierowniczkom od siedmiu boleści ale zobaczycie predzej czy pożniej to upadnie zresztą tu mają być magazyny i reperacje produkcja na ukrainie i więżniowie.
turn 2016-01-19 21:16:55
Wydaje mi się @sujk że ta oferta pracy jest wciąż aktualna, więc warto jeszcze złożyć papiery. Wymagana jest znajomość szwedzkiego, a ciekawe czy są u nich możliwe jakieś kursy doszkalajace.
gość 2016-01-19 21:25:58
Dlaczego stolarze uciekają? Już ci mówię nasz wspaniały pan dyrektor zatrudnił pana Janusza który jest kierownikiem stolarni pianek i klejenia jego zadaniem jest usprawnienie produkcj i korygowanie błędów i co zrobił jak do tej pory wielkie G.... upierniczył monterom jak tylko można bo tam było najłatwiej i najszybciej zaoszczędzic na produkcji gratuluje pomysłu panie dyrektorze.
thyg 2016-01-21 21:24:09
gosc, czy w takim razie logicznym nie byloby ratowanie reszty pracowników ? Słuchaj, a teraz przecież kierownika od wczoraj szukają- może to stąd ta zmiana.
Pracownik ze Złotowa 2016-01-22 20:43:26
Pracować trzeba wszędzie. Jak Ty jesteś OK to i do Ciebie szefostwo będzie OK. Jeśli przychodzisz do pracy tylko po to żeby 8 godz. łazić bez celu i narzekać jak ci jest ciężko to zatrudnij się u Ferdka Kiępskiego.
P/S. Organizacja. I jeszcze raz organizacja pracy jest do d..y.
Jest kilku starych pracowników ( jeszcze z Wyrzyska - Adek.Jacek.Wiechu.Mariusz którzy "ciągną" produkcję. Szkoda.że nikt z szefostwa tego nie docenia.
trudi 2016-01-23 21:34:02
starzy dobrzy pracownicy powinni być moim zdaniem docenieni. Może jeszcze będą... A tak po za tematem to nowi też mają swoją szanse bo szukają teraz kierownika zakładu
ktoś 2016-01-24 21:14:35
Słuchajcie powiedzcie mi jaką teraz funkcje pełni pan Robert Jackowski przecież teraz kiedy do niego się idzie to słysze odpowiedz "ale to nie do mnie idz do Janusza" po co on tam jest potrzebny do brania pieniędzy nawet nie potrafi dokładnie podliczyc ile czego potrzeba czy manual set czy elektryk do czego to doszło żeby ludzi na produkcji było mniej jak kierowniczków i innych szwędaczy i robić tylko na nich. A po drugie do czego to doszło żeby nie było można sie nigdzie załatwić wszystkie kible zatkane gówna po łazienkach pływaja wstyd do czego to doszło.
kurczak 2016-01-25 21:43:58
własnie też zauważyłem @trudi, że poszukiwany jest kierownik. Co ciekawe nie wymagaja doświadczenia, ale trzeba znac język polski, a także wymagana jest biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.
zlotow 2016-01-25 22:49:34
Szczera prawda. Pseudo kierownik ogláda tylki dziewczyn zamiast zajac sie produkcja.Przypisuje sobie osiagniecia zakladu chociaz ciagle jest na Ukraine. Ekipa z wyrzyska ciagnie produkcje a on bierze premie. No ludzie!!!. Jak ci chlopacy sie zwolnia.to w zlotowie produkcja pada. Pozdro dla chlopakow.
4343 2016-01-29 19:32:10
@kurczak no to jest dziwne ze na takie stanowsiko nie jest wymagane zadne doswiadczenie, no ale moze chociaz za to oferuja jakies kursy czy szkolenia..
Nowy 2016-02-01 15:24:49
Witam chciałbym złożyć CV do tej firmy ale z tego co czytam to mam obawy. Możecie mi powiedzieć czy praca jest tu na 2 zmiany czy na 3 zmiany, czy jest dużo nadgodzin, i czy praca również jest w weekendy. No i jakie jest wynagrodzenie miesięczne.
kinect 2016-02-19 17:40:41
zależy na jakie stanowisko byś aplikował @Nowy. na produkcji podobno jest ciężko i czasem warunki pracy tam ludziom nie odpowiadają. jeśli myślisz o pracy specjalisty ds sprzedaży i masz w jednym palcu języki obce to możesz liczyć pewnie na 5 z przodu.
1234 2016-02-28 17:52:03
Masz dość że ciebie wszyscy omijają.
doni 2016-03-02 20:57:23
Nie musisz miec niewiadomo ilu tych języków ,,w małym palcu'' wystarczy ze znasz bardzo dobrze jezyk angielski, masz odwowiednie wykształcenie i pracowałeś w podobnej branży.
rekrut 2016-03-23 11:35:46
Można się dowiedzieć jaką funkcję pełni pan Grzegorz P. w Złotowie? (ten od nagrobków) Ponoć ma być majstrem czy kierownikiem działu. Mam nadzieje że to tylko plotki. Przecież ten pan nie potrafi sam nic zrobić a zrobiliby go jakimś majstrem?
mimo 2016-04-07 22:23:11
mieli kilkanascie ofert pracy całkiem niedawno, zastanawiałem się nad stanowiskiem Technologa wiem, że oferują umowę o pracę oraz socjal, wiec sie opłaca.
praca 2016-04-07 23:08:21
Propozycja dla szukających pracy. Od Wysoczki ok.35 km w Podaninie jest firma tapicerskie jedna z wielu firmy w Holdingu Niemieckim. Proponuję pracę wykwalifikowanym tapicerki i nie tylko. W bardzo dobrych warunkach przyjaznej atmosferze i z wysokimi zarobkami. Przeszłam tam z firmy Knudsen i nie żałuję. polecam.
kodik 2016-05-10 11:51:36
Widziałem oferty @praca, no ale jednak trzeba znać się na rzeczy i mieć spore doświadczenie
exsale 2016-06-06 09:44:25
Nieprawda :)
exsale 2016-06-06 09:50:22
jaki socjal ? :) ekspres do kawy masz, wode w baniakach. Tyle.
Produkcja 2016-06-13 05:15:53
Zna ktoś jakiegoś Michała na kontroli?
alojz 2016-06-26 18:32:51
@exasale no nie da się jednak ukryćże jak na takiego duńskiego producenta mebli to sama woda w baniAkach to mało, ekspresem tego nie nadrobią. a Pracownik ds. obsługi sprzedaży eksportowej ma lepiej?
exsale 2016-06-27 14:49:02
Socjal to dodatki na urlop i swieta (niewysokie) i jak to masz w umowie napisane "ewentualna premia uznaniowa" (ponoc kiedys ktos ja zobaczyl :) )
jesli chodzi o multisporty, prywatna opieke medyczna czy cokolwiek - zapomnij
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HJORT KNUDSEN