Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.

Wysoczka

Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.

1234 2015-03-18 19:20
jesteśmy robakami w mrowisku
jeant 2015-03-24 15:39
Byłem na rozmowie w Nowogardzie, przez 3 miesiące 7 zł/brutto + 1000 zł premii. Po 3 miesiącach 8 zł/brutto i akord
Janek 2015-03-31 19:02
Może po prostu nie lubią analfabetów?
Jenny 2015-04-14 11:15
Wszystko rozumiem, praca-pracą ale romanse na terenie zakładu to już jakaś porażka....rodziny rozpadają się przez to,ze młode cizie zatrudnione a panowie na jakimś tam stanowisku myślą sobie nie wiadomo co....Proponuję patrzeć na wydajność w pracy a nie na inne atuty.
...... 2015-04-14 15:39
No właśnie ,na wydajność w pracy to oni wcale nie patrzą ,mógłbym podać przykład na krojowni...
Ja 2015-04-17 09:59
i te gatki ze Ukraińcy przyjadą tak tak bo oni tylko czekają przy granicy za 500€ robic . Zakwaterowanie wyżywienie i co im zostanie ?! W duszy maja hjorda
12 2015-05-23 19:14
jaaica jak ta piosenka
upał 2015-08-08 16:58
zimno jest na hali he he he
... 2015-08-09 13:41
bo jest za dużo wiatraków he he he
gosc 2015-08-22 12:53
witam a ktos mi powie po co mamy dwoch agentow???chyba wystarczy jeden chodzi o p. Tomka ten drugi tylko stoi przy pakowaczach i nic nie robi i na dodatek jakis dretwy jest .po co wydaja kase na kogos takiego??/
gosc 2015-12-02 20:34
witam wszystkich wie ktos co sie tu dzieje ?stolarze uciekaja na chorobowe tapicerzy wyzywaja ogolnie cos sie tu dzieje nie halo.... tylko szefostwo nic nie widzi bo przeciez na papierze jest ok wiezniowie robia co trzeba a tutaj pracy nie ma...... szkoda ze tylu porzadnych ludzi odchodzi .
złotów 2016-01-05 22:49
Hehe. Duńczycy mało wiedzą. Firma jeden wielki żal. Trzeba uciekać z tego zakładu
ACAB 2016-01-05 23:04
Nie polecam pracy w tej firmie. Dla tych wyżej pracownicy to zwierzęta i mają nas gdzieś. Zimno na hali
zet 2016-01-07 10:27
I nie masz kiedy jej wydać, bo jesteś cały czas w pracy!!! hahaha I od razu mówię, że wiem bo tam pracowałem!!!
gość 2016-01-19 21:13
Witam wiecie co wam powiem szkoda że ta firma nie spaliła sie dwa lata temu przynajmniej urwało by się tym wszystkim kierowniczkom od siedmiu boleści ale zobaczycie predzej czy pożniej to upadnie zresztą tu mają być magazyny i reperacje produkcja na ukrainie i więżniowie.
gość 2016-01-19 21:25
Dlaczego stolarze uciekają? Już ci mówię nasz wspaniały pan dyrektor zatrudnił pana Janusza który jest kierownikiem stolarni pianek i klejenia jego zadaniem jest usprawnienie produkcj i korygowanie błędów i co zrobił jak do tej pory wielkie G.... upierniczył monterom jak tylko można bo tam było najłatwiej i najszybciej zaoszczędzic na produkcji gratuluje pomysłu panie dyrektorze.
Pracownik ze Złotowa 2016-01-22 20:43
Pracować trzeba wszędzie. Jak Ty jesteś OK to i do Ciebie szefostwo będzie OK. Jeśli przychodzisz do pracy tylko po to żeby 8 godz. łazić bez celu i narzekać jak ci jest ciężko to zatrudnij się u Ferdka Kiępskiego.
P/S. Organizacja. I jeszcze raz organizacja pracy jest do d..y.
Jest kilku starych pracowników ( jeszcze z Wyrzyska - Adek.Jacek.Wiechu.Mariusz którzy "ciągną" produkcję. Szkoda.że nikt z szefostwa tego nie docenia.
ktoś 2016-01-24 21:14
Słuchajcie powiedzcie mi jaką teraz funkcje pełni (usunięte przez administratora) przecież teraz kiedy do niego się idzie to słysze odpowiedz " (usunięte przez administratora) " po co on tam jest potrzebny do brania pieniędzy nawet nie potrafi dokładnie podliczyc ile czego potrzeba czy manual set czy elektryk do czego to doszło żeby ludzi na produkcji było mniej jak kierowniczków i innych szwędaczy i robić tylko na nich. A po drugie do czego to doszło żeby nie było można sie nigdzie załatwić wszystkie kible zatkane gówna po łazienkach pływaja wstyd do czego to doszło.
zlotow 2016-01-25 22:49
Szczera prawda. Pseudo kierownik ogláda tylki dziewczyn zamiast zajac sie produkcja.Przypisuje sobie osiagniecia zakladu chociaz ciagle jest na Ukraine. Ekipa z wyrzyska ciagnie produkcje a on bierze premie. No ludzie!!!. Jak ci chlopacy sie zwolnia.to w zlotowie produkcja pada. Pozdro dla chlopakow.
Nowy 2016-02-01 15:24
Witam chciałbym złożyć CV do tej firmy ale z tego co czytam to mam obawy. Możecie mi powiedzieć czy praca jest tu na 2 zmiany czy na 3 zmiany, czy jest dużo nadgodzin, i czy praca również jest w weekendy. No i jakie jest wynagrodzenie miesięczne.
1234 2016-02-28 17:52
Masz dość że ciebie wszyscy omijają.
rekrut 2016-03-23 11:35
Można się dowiedzieć jaką funkcję pełni pan Grzegorz P. w Złotowie? (ten od nagrobków) Ponoć ma być majstrem czy kierownikiem działu. Mam nadzieje że to tylko plotki. Przecież ten pan nie potrafi sam nic zrobić a zrobiliby go jakimś majstrem?
praca 2016-04-07 23:08
Propozycja dla szukających pracy. (usunięte przez administratora) firmy w Holdingu Niemieckim. Proponuję pracę wykwalifikowanym tapicerki i nie tylko. W bardzo dobrych warunkach przyjaznej atmosferze i z wysokimi zarobkami. Przeszłam tam z firmy Knudsen i nie żałuję. polecam. (usunięte przez administratora)
exsale 2016-06-06 09:44
Nieprawda :)
exsale 2016-06-06 09:50
jaki socjal ? :) ekspres do kawy masz, wode w baniakach. Tyle.
Produkcja 2016-06-13 05:15
Zna ktoś jakiegoś Michała na kontroli?
exsale 2016-06-27 14:49
Socjal to dodatki na urlop i swieta (niewysokie) i jak to masz w umowie napisane "ewentualna premia uznaniowa" (ponoc kiedys ktos ja zobaczyl :) )
jesli chodzi o multisporty, prywatna opieke medyczna czy cokolwiek - zapomnij
pracownica tapicerni hali nr 1 2016-08-17 12:20
Najgorsza firma w ktorej pracowalam dotychczas! ze wzgledu na przelozonych , ktorzy psuja atmosfere wsrod pracownikow... po roku wegetacji sama sie zwolnilam , gdyz psychicznie nie moglam wytrzymac z Panem D.N. Minelo 3 lata i widze ze nic sie nie zmienilo... a ja nie zaluje ... oczywiscie sa obroncy zakladu ,ktorzy zaraz mnie zjedza zywcem:} lizodupy hehe .
BAJO
anatol 2016-10-07 07:01
teraz to sami ino ukraincy i wiezniowie robia
Gie 2016-10-24 11:45
Oszukują ludzi,stawki indywidualne, prace robią skazani - cywil potrzebny do pracy w nocy po godzinach i w sobotę. Pieniędzy tam nie zarobisz, chyba że lubisz spędzić w pracy 300 godzin w miesiącu i zarobić ok 2500 netto.
gosc 2016-11-22 18:55
a jakiego michala szukasz na jakim byl dziale?
ojejekej 2016-12-05 22:07
Co teraz sie tam dzieje. Masakra. Mąż pracuje po 10 godzin i to 7 dni w tygodniu. Musi juz brac cos na uspokojenie bo nie idzie wytrzymac. Jak ma w grafiku dzien wolnego to i tak musi przyjsc do pracy. Teraz mówia tak : "Chcesz to idz po papiery do biura. Na twoje miejsce mamy 5 ukraincow"
Zero szacunku dla pracownika.
nanan 2016-12-17 19:40
a już nie długo firmowa wiglia
dora 2016-12-27 20:23
Mam takie pytanie . Pracowałam dla takiej jednej firmy która brała szycie z waszego zakładu a teraz przestali bo podobno wasz zaklad się zamknął i teraz jest na Ukrainie? Więc nie wiem czy to jest prawda czy nie?
Byłem tam 2017-01-06 10:56
Co mogę powiedzieć w zasadzie zakład w Wysoczce jest taki jak inne masz wypłatę na czas i w większości przypadków robisz pod dachem, niestety tu plusy tej firmy się kończą to zaczynamy z minusami: słabe wypłaty nie adekwatne do wykonanej pracy, i zaraz usłyszę "bo pewnie olewałeś robotę" albo "chciałbyś zarabiać miliony " cóż chciałem tylko zarabiać godnie a tam jak nie jesteś kolegą kolegi lub nie jesteś rodziną szefostwa to powyżej 2tys. możesz pomarzyć nadmienię iż mówię tu o szarym pracowniku. 2 kadra zarządzająca jest totalną porażką już nie mówię o tym żeby posiadali jakieś podstawowe umiejętności w zarządzani bo tu znowu się kłania " kolega kolegi " itp.itd. większość brygadzistów tu nadmienię że aż DWUCH których miałem okazję poznać było odpowiednich , nie tylko wykształcenie ale i kulturę posiadali. brygadziści mają tam fuchy przez tzw zasiedzenie, robią na jakimś stanowisku długo więc robią takiego brygadzistą, do tego ilość brygadzistów nie spada, co to znaczy? ano to iż pracowników fizycznych jest coraz mniej a brygadzistów grono się powiększa:) Ogólnie mógł bym tak długo o wadach owego zakładu się rozpisywać ale szkoda czasu , jeśli nie masz wyjścia spróbuj lecz jeśli masz jakąś alternatywę olej HJORT.
byłem tam 2017-01-06 11:07
w zasadzie to prawda i nie , bo zakład jeszcze funkcjonuje ale większość produkcji jest już na ukrainie tu powoli będzie wszystko wygaszane.
lola 2017-01-22 21:47
ponawiam pytanie, opowie mi ktoś o tej firmie
lolek 2017-01-23 16:18
popracuje to bedziesz wiedzial
gosc 2017-01-29 18:29
witam jak to wszystko czytam to jestem szczesliwy ze sie stamtad zwolnilem (usunięte przez administratora) taki duzy zaklad gdzie pracy bylo full i dobre zarobki to mistrzostwo. z tego co slyszalem na jednego pracownika fizycznego przypada kilku (usunięte przez administratora) kierownikow itp masakra ciekawe kiedy przejrza na oczy . moze powinni kogos z tych rzadzacych zwolnic???albo na stol np (usunięte przez administratora) wyjatkowo paskudny typ miesza jak malo kto i ponoc caly czas to robi . ogolnie zycze znajomym ktorzy zostali wytrwalosci i niech szukaja nowej pracy bo tam zaraz bedzie pozamiatane
Pan 2017-01-31 09:10
Zdecydowanie wyzyskiwanie ludzi oraz mobbing totalny.
1234567 2017-02-23 19:40
A gdzie tego niema
nom 2017-05-23 18:17
No właśnie nie ma nic za darmo za grosze też nikt nie będzie pracował , ale płacisz albo do widzenia czasy sie zminiły a kierownicy z chiorda zdziwieni i nie umią się dostosować a organizacjia wugule coś takiego tu nie istnieje .
Ja 2017-05-24 23:15
Pracowałem tam a pan (usunięte przez administratora) stal przy stole w smierdzacych dresach pamietam jakie jeze robil . A co do liczenia przeciez on ledwo zawodowke skończył. A teraz ma średnie w jednej ze szkół rolniczych w okolicy załatwione. Ogólnie koleś że tak napiszę nie przyjemny . Pozdrawiam
gal 2017-06-05 11:38
4 tysiące śmiech na sali ja pracuje kilka lat na jednych z lepszych stanowisk szczytowo 2500 na rękę dwie soboty w tym trochę innych nadgodzin ewidentnie widać że pisze te bz...ry jakis brygadzista
anonim 2017-06-05 11:47
Brak jakiej kol wiek organizacji pracy wszytko robione chaotycznie na zaraz teraz , brak planowania , chaos , zarobki nie wiem skąd bierzcie 4 tysiące, szwaczki zarabiaja grosze tapcerowie 4 tysiace to marzenie , ja zarabiam max 2400 z nadgodzinami jestem na akordzie , nie wierzyć w to że wożą autobusami i kiedykolwiek będą to robić , nie wierzyć w podwyżki dostają je tylko ludzie z układu , reszta marne 50 groszy raz na 2 lata jeszcze robią laskę , to tylko ich propaganda mająca na celu przeciągnięcie ludzi , bardzo duża roszada w ludziach udawania moje racje , Brak zarządcy, przed duńczykami jest wiele ukrywane zarówno w ax jak i wiele innych rzeczy robią co chcą ludzie z układy.
sdj 2017-06-09 20:41
czy (usunięte przez administratora) kupił już samochód bo zawsze siedział przed kompem i szukał auta ostanie półtora roku
Xyz 2017-06-15 22:56
Popieram, brak jakiejkolwiek organizacji, haos, niedbalstwo , brak materiału a zaległości, wszystko na już... Wstawiaja akordy, mierzą czas i ciągle im mało zrobione... Ciągła nerwówka.
rotto 2017-06-18 21:53
czy to prawda ze ludzie sie sami zwalniaja??
Malowazne 2017-06-23 17:44
Tak jestem tego najlepszym przykladem
klakier 2017-07-12 11:30
No to chyba normalne, że zwalniają się sami, bo jak można zwolnić się nie samemu niech ktoś mi to wytłumaczy. Gorzej jakby zostali zwolnieni dyscyplinarnie.
Zostaw swoją opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.