Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Natalia

@zawszeja, dziękuję za odniesienie się do mojego pytania, pamiętaj jednak, żeby na forum nie opisywać poszczególnych pracowników, a ogólnie firmę Hjort Knudsen. @hejmanowski, praca w niedziele i w święta? W jakim systemie w takim razie pracujecie?

Natalia

@Zawsze ja Pamiętaj proszę, by zamieszczane w komentarzach informacje były szczegółowe - to zwiększa ich wiarygodność. Czy możesz potwierdzić to, co napisałeś? Na stronie firmy znalazłam informacje o trwającej rekrutacji, jeśli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam: http://hkmeble.pl/pl/oferty-pracy.html Szukają między innymi osób na stanowisko Mechanika samochodowego. Firma Hjort Knudsen Polen informuje w ogłoszeniu, że gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia. Czy pracownicy mogą się wypowiedzieć na ten temat?

Zawsze Ja
@Natalia

Natalia w TVP mówią że jesteśmy we wszystkim najlepsi. W to można uwierzyć jak myślisz tak jak oni w tej telewizji. W HK nic się nie zmieni dopóki nie zmienią czapy tego zakładu. Np . Paweł , Darek , Artur

Zawsze ja

Złotów zamykają i na Ukrainę potem dział foteli na Ukrainę i zobaczymy co jeszcze.

@Zawsze ja

Informacje nie są potwierdzone. Z tego co widać to firma inwestuje w Polsce. Jakieś plotki wypisujesz.

Zawsze Ja

Hmm. Pamiętaj że brak informacji jest też dobrą bronią. Do końca wszyscy będą pracować i nie będzie buntu. Ty powiedziałbyś że coś przenosisz i zwalniasz ludzi? Hehe

Filip

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Przyjaciel
@Filip

Jak nie zadzwonisz albo nie poszukasz w necie to się nie dowiesz

Weronika
@Przyjaciel

Szukam pracy

@Filip

zadzwoń do kadr +48 67 287 69 70

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

Weronika

Podoba mi się ta praca

Pracowałem

Atmosfera jest jak chyba w każdej firmie, nie okłamujmy się to nie google gdzie na przerwie można grać sobie w bilarda czy co tam jeszcze. Ludzie są naprawdę spoko, wypłata jest co miesiąc i to bez problemu. Dużo narzekania jest, to prawda, ale najczęściej narzekają ci którym robić się nie chce. Niestety za siedzenie na 4 literach tam nikt nie zapłaci to firma produkcyjna jak by nie było, pracownik który wolno lub źle robi to raczej nie będzie głaskany po głowie. Ja tam nie narzekałem na prace, było super, duże doświadczenie zawodowe wyniosłem z tej firmy które już dawno zaowocowało. Ps. Pozdrowienia dla Dyrektora Pawła, takiego dyrektora może nie jedna firma pozazdrościć, dba o firmę a przy tym nie zapomina o tych na samym dole.

@Pracowałem

tylko buty ci wystają.

@
@Pracowałem

Haha haha. Dobre. No brawo hehe. Dba o tych na dole? Haha. No kolega dowcip ma niesamowity. No i Nick mi ukradłeś.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Pracowałem

Noe kasujcie wpisów to poznacie prawdę

Pracowałem

Ludzie są OK ale kierownictwo łącznie z derektorem to zło. 9zł brutto na godzinę to można powiedzieć norma.

Delfin

Witam,czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Złotowie?Słyszałem ,że nieciekawa atmosfera,kolesiastwo i zimno na zakładzie.Podobno jest tak zimno jak na dworze.W takich warunkach to chyba w średniowieczu się pracowało.Wysoczka ma gdzieś jakie są warunki w Złotowie bo sami mają ciepło.Zarobki to najniższa krajowa chyba ze jesteś kolegą lub rodziną szefostwa.Szukam pracy ale chyba ominę ten zakład szerokim łukiem.Co wy na to?

Brak jakiej kol wiek organizacji pracy wszytko robione chaotycznie na zaraz teraz , brak planowania , chaos , zarobki nie wiem skąd bierzcie 4 tysiące, szwaczki zarabiaja grosze tapcerowie 4 tysiace to marzenie , ja zarabiam max 2400 z nadgodzinami jestem na akordzie , nie wierzyć w to że wożą autobusami i kiedykolwiek będą to robić , nie wierzyć w podwyżki dostają je tylko ludzie z układu , reszta marne 50 groszy raz na 2 lata jeszcze robią laskę , to tylko ich propaganda mająca na celu przeciągnięcie ludzi , bardzo duża roszada w ludziach udawania moje racje , Brak zarządcy, przed duńczykami jest wiele ukrywane zarówno w ax jak i wiele innych rzeczy robią co chcą ludzie z układy.

Magda

Dokładnie, chaotyczna, nie zorganizowana praca, (usunięte przez administratora).. Nie polecam

Akurat autobusami wożą tak że piszesz nieprawdę.

Roman

Brak słów ... zmuszają żeby w sobotę przyjść bo to niby zasrany obowiązek ... zacznijcie płacić .... Za nadgodziny albo dajcie dzień wolny za to.. bo będzie trzeba to zgłosić ...

@Roman

To ciekawe gdzie pracujesz, ja mam płacone za nadgodziny

idlaw
@Roman

witam ja pracuje w holandi tam tylko sa 1 lup 2 soboty pracując a czemu to tak bo jak swieta przypadną i nic więcej a tak jak chcesz to chodzisz w sobote do pracy od ciebie to zalezy

idlaw

oczywiście ja tez mam płacone za nadgodziny i to dobrze i z własnej woli chodze

Xyz

Jasne zawsze tak było że na początku soboty wolne, a później musisz przyjść... I te grosze że lepiej w domu siedzieć.

Darek

Brak slow... Za nadgodziny nic nie płacą brak slow ... Wole puszki zbierać ...

Mam pytanie. Jaka jest atmosfera pracy? Złożyłem aplikację i nie wiem czy zdecydować się na współpracę.

RADEK

Tak ogólnie nadgodziny są płatne 100% . a jak was nie stać to nie przyciągające do roboty bo to żenada ... a Po drugie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-nadgodziny-w-sobote

Natalia

@Lider jeśli dobrze się orientuję, to w czasie 8h dnia pracy, Kodeks Pracy zapewnia pracownikom właśnie 15 minut płatnej przerwy. Duża część Twojej opinii to hasła, z których ciężko wyciągnąć pełniejszy obraz tego pracodawcy. Mógłbyś ją rozwinąć? Co sprawia, że masz poczucie braku szacunku do pracowników?

Lider

Żadnego. Szacunku dla pracownika przerwa trwa 15 min stawki głodowe chaos syf i smród dlaczego Polak u siebie tak daje się traktowac omijajcie hjort w wysoczce Z daleka.

Malowazne

Tak jestem tego najlepszym przykladem

rotto

czy to prawda ze ludzie sie sami zwalniaja??

klakier
@rotto

No to chyba normalne, że zwalniają się sami, bo jak można zwolnić się nie samemu niech ktoś mi to wytłumaczy. Gorzej jakby zostali zwolnieni dyscyplinarnie.

gosc

witam wszystkich wie ktos co sie tu dzieje ?stolarze uciekaja na chorobowe tapicerzy wyzywaja ogolnie cos sie tu dzieje nie halo.... tylko szefostwo nic nie widzi bo przeciez na papierze jest ok wiezniowie robia co trzeba a tutaj pracy nie ma...... szkoda ze tylu porzadnych ludzi odchodzi .

ad
@gosc

Xyz
@ad

Popieram, brak jakiejkolwiek organizacji, haos, niedbalstwo , brak materiału a zaległości, wszystko na już... Wstawiaja akordy, mierzą czas i ciągle im mało zrobione... Ciągła nerwówka.

sdj

czy (usunięte przez administratora) kupił już samochód bo zawsze siedział przed kompem i szukał auta ostanie półtora roku

Pan

Zdecydowanie wyzyskiwanie ludzi oraz mobbing totalny.

@Pan

A gdzie tego niema

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.