Insert S.A.

Opinie o Insert S.A.

rekrutowany

Rekrutacja tutaj to jakiś żart. Najpierw przysyłają emaila, że proszę jeszcze o trochę czasu 1-2 tygodnie, czekasz brak kontaktu. Piszesz do nich tak tak już rozmawiamy zostańmy w kontakcie - po miesiącu następnym zero odzewu z ich strony... Kolejna firma co HR jest do wymiany.

nick Nowy wpis
@rekrutowany

hr jest akurat spoko, ale cała reszta tej ekipy to jakieś nieporozumienie. współpracownicy git, ale kierownictwo to jakiś żart

xxx Nowy wpis

Siemka, dziś pojawiła się oferta dla testera oprogramowania. Czy możecie mi przybliżyć szczegóły odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej? Część techniczna i tak dalej? Na styk łapię się w tych 2 latach doświadczenia, które są wymagane, więc chyba spróbuje aplikować

niezadowolony klient

Link do płatności żeby przedłużyć abonament wysyłają kilka razy dziennie, po przedłużeniu abonamentu zaczynają się problemy program przestaje działać jak do tej pory, pomoc techniczna milczy, odpowiedzi na maile próżno szukać, na infolinii pracują delikatnie ujmując niemili pracownicy, którzy upierają się, że wina leży po stronie klienta.

Elżbieta
@niezadowolony klient

A czemu niby wina ma leżeć po stronie klienta? Co mowią na ten temat?

w całej rozciągłości

DSA Nowy wpis
@niezadowolony klient

DOKŁADNIE TAK JEST. IM WIĘKSZA FIRMA TYM MA KLIENT GDZIEŚ I W TYM PRZYPADKU TAK JEST. NIE CHCESZ ZMIEĆ PROBLEMÓW NIE KORZYSTAJ Z ICH USŁUG I WYSIL SIĘ ABY POSZUKAĆ ROZWIĄZAŃ W INTERNECIE

To banda (usunięte przez administratora) omijac szerokim łukiem program Subjekt gt jest fatalny zero dorady po za kupie I 0 kontaktu zostaje sz z problemem bez pomocy jedynie nękanie jest przed zakupem programu, potem grobowca cisza I obojetność ze strony wrocławskich naciągaczy obłuda I nic Więcej odradzam I przestrzegam

Katarzyna
@Adam

Ten program to ile ma lat? Ze 20? Pamiętam go jeszcze ze szkoły, egzamin też na nim miałam. Im chyba tylko chodzi o nowych klientów, a jak ktoś kupi to potem mają gdzieś.

klient
@Katarzyna

Nie, pilnują się jeszcze abonamentów :) ostatnie kilka lat bardziej szczególnie, nieopłacenie odłącza wiele funkcji np.: w programie księgowym rachmistrz GT na który jest licencja wieczystą bez abonamentu nie możemy wysłać JPK.:) Na dzisiaj Subiekt GT w x-kom-ie kosztuje 675 zł a roczny abonament w insercie 490 zł co stanowi 72% ceny licencji :) Ciekawe czy jest inna firma w Polsce która ma takie proporcje w abonamencie :)

Rafi
@Adam

Po zakupie PROGRAMU SUBIEKT GT -brak pomocy technicznej ze strony INSERT. NIE POLECAM- OMIJAC Szerokim ŁUKIEM, BRAKK KONTAKTU

DSA Nowy wpis
@Adam

DOKŁADNIE TAK JEST JAK PISZESZ , NIE MA POMOCY WCALE . OMIJAĆ I NIE DAWAĆ SIĘ NABRAĆ. SZUKAĆ ROZWIĄZAŃ SĄ W INTERNECIE. SZCZEGÓLNIE MNIEJSZE FIRMY SA OK BO STARAJĄ SIĘ O KLIENTA I DBAJĄ O NIEGO.

Telemarketer

Sympatyczna rozmowa z liderami zespołu telemarketerów. Tak, wymagania są, jeżeli poprzedniczka opisująca swoją rekrutację tego nie zauważyła, to o czymś świadczy. W grupie, w której się rekrutowałam odpadli ludzie ze względu na wadę wymowy chociażby. Nie przyjęto również osób, które miały problem z poprawnym używaniem języka polskiego, co, wbrew pozorom, nie wszystkim wychodzi. Pretensje użytkowniczki "Monika" o to, gdzie jest firma, są po prostu żenujące. Przecież adres jest ogólnodostępny. Nie odpowiada? To nie wysyłaj CV. Mamy gościa, który dojeżdża tu z Psiego Pola. A to dopiero kraniec świata. 1800zł NA RĘKĘ i Ty uważasz, że to mało? Jeszcze w callcenter? "Monika" skąd Ty się urwałaś? Dziewczyna nie podjęła pracy, ale wie, że to praca, która polega "na wydzwanianiu do ludzi którzy np. zakupili kiedyś program, kilka lat temu i o firmie zapomnieli"? Co nie jest oczywiście prawdą. A hasło "nie ma co liczyć na umowę o pracę nawet po roku, dlatego rotacja jest ogromna" to już w ogóle z palca wyssane. Jasno powiedziano na rekrutacji, że pierwsze 4 m-ce CO NAJMNIEJ na umowie - zleceniu. Nie mydlą oczu, że na bank po tym czasie dostaniesz umowę o pracę. Ale sama byłam świadkiem, że w zeszłym tygodniu umowę o pracę dostały dwie osoby, które pracują trzy miesiące, bo są po prostu bardzo dobre. Rotacja? Nie zauważyłam. Odpadają osoby, które nie robią tego, co do nich należy. Może wystarczy im ułuda, że łatwo przyszło, to jeszcze łatwiej da się utrzymać? Nie. Tu trzeba jednak pracować. Wszystko adekwatne do ogłoszenia. Pracuję już ponad miesiąc i jestem ogromnie zadowolona. I płacą i atmosferą i tym, jak jestem traktowana. Podsumowując, radzę się przekonać na własną rękę, a nie zawierzać opinii dziewczyny, która czytać nie potrafi (ul. JERZMANOWSKA 2 - ADRES FIRMY), a 1800zł na rękę to dla niej mało. Z niejednego callcenterowego "pieca chleb jadłam" i nie ma drugiej tak dobrze płacącej firmy we Wro.

Scharakteryzowanie poprzedniej pracy, opowiedzenie o sobie (a "powiedz o sobie coś, czego nie ma w CV" szczególnie mi utkwiło), kilka pytań o zainteresowania, czy jestem świadoma, że to umowa zlecenie.

Kobieta

Hej, patrzę właśnie na ofertę dla front-end deva. Piszą wprost w treści o dobrej znajomości technologii front-end. Do jakiego stopnia mam to rozumieć? Na rozmowie jakieś zadanie zazwyczaj dają w tym zakresie?

Cześć, od paru dni jest już wystawione ogłoszenie dla testera manualnego. Myślę ze raczej się zgłoszę ale chce przed tym poznać wasza bieżąca opinię dotycząca współpracy, zwłaszcza, że piszą tu o pracy od zaraz. W opisie zawarła się fraza związana z poszukiwaniem „kolejnej” osoby do zespołu. Ciekawe jak ten rozwój wpływa na oferowane warunki

A tak z ciekawości to ile tu w końcu jakiś średni staż wynosi? Ktoś teraz niedawno stwierdził, że jedyne co podczas zatrudnienia tutaj można osiągnąć to wiek emerytalny. Czy to się zgadza? jakie podwyżki przypadają długoletnim pracownikom? są stałe?

Lidzia

Hej, zna ktoś szczegóły na temat rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Analiz Danych Produktowych i Data Mining? W ogłoszeniu napisali, że bardzo mile widziane doświadczenie w różnych obszarach, a jak nie mam zbytnio to moje szanse są przekreślone? Może ktoś taki był na rozmowie u nich i może coś powiedzieć, co mu z kolei powiedzieli.

Ktoś

A ja wyszukałam sobie w sieci ogłoszenie ns posadę Programista C++. Czy ktoś tu pracował? I czy możecie napisac, czy można tu pracować całkowicie zdalnie? I czy w takim przypadku to umowa podpisywana jest też zdalnie czy w biurze jednak?

k2

Cześć, czy w firmie są projekty rozwojowe czy raczej utrzymaniówka?

Jaka jest umowa w firmie Insert S.A.? Wiecie, czy jako Programista Java zatrudniają na umowę zlecenie?

Niezadowolony klient

Firma insert to firma nie mająca żadnego szacunku dla swojego klienta.

@Niezadowolony klient

Portal gowork powstał po to, aby wyrażać opinię pracowników na temat pracodawcy, a nie po to aby narzekać na firmę z perspektywy klienta.

Niezadowolony Klient

To proszę stworzyć portal, gdzie klienci mogą wyrażać swoje opinie. Jestem właśnie po rozmowie z dz. sprzedazy i sekretariatem, który miał mnie połączyć z osobą kompetentną widać firma takich osób nie posiada, zapłaciłem abonament wykupiłem usługę, której nie mam system pokazuje, że abonament wygasł. Firma obrosła w korporacyjne piórka i Klientów ma głęboko gdzieś.

Ktoś
@Niezadowolony Klient

Proszę takie opinie zgłaszać google opinie. :)

Zbigniew
@Niezadowolony Klient

Jak Pan wchodzi do sklepu, żeby kupić pieczywo, ale okazuje się, że to warzywniak, to też Pan mówi sprzedawcy, żeby założył piekarnię, bo Pan chce kupić bochenek chleba?!?

T.

Jest to całkowita nieprawda. Po to jest kategoria "Klient", że klient też może wyrazić swoją opinię na tym portalu.

Katarzyna
@T.

WORK czyli praca, co nie? Wszyscy kojarzą to miejsce z opiniami o pracy. Ja przychodząc poczytać o pracodawcy muszę czytać jakieś narzekania klientów...

@Zbigniew

Jak chce się kupić chleb wieloziarnisty i białe bułki to też w piekarni, a nie szuka się innej. Jak to mówią jaki pan taki kram. Ogólnie obsługa klienta słaba, więc to chyba zależy od pracowników, których wybiera kadra zarządzająca.

Wojtek

Firma poniżej krytyki robi promocje na przejście z Gt na Nexo w ramach 30-lecia firmy, daje dodatkowy rabat 30% i każe płacić w normalnej cenie , a później może dokona korekty i zwróci 30 % po otrzymaniu certyfikatu pocztą. To jest chore w dobie cyfryzacji zmuszać klienta aby wysyłał coś pocztą, przecież każdy program można zweryfikować podając numer licencji . No cóż bogatemu wszystko wolno zciorać klienta w upał po poczcie. ZANIM KUPUSZ PROGRAMY INSERT ZASTANÓW SIE DORZE i NIE DAJ SIĘ NABIĆ W BUTELKĘ.PROMOCJE SĄ W INTERNECIE A NIE DLA ZAPRACOWANYCH PRZEDSIĘBIORCÓW.

gmg
@Wojtek

Wysyłają aktualizacje bez testowani i za pomoc w prawidłowym działaniu żądają zapłaty PO AKTUALIZACJI PROGRAM PRZESTAJE DZIAŁAĆ. Pomoc techniczna - DEBILE !!!!!!!!!

gmg
@Wojtek

ep
@gmg

jest prawdziwa, firma na klientach testuje prawidłowość działania programu. Ilość poprawek porażająca.

@gmg

Potwierdzam, obsługa bardzo obniżyła poziom. Brak osób kompetentnych i ciągłości obsługi zgłoszenia. Generalnie ostatni rok pracuję na ich programach.

Beata

Nadal przyjmują Specjalistów ds. sprzedaży telefonicznej czasem? Były takie oferty, trochę czekam jak się powtórzy jakaś. A może ktoś pracował i mógłby powiedzieć, czy można pracować z domu + czy zapewniają narzędzia typu telefon?

łukasz

Bardzo przyjazna firma, stawiająca na szacunek i wzajemne relacje. Pozytywna atmosfera. Elastyczne godziny pracy, dodatkowe benefity, komfort pracy.

Elżbieta
@łukasz

Powiesz jakie to benefity tu macie? Multisport jest dostępny? Poza tym jak wyglądają te elastyczne godziny pracy, przychodzisz do pracy w określonych godzinach?

Beata

Na stronie jest ogłoszenie na Menadżera Produktu. Napisali, że rekrutacja to tylko jeden telefon i spotkanie, to ile czasu trwa proces, dosyć szybko czy nie? Chciałabym spróbować choć na razie mam pracę, ale długie rekrutacje nie wchodzą w grę, bo nie mam tyle czasu ani ochoty opuszczać pracy.

Rekrutacja

Rekrutowałem się do tej firmy na stanowisko juniorskie. Otrzymałem zadanie do wykonania na kilka godzin. Co istotne, zawierało ono technologie, w których nie są wykonywane ich projekty - odniosłem wrażenie, że firma poszukuje kogoś za niskie pieniądze z wyższymi kompetencjami - tj sami piszą kod w C++11, a wymagają C++20. Nie raczyli przejrzeć przykładu kodu który jest na moich stronach internetowych, ani zapoznać się z moim profilem. Oczekiwano wykonania zadania: - zajmuje w wykonaniu kilka godzin - co najmniej elementy jego wykonania można wdrożyć na produkcje, - wymagania w nim stawiane przewyższają poziom ich produktu (o 3 standardy języka C++) - jego wykonanie nie jest wiarygodne - ponieważ krąży mnóstwo grup facebookowych w których rozwiązanie tego typu zadania wraz z opracowaniem można kupić do 5 stówek - opracowaniem opisującym co ten kod robi. Rekruterka tłumaczyła, że osoby techniczne zadawałyby pytania do kodu - no i co z tego, skoro takie zadania sprzedaje się z jego objaśnieniem? Po napisaniu rekruterce, że gdybym miał poświęcać na każdą rekrutację tyle czasu, nie miałbym na nic innego czasu, ta odpowiedziała, że oni liczą na to, że rekrutuję się jedynie do ich firmy - to dalece niepoważne, tym bardziej, że produkty firmy nie dają dużych perspektyw rozwoju w obszarze programowania. Gdybyśmy rozmawiali o Google, Facebooku, które rozwijają naprawdę innowacyjne projekty... No ok... Ale do firmy która robi aplikacje rachunkowe... nie róbmy sobie żartów... Niefajne jest również to, że ode mnie oczekuje się wykonania zadania na kilka godzin, a im samym nie chce się poświęcić 15 minut na obejrzenie materiałów aplikacyjnych -tj. blog i materiały wideo - wizyty odwiedzających są logowane i umieszczane w statystykach - był zaledwie jeden request na stronę główną i to ze strony rekruterki. Co do długości zadania - czasu aby je wykonać jestem pewien - moja żona pracuje w konkurencyjnej firmie, która tego typu rzeczy ma w webie - i znam czasochłonność tego zadania i wiem, że można je wykorzystać na produkcji. Jeżeli ktoś przed zatrudnieniem wymaga wykonania pracy, powinien za nią zapłacić.

Zofia
@Rekrutacja

Hej, ja się za bardzo nie znam na programowaniu, ale mój chłopak szuka pracy w tej branży. Czy spotkałeś się z tego typu "zadaniem wstępnym" w jakiejkolwiek innej firmie? Może to jakaś nowa forma sprawdzania umiejętności? Czy raczej po raz pierwszy się z takim czymś spotkałeś?

Kolejny niezadowolony klient

Korzystam z Gratyfikant nexo, raz w miesiącu mam robić listę płac dla 3 osób. Chciałam Gratyfikanta GT (bo go trochę znam), ale nexo jest podobno taki super, więc dałam się nabrać. Pierwszą listę zrobiłam jeszcze na demo, ale mam też licencję. Chcę zacząć z niej korzystać, ale nie wiem jak to zrobić, więc dzwonię na infolinię. Kiedy się do nich dzwoni trzeba podać NIP, więc od razu wiedzą, czy dzwoni potencjalny, czy już złowiony klient. I wiecie co? Kiedy korzystałam z wersji demo dodzwaniałam się na infolinię prawie natychmiast, potem ktoś jeszcze do mnie dzwonił z poradami itp. Teraz wiszę na telefonie 20 minut z informacją, że ciągle jestem trzecia w kolejce. Moja jedna rozmowa skończyła się w pół zdania, bo infolinia działa do 16.30 i chyba ani minuty dłużej. Dobrze, że te trzy wynagrodzenia mogę policzyć w excelu.

Obecny pracownik

Bardzo fajna firma, duża swoboda działania, pozytywna atmosfera. Elastyczne godziny pracy. Bardzo pozotywnie

Szymon
@Obecny pracownik

Elastyczne godziny czyli np student tez spokojnie ułoży sobie grafik pod zajęcia?

Gabriela
@Obecny pracownik

O co chodzi z dużą swobodą działania?

a po co Wam nick

Problem z licencją. Po dodzwonieniu się na infolinię i odczekania w kolejce -Pan po drugiej stronie słuchawki odpowiada - proszę wypełnić kartę zgłoszenia na stronie - szlag mnie trafił ! Zakupiłem, zapłaciłem, nie działa i jeszcze poczekam, bo moja wersja programu to zwykły mikroSubiekt - ten program nie ma wsparcia przez infolinię.

kika
@a po co Wam nick

Niestety mam to samo, jak cos nie działa to nie ma szans na najmniejszą pomoc!!! Zostałam z problemem sama

Zostaw merytoryczną opinię o Insert S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Insert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Insert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insert S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Insert S.A.?

Kandydaci do pracy w Insert S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Insert S.A.