eurostahlservice

Usingen

Opinie o eurostahlservice

realista 2011-03-27 11:36:29
banda [usunięte przez moderatora] na czele których stoja [usunięte przez moderatora].Jesli ma ktos robote w kraju niech nie stawia tu swojej nogi swoja kariere zacznie od 6 euro na godzine i straszeniem ze w krakowie lezy 200 podan o prace [usunięte przez moderatora] nasprowadzał swoih psów nawet jak pierdniesz bedzie juz wiedział a nie daj boze powiez cos złego na temat pociotków przydupasów
BAD BOJ 2011-11-15 19:58:39
ja tez tu mecze sie w tym [usunięte przez moderatora] kilka lat [usunięte przez moderatora] tak pociotki typu sarna niedospiał kapus smieszni majstrowie typu [usunięte przez moderatora] A JA WAM MÓWIE WIATR WAM NAWIAŁ LISCI KUPE IDZCIE W [usunięte przez moderatora]
pracownik 2014-11-02 15:09:57
niestety w usuniętych przez modratora wersach można sie domyśleć o co chodziło autorowi
pracownik 2014-11-02 15:26:56
żenujące jednak jest to, że ludźmi na najniższym szczeblu zarządzają ludzie nie mający żadnej wiedzy ani doświadczenia w kontaktach między ludzkich. Często prowadząc mobbing dopuszczają się nawet znęcania psychicznego nad pracownikami strasząc zwolnieniem, lub zastraszając poprzez manipulacje innymi pracownikami przeciwko konkretnej osobie. Praktyka nagminna jak i stwierdzenie jeśli dochodzi się swych praw( cytat...Jak Ci się nie podoba to się zwolnij....) ehhhh
Mam nadzieje że główni prezesi firmy nie wiedzą co się dzieje w oddziałach zagranicznych bo na pewno by coś starali by zmienić na lepsze dla ludzi Polaków, którzy pracują w bardzo ciężkich warunkach by utrzymać swoje rodziny dzieci w kraju............
były 2015-03-16 09:04:11
juz niedługo pociagna nie maja zlecen robia po 8 godz na hali we trzech najlepsze jest to gdzie pójda pociotki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kredytobiorcy pisze tu o MARZDORFIE I NASTEPNYCH KRETYNACH TYPU NIEZBEDNY ITD[MAM NADZIEJE ZE SPOTKAM JAKIEGOS POCIOTA NA SWOJEJ DRODZE WTECZAS JUZ NIE BEDZIE JUZ TELEFONU DO WÓJKA/SILA RZECZY ROBIŁEM NA TRÓJCE PRZYJECHAŁ POCIOT ZE NIE BYŁO MIEJSCA DLA MNIE NA HALI WSADZILI NA RINGI W NAGRODE BO POWIEDZIALEM POCIOTOWI CAŁA PRAWDE A POCIOT ROBI DZISIAJ KARIERE NA SPRZEDANYCH LUDZIACH NO I NA ZASTEPSTWIE LYSEGO Z ŁODZI,BYŁEM JUZ 2 RAZY W CZESTOCHOWIE PODZIEKOWAC BOGU ZE OPUSCILEM STADO DURNI NA CZELE TEPEJ STRZAŁY Z LUSZCZYCA GACIOWEGO ITP
prze h....j 2016-02-25 16:10:38
drzyjcie pociotki i kable marzdorf sie juz wykrusza ciekawe gdzie wy teraz pojdziecie nawet niewiecie jak sie ciesze
niezbedny 2016-10-23 21:33:03
dostaniesz w obozie 6 na reke i mieszkanie w 5 osób na 25 m kw tyle w temacie
Zostaw swoją opinię o eurostahlservice - Usingen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurostahlservice