eurostahlservice

Usingen

Opinie o eurostahlservice

realista 2011-03-27 11:36
banda [usunięte przez moderatora] na czele których stoja [usunięte przez moderatora].Jesli ma ktos robote w kraju niech nie stawia tu swojej nogi swoja kariere zacznie od 6 euro na godzine i straszeniem ze w krakowie lezy 200 podan o prace [usunięte przez moderatora] nasprowadzał swoih psów nawet jak pierdniesz bedzie juz wiedział a nie daj boze powiez cos złego na temat pociotków przydupasów
BAD BOJ 2011-11-15 19:58
ja tez tu mecze sie w tym [usunięte przez moderatora] kilka lat [usunięte przez moderatora] tak pociotki typu sarna niedospiał kapus smieszni majstrowie typu [usunięte przez moderatora] A JA WAM MÓWIE WIATR WAM NAWIAŁ LISCI KUPE IDZCIE W [usunięte przez moderatora]
pracownik 2014-11-02 15:09
niestety w usuniętych przez modratora wersach można sie domyśleć o co chodziło autorowi
pracownik 2014-11-02 15:26
żenujące jednak jest to, że ludźmi na najniższym szczeblu zarządzają ludzie nie mający żadnej wiedzy ani doświadczenia w kontaktach między ludzkich. Często prowadząc mobbing dopuszczają się nawet znęcania psychicznego nad pracownikami strasząc zwolnieniem, lub zastraszając poprzez manipulacje innymi pracownikami przeciwko konkretnej osobie. Praktyka nagminna jak i stwierdzenie jeśli dochodzi się swych praw( cytat...Jak Ci się nie podoba to się zwolnij....) ehhhh
Mam nadzieje że główni prezesi firmy nie wiedzą co się dzieje w oddziałach zagranicznych bo na pewno by coś starali by zmienić na lepsze dla ludzi Polaków, którzy pracują w bardzo ciężkich warunkach by utrzymać swoje rodziny dzieci w kraju............
były 2015-03-16 09:04
juz niedługo pociagna nie maja zlecen robia po 8 godz na hali we trzech najlepsze jest to gdzie pójda pociotki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kredytobiorcy pisze tu o MARZDORFIE I NASTEPNYCH KRETYNACH TYPU NIEZBEDNY ITD[MAM NADZIEJE ZE SPOTKAM JAKIEGOS POCIOTA NA SWOJEJ DRODZE WTECZAS JUZ NIE BEDZIE JUZ TELEFONU DO WÓJKA/SILA RZECZY ROBIŁEM NA TRÓJCE PRZYJECHAŁ POCIOT ZE NIE BYŁO MIEJSCA DLA MNIE NA HALI WSADZILI NA RINGI W NAGRODE BO POWIEDZIALEM POCIOTOWI CAŁA PRAWDE A POCIOT ROBI DZISIAJ KARIERE NA SPRZEDANYCH LUDZIACH NO I NA ZASTEPSTWIE LYSEGO Z ŁODZI,BYŁEM JUZ 2 RAZY W CZESTOCHOWIE PODZIEKOWAC BOGU ZE OPUSCILEM STADO DURNI NA CZELE TEPEJ STRZAŁY Z LUSZCZYCA GACIOWEGO ITP
prze h....j 2016-02-25 16:10
drzyjcie pociotki i kable marzdorf sie juz wykrusza ciekawe gdzie wy teraz pojdziecie nawet niewiecie jak sie ciesze
niezbedny 2016-10-23 21:33
dostaniesz w obozie 6 na reke i mieszkanie w 5 osób na 25 m kw tyle w temacie
anty kabel nie przyglup wsród watachy 2017-02-22 19:40
uwaga konusy KIEROWNIK MACKOWIAK powiedzial mi kiedys ze jestem ze jestem tu niezbedny[hamilken] dzisiaj mam wytrzeszcz oczu zero pod kopula nieznam sie na rysunku ale za to moge naparzac wszystko w kólko na stole albo ringach a jak przyjezdza kierownik to 1 lece przywitac sie i jeszcze jedno mam kolegów co klada plytki na drewnianych schodach na dzialce
Zuzanna 2017-03-16 10:47
@niezbedny a co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jakie benefity oferuje pracodawca?
hajko 2017-03-19 17:32
jakie warunki 6 euro na godzine beda cie straszyc starzy wyjadacze a nie daj panie boze ze bedziesz robil na ringach[bedziesz musial skakac jak malpa zeby wyrobic ich jakas smieszna norme] masz troche ambicji nie pchaj sie tam bo co 2-gi to pociot a co 3-ci dupowlaz a benefity takie jak przyjdzie lato to zobaczysz
madry 2017-04-23 11:57
czolem synowie kurzu i wiatru czyli TUMANY nawet nie wiecie jaki jestem dzisiaj szczesliwy ze opuscilem stado baranów [hamilken] wlasnie sie dowiedzialem ze stado tych przyglópów rozgonil cwaniaczek z bydgoszczy ostal sie tylko ludi paciorek i kobylka a reszta gdzie królikowi pomogly belki slyszalem[ tonaz] gryzie glebe sliz ma raka fiutowi tez pomogli [zrobili mu zdiecie jak spi narypany w garazu] dafiego pogonil olczak bercik tez poszedl w p...u to tak z grubsza pisze dzisiaj wszyscy czerwoni bo maja cisnienie i biora tabletki i tak oranie im pomoglo i gadka ale poszles[1 z 2 sie gonili który zrobi wiecej] do mnie tez sie rzucal przyglup slepy gadka do mnie ruszaj sie bo sie rajna patrzy pajac nie wiedzial ze jego i rajne mam gleboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no ale co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr no i na koniec jak fiut sie podniecal my z z danielem zrobilismy 4 tonowa belke w 2 godziny jaka byla radosc w jego oczach a dzisiaj co czerwony jak indor cisnienie kreglosup pewnie tez w rozsypce,jak dzisiaj pamietam bylo im malo to w niedziele nawet chodzili bo im bylo malo 1 slepy pózniej 2 króliki paciorek fiut kaczor mietek i ciocia a jacy zadowoleni szli szkoda gadac no ale powiedz 1 czy 2 prawde to by cie uderzyl albo powiedzial ze jestes glupi a ich upartosc skonczyla sie na zdrowiu albo tak jak napisalem zrobil porzadek z nimi MACIEK Z KLANU takze moje szczescie ze opuscilem debilów bo dzisiaj mam nie 5.75 tylko 12 na czysto niemiecki social a co najwazniejsze mam przerobu w ciagu miesiaca moze 1000 kg a nie ku....wa z matolami 20 ton dziennie i to bylo malo no ale jak ktos ma pod kopula tyrac czy orac na polskiego zlodzieja niech ora bo gaciowy maciek z klanu kloss ksiegowy musza z czegos zyc i pozdrówcie jeszcze tego lysego pajaca z krapkowic który kiedys do mnie wy tu zarabiacie ciezke pieniadze5.45 na godzine a dzisiaj kranem jezdzi po kuforde wielki majster,dzisiaj zaczne pisac trylogie CWOLANDIA I BLAZENADA
Zostaw swoją opinię o eurostahlservice - Usingen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurostahlservice