Euro-Stahlservice Sp. z o.o.

Opinie o Euro-Stahlservice Sp. z o.o.

Witek

Ja jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą pracowałem na hali w Covorden. Odeszłem z mojej winy. Wypłata na czas zawsze. Zaliczki przed wypłatą. I wiadomo za leżenie nie zapłacą. Ludzie byli różni jedni pomogli drudzy nie. Praca nie była taka ciężka. Mieszkania ok. Dojazd do pracy jedynie trzeba było dojechać z jakieś 25km. Ale bus był firmowy także bez problemu. Osobiście polecam tą firme.

@Witek

jak robiles tak jak mówiles(usunięte przez administratora) to nic dziwnego ze juz nie robisz

Lion69

Rrowniez pracuje od pewnego czasu u Nowaka na hali ale moi przedmówcy trochę przesadzają. Praca jak praca, lekko nie ma może i trzeba się czasami nadzwigac ale nie jest to reguła. Bzdurą jest ze rękawiczki trzeba przywozić z Polski albo że majstry oczekują ze w ubraniach firmowych masz pracować nie wiadomo ile.Jesli przyjeżdża młody i zaczyna dyktować jakieś swoje warunki majstrom no to musi się liczyć że jego zapał zostanie szybko ugaszony. Jeśli masz chęci do roboty nie fikasz tylko robisz swoje to jest do wytrzymania. Najwięcej szczekają Ci którzy nie są nauczeni roboty i im się "należy". Stawka jest jaka jest wiadomo- każdy by chciał coś więcej, też bym chciał. Reasumując - jeśli masz chęci do pracy będziesz pracował.

Pracownik Nowy wpis

Szczerze ? Firma która nie wypłaca na czas co miesiąc są problemy z terminowością, ktoś kto chce wziąć kredyt nie może bo nie wie czy i którego dnia dostanie wypłatę a bank nie będzie czekał ani jednego dnia .. Opieka zdrowotna nad pracownikiem zerowa ..

Aż tak? Ale to jak długo trzeba czekać, parę dni, czy bliżej miesiąca? A tego drugiego zdania w ogóle nie rozumiem. Chodzi Ci, że firma nie zapewnia benefitu-opieki medycznej, czy że BHP kuleje i obawiasz się o swoje zdrowie?

Irmina Nowy wpis

Ja widzę że szukają teraz ślusarz-spawacz o ile jest to aktualne ogłoszenie bo nie ma tam daty? Mówię o ogłoszeniu na stronie firmy. Widzę że szukają kogoś z doświadczeniem a co ze stawkami? szkoda że nie podali, może ktoś tu pracuje aktualnie i poda czy da się wyżyć? Plus czy można liczyć że będą jakieś szkolenia ale opłacone przez firmę?

Gghhj

Witam czy to praca na hali w akordzie

Damian
@Gghhj

Nikt o tym nie wspomina w komentarzach więc może nie ma akordu chociaż według mnie to byłoby ok, bo można wtedy więcej zarobić. Pytasz bo chcesz się przyjąć i wyjechać do roboty? Ja też się zastanawiam. Jakbyś się coś dowiedział to napisz.

Ed
@Gghhj

Ta robota na godziny, ale trzeba swoje przewalcować .

Barbara

Ej z tym wracaniem z chorobowego to tak serio? A jeszcze jakieś inne podobne zagrożenia tego typu? :/

@Gghhj

na hali w akordzie i na godziny

Nikol Nowy wpis
@Damian

Nie zarobisz więcej w żadnej agencji pracując w akordzie. Przyjmują cię z umową na godzinę A potem okazuje się że masz zasuwać jakieś normy nie żeby więcej zarobić tylko nie wylecieć z roboty. I nie mówię tu o tej konkretnej agencji

Barbara

Wyjeżdżał ktoś do pracy za granicę z nimi? W necie szukają zbrojarzy do pracy w Niemczech, mąż byłby zainteresowany. Tylko niestety nie podają tam żadnych szczegółów oprócz wymagania odnośnie doświadczenia :( Na jaki okres te wyjazdy? Zakwaterowanie po stronie firmy czy samemu trzeba ogarnąć? Jaka stawka?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euro-Stahlservice Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak długo trwa proces awansu w Euro-Stahlservice Sp. z o.o.?

ooo

nie ma czegoś takiego w tej firmie jak awans, podwyżka to widzimisię osoby zarządzającej na najniższym szczeblu firmy

Jak wygląda sprawa grafiku w Euro-Stahlservice Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

nie

Teton

Witam, planuje współprace z firmą, czy mógłby ktoś podzielić sie opinią aktualną na ten rok i na te warunki? Najlepiej ktoś kto jest na miejscu i moglby troche nakreslic sytuacje. Ludzie patologia, czy w miare spoko itp.?

Darek
@Teton

Zacząłem w firmie pracować. Praca jest do teraz w porządku. Firma miała różne oceny w Internecie co ustaliłem z kierownikiem tyle mam. Polecam

Barbara

No kierownik z reguły dobrze żeby był zadowolony ze swojego podwładnego. ;p A ile miałby dostać, żebyś już go nie wyzywał od (usunięte przez administratora)

pozytywna

Witek

@Witek

Lion69

Zeus001

Witam. Chciałbym przedstawić moją opinie na temat firmy. Pracuje jakiś czas zauważyłem kilka ważnych rzeczy zacznę od początku Praca nie należy do lekkich , trzeba się nadźwigać. O ubrania i rękawiczki trzeba się uprosić a jak nie chcą dać to mówią (Kup sobie igłę i nitkę i sobie zszyj , a rękawiczki przywieź sobie z Polski). Pozdrawiam :)

DYTSDSL

Witam. Chciałbym przedstawić moją opinie na temat firmy. Pracuje Jakiś czas zauważylem kilka ważnych rzeczy zaczne od poaczatku. Praca nie nalezy do lekkich , trzeba się nadzwigać swoje. (usunięte przez administratora) Dla nich wazne abyś był w pracy. Jak nie umiesz czegoś bo są rzeczy skomplikowane, po prostu majsty dają do innych ludzi jako pokocnik aby nie tracić czasu na młodych aby ich nie uczyć. Co do Wyjazdow do Polski co 6 tygodni ktore opowiadają przy przyjezdzie. (usunięte przez administratora)Niedaj boze ktoś pojdzie po powyżkę po roku oni nie mają. Wynagrodzenie jest rownież śmiechu warte jak rozmawiałem z ludzmi jak sie nie zmieni nic to 3/4 firmy czyli wszyscy nowi dopuszczą firmw wraz z koncem Pandemi bo dlateho kazdy tam przyjechał bo nie było pracy w Polsce. Hotel... warunki bardzo niewygodne. Dojazdy , ubrania zapewnia firma ale też firma oczekuje że pracownik bedzie chodził cały okres pracy tam w jednych rzeczach. Ogolnie przez majstrów i ich brak szacunku do pracowników nikt tam nie chce być. Nie mowie o ich obojętności ale o Tym że majstry wyzywają ubliżają itp. Pozdrawiam ;) ;)

Robert

Czy firma placi 25% za nadgodziny, 50% za soboty, oraz zapewnia dodatki za rozłąke, delegację i szkodliwość pracy?

Dlaczego moja opinia została usunieta

Jacek

Euro-Stahlservice to super firma. Profesjonaliści w organizowaniu pracy za granicą..

Zbrojarz
@Jacek

Proszę bardzo Jacek kierownik zapewne taka bujde napisał

Był tam

Dlaczego został usunięty mój komentarz dotyczący pytania o inne dodatki pozaplacowe? Czy był ktoś w nim obrażony lub była tam napisana nie prawda? Wg mnie nie. Więc o co ktoś się już boii...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Euro-Stahlservice Sp. z o.o.?

P.

Tak. 1-2 razy w roku na Marsdorfie

Był tam

Pozwolę sobie dodać opinię na temat firmy. Praca do lekkich nie należy, warunki pracy również. Jednak jak komuś zależy i ma cel który chce osiągnąć pracując w tej firmie to będzie pracował. Troszkę się poprawiła sytuacja dotycząca podejścia do pracowników ze względu na brak rak do pracy co firma baaardzo odczuwa. Jednak sprawa ktora jest nadal niezrozumiala dla pracujacych w tej firmie to pieniądze. Stawki zarówno dla nowych pracowników jak i tych ze stażem 5-10-15-letnim są bardzo nieproporcjonalnie za wykonywana tutaj pracę. Nie będę ich podawał bo wiem , że szefostwo zaraz poprosi administratora o usunięcie. Wg.mnie osoby która pracowała w tej firmie kilka dobrych lat pracownicy powinni zarabiać 11-12 e na rękę, a do takich stawek na ta chwilę jest jeszcze bardzo daleko...

Urszula
@Był tam

Trzeba Ci przyznać, że na niektóre kwestie patrzysz bardzo trzeźwo, ze zdrowym rozsądkiem. Trochę martwią te niezbyt wysokie stawki, jakie macie tam oferowane. Ale może Euro-Stahlservice zapewnia jakieś dodatki pozapłacowe, które trochę rekompensują te braki. Jak to zatem jest?

Mario
@Urszula

Ostatnio dwa razy w roku podwyzki. Mieszkanie i dojazd placi Euro-Stahlservice. No i platny urlop. Szkolenie tylko BHP.

oyabun

(usunięte przez administratora)chcialbym wrócic na 3-ke.Moje warunki 15 euro netto na godzine 140 godzin w miesiacu i osobny pokój spelniasz te warunki to dzisiaj wyjezdzam

Gorol

Robimy na hali już 3 lata u Nowaka w Covorden,teraz w Koloni swoje trza robić na ringach albo stole. Szału ni ma jak szybko kręcisz to dostaniesz 25 centów podwyżki ,spanie daja , szmaty też. Robłem w Holandi na foli u chłopa cały dzień szparagi, sałata i inne gówno kto był to wie jak jest. Układy w robocie sa wszendzie musisz w dupe dostać i sie pokazać.

OYABUN
@Gorol

to rób sobie tam dalej za 25 centów podwyzki co za (usunięte przez administratora)

Krystyna
@OYABUN

Pracujesz albo pracowałeś może w Euro-Stahlservice Sp. z o.o.? Rozumiem, że nie odpowiada Ci pensja. A jak wygląda ta praca, możesz napisać coś więcej? Z góry dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Stahlservice Sp. z o.o. - Usingen

• Jak się pracuje w Euro-Stahlservice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Stahlservice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Stahlservice Sp. z o.o.?

Euro-Stahlservice Sp. z o.o.