Haloo-GSM S.C.

Starogard Gdański

Opinie o Haloo-GSM S.C.

admin 2015-08-01 07:36:03
Wiesz coś o rekrutacji w firmie Haloo-GSM S.C.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.
JENY 2015-11-06 13:05:20
UNIKAĆ
NIE DOŚĆ ŻE SPRZEDAJĄ ŻAŁOSNEJ JAKOŚCI PRODUKTY W 99 % PODRÓBKI Z CHIN KTÓRE DOSŁOWNIE ŚMIERDZĄ PLASTIKIEM, TO JESZCZE WIELCY SPECE W SERWISIE HALOOGSM (CZYLI UWAGA STUDENCI NA UMOWIE ZLECENIE KTÓRZY ZATRUDNILI SIĘ JAKO SPRZEDAWCY A NIE SERWISANCI I NIE MAJĄ POJĘCIA O NAPRAWIE TELEFONÓW - TO SĄ SŁOWA JEDNEGO Z NICH) ZNISZCZYLI MI TELEFON. UNIKAĆ JAK OGNIA TYCH WSZYSTKICH SALONÓW GDZIE TYLKO POJAWIA SIĘ HASŁO HALOOGSM.
BANDA OSZUSTÓW.

SPRAWA ZWROTU KOSZTÓW ZA ZNISZCZONY TELEFON WYLĄDUJE W SĄDZIE.
Kasia 2016-03-17 23:38:01
Kupiłam u nich telefon .... okazało się że był kradziony i miał podrobiony IMEI. SPRAWA WYLĄDOWAŁA NA POLICJI. NIE POLECAM
Endrju 2016-06-07 13:36:36
Nie polecam, zarobki żenujące, wrzucają na "wyspę" bez żadnego przygotowania sprzedażowego, każą wykonywać usługi serwisowe (wymiana ekranów / lutowanie) osobą kompletnie nie mającym o tym zielonego pojęcia - tłumacząc żeby skorzystały z filmów z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Oprócz oczywiście umowy zlecenia za najniższą krajową, podrzucają do podpisu cwaniacką listę warunków na podstawie której mogą obniżać w nieskończoność pensję (np. spóźnienie 5 minut - 20 zł, 10 minut - 30 zł, dyskusja z kierownikiem 30 zł itp. itd.).

Wstyd mi że tam pracowałem.
Marek Jędrzejczak 2016-07-06 15:00:20
Próbowali mnie i moich wspólników namówić na cwaniacką franczyzne.
Wciskane są punkty które przynoszą straty.
Zostaw swoją opinię o Haloo-GSM S.C. - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haloo-GSM S.C.