Opinie o Strabag sp z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Strabag sp z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Strabag sp z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag sp z o.o w Warszawa

Pracuję na recepcji w Warszawie. Umowa o zlecenie. 10 godzin pracy bez przerwy na obiad. Opłata - 14 zł za godzinę. Oczywiście żadnego urlopu czy opłaconego L4. Nawet wody nie ma. Codziennie musisz sam sobie kupować i przynosić...

Nowy wpis

Ja też pracowałam w Warszawie na recepcji w kompleksie na Poleczki. Zarobki w porządku. Atmosfera nie ciekawa. (usunięte przez administratora) Polecam unikać.

Mateusz

Hej. Czy w firmie były jakieś zwolnienia przez kwarantannę?

@Mateusz

Tak, byli

Robert

Dużo osób poleciało?

Pinokio

Trochę

Leszek
@Pinokio

To znaczy ile? Kilka osób czy kilkadziesiąt bo to różnica. Teraz już nie ma takiej rotacji, bo mnie bardziej interesuje czy przyjmują do pracy:)

Nata Nowy wpis
@Leszek

Nikt nie napisze dokładnie ile osób. Poza tym to nie są zwolnienia, gdzie zostawia się pracownika na lodzie. Najczęściej jeśli ktoś jest zwalniany to dlatego, że kończy się projekt i każdy ma taką świadomość, więc to nawet nie jest zwolnienie tylko wygaśnięcie stosunku pracy. Z drugiej strony też są pracownicy, którzy są zatrudnieni na stałe, więc nawet jak jest zima i budowy nie pracują to ludzie po prostu "zimują". Wiadomo, że odrabia się w lato. Firmę polecam z całego serca, zostawiłam tam mnóstwo wspaniałych ludzi ale zachciało mi się branże zmieniać ;) No i cały czas mają mnóstwo rekrutacji, duża firma to szukają więcej i więcej osób, polecam sprawdzać na ich stronie.

Magda

A na recepcji jakie są zarobki?

@Magda

14 zł za godzinę

Robert

Słabo dość... a z napiwków coś wpada dodatkowo? Czy to się raczej nie zdarza?

Pinokio

To zależy ;)

Grzesiek Nowy wpis
@Robert

Napiwki na recepcji? Pierwsze słyszę :D Żeby dostać napiwki to trzeba iść do gastronomii a nie do biura :D

Kamil Nowy wpis
@Grzesiek

xD. Mnie również rozśmieszyły te napiwki. Może koledze chodziło o premie? Są jakiekolwiek premie na stanowisku recepcjonisty?

tango

bri, tylko największym problemem jest i tak możliwość dostania się do nich. Z tego co mi wiadomo teraz nie potrzebują żadnych nowych pracowników. Czy coś się zmieniło?

Pracownik HR
@tango

Dzień dobry, cały czas prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska w całej Polsce. Zatrudniamy aktualnie 7500 pracowników, a ta liczba pewnie szybko będzie rosła. :) Zachęcam do sprawdzenia aktualnych ofert pracy na stronie strabag.pl/kariera/oferty-pracy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Strabag sp z o.o. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

hołhoz pracy ale można się dużo nauczyc

Vlad

Zgadzam się, jeśli chodzi o naukę to naprawdę warto. Pracowałem wcześniej w innych firmach i tylko tutaj byli na szkoleniach, zdobyłem uprawnienia i czuje, że firma po prostu we mnie inwestuje. Nie ma paczek na święta czy innych takich podobnych ale pensja dobra, nikt nie straszy nikogo zwolnieniami, koledzy pomagają. Pracuje się bardzo w porządku.

Alicja
@Vlad

A te szkolenia są jednorazowe czy jakoś cyklicznie organizowane? :) No i jak z tą pensją, podasz chociaż kwotę w widełkach? :D

Mieczysław

Ile się zarabia w biurze jako pracownik personalno-administracyjny? Da się zarobić 4000 zł na rękę bez nadgodzin? Socjal widzę, że dość szeroki w ogłoszeniu, więc atmosfera chyba dobra, zwłaszcza na spotkaniach integracyjnych?

ARTI@69

Słowa kojarzące się z Strabag sp z o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .3 Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10ZŁ /h Najbardziej podobało mi się w Strabag sp z o.o:CIEKAWA PRACA Najbardziej nie podobało mi się w Strabag sp z o.o:KIEROWNICTWO

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag sp z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Strabag sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag sp z o.o?

Strabag sp z o.o