p.a.GRYF

Kartuzy

Opinie o p.a.GRYF

kierowca 2013-04-19 22:01:14
mam pytanie, ile zarabia się w Gryfie? Kierowca D E. Sa umowy o prace?
Wszelkie informacje mile widziane.
bolo 2013-05-27 11:14:02
kasa w gryfie to tragedia (2 tyś),niestety dojazdy to kasa i czas,praca niezła ,umowa stała
devil 2013-06-04 12:00:47
praca ok płaca hmm na ciężarówce troszkę wiecej można zarobić
maciekabiks 2014-01-17 18:38:56
P.A. GRYF jest największym przewożnikiem na Pomorzu, obsługuje linie miejskie, podmiejskie w trójmieście jak i linie lokalne w powiecie kartuskim, kościerskim oraz nowodworskim. Płaca zależy w dużym stopniu od numeru linii (ilość sprzedanych biletów) oraz premii za kulture i podejście pracownika do klienta-pasażera , dbałości o sprzęt powierzony oraz dobro firmy. Ilość godzin w miesiącu - ok.165 , płaca około 2500 zł!
kazik 2014-07-24 11:26:31
Co ty pitolisz koleszko? Pewnie jesteś z działu propagandy magistra Misiaka.
pasazerka 2014-12-11 19:48:02
mam pytanie Dlaczego autobus linii 847 w kierunku Pruszcza codziennie sie spoznia chodzi mi o godziny popoludniowe a szczegolnie o autobus ktory powinien byc w Rotmance o godz.16.51 codziennie jest 15 minut pozniej .!!!!! A co bedzie jak spadnie snieg ????!!!!!
Angela 2015-06-26 13:24:57
Witam, w dniu dzisiejszym dzwoniłam na informację aby dowiedzieć się godziny odjazdu autokaru, odebrał jakiś baran co nawet dzień dobry nie powiedział i był opryskliwy. Nie wiem czy chciał się wyżyć czy "żona mu nie dała" ale z takim podejściem do klienta to nie odpowiednia osoba do pracy na infolinii.
pracownik 2015-07-09 09:28:20
Mamy kilka pań za kierownicą także zapraszamy.
angel 2015-09-04 16:48:42
MNIE PRZYJELI BEZ DOŚWIADCZENIA DALI MI SZANSĘ I JĄ WYKORZYSTAM W 100000%
JAK NARAZIE JEST OK
BO BABA ZA KIEROWNICĄ A MNIE POTRAKTOWALI BARDZO OK
ola 2016-05-11 11:16:31
folk' ale nie zawsze czasami juz tak drastycznie nie patrza na to dsowadczenie a jeszcze na pokojowke
Zyta listopad 2016 2016-11-19 06:16:42
ciekawe czy w tym ciepłym jesiennym tygodniu WSPANIALI KIEROWCY Gryfa U G O T U J Ą Pasażerów Ż Y W C E M ogrzewaniem autobusów, to co teraz wyczyniają to MASAKRA,jakaś SAUNA,nie ma czym oddychać,ciekawe jak będą grzać jak nadejdą mrozy,albo chcą doprowadzić swojego pracodawce do bankructwa albo nie zależy im na pasażerach,bo jak pasżerowie pochorują się to nie będą mieli kogo wozić.............
Zostaw swoją opinię o p.a.GRYF - Kartuzy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.a.GRYF