Ziko Apteka Sp. z o.o.

Opinie o Ziko Apteka Sp. z o.o.

Jak często w Ziko Apteka Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 marca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Majeczka

Jest obowiązkowe szkolenie wyjazdowe ze standardu obsługi (mocno kontrowersyjne). Poza tym jakieś prezentacje online. I w zasadzie tyle. Poza tym mnóstwo szkoleń sponsorowanych, czyli z definicji mało przydatnych.

Klaudka
@Majeczka

Wyjazdowe szkolenie, wow. A ile trwa taki wyjazd?? I czy firma płaci z te dni wyjazdowe jakąś kasę? Czy nie ma pensji za ten czas i jest darmowy?

Aaa
@Klaudka

Po kilku latach spędzonych w Ziko nigdy nie słyszałam i nie byłam na szkoleniu wyjazdowym... Chyba że mowa o centrali Ziko w Krakowie? Tam odbywają się raz na (usunięte przez administratora) rok szkolenia w ramach godzin pracy

Mirabelka

Ziko to mój czwarty pracodawca. Zdecydowanie polecam. Wiadomo, wszędzie znajdziemy coś co nam nie pasuje, ale w ogólnym rozrachunku jest dobrze. Jeszcze jak się trafi na super załogę, to jest bardzo dobrze. Czytałam o krytyce szkoleń, a ja skrytykuję szkolących się, często pojawia się na czacie jakże merytoryczne pytanie: czy będą próbki? Popatrzmy czasem na siebie i posypmy głowy popiołem. Chcesz idealnego pracodawcy, jesteś idealny?

Sztosik :)

Jest gites i gra gitara! Dużo dobrych zmian w ostatnich latach! Dobre szkolenia, standard obsługi, markowe targety do sprzedawania. W ostatnim roku miałam 3 (słownie - TRZY!!!) podwyżki! No sorry, ale nawet w słoneczku tak nie ma. Jak ktoś chce się czepiać to zawsze coś sobie znajdzie. Mega apteka!

Technik farmacji

Pani od hr w Warszawie średnia bardzo nie sympatyczna i nie miła wręcz nie profesjonalna . Nie brała miejsca w jakim chce pracować i gdzie i w jakiej dzielnicy . Ziko zatrudnijcie na miejsce hr jeszcze kogoś ogólnie nie polecam przechodzić rekrutacji z ta pania jezeli sie zmieni hr to napewno zaaplikuje jeszcze raz

Pytania na temat mało info o firmie zarobkach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
exaptekarka

Ziko to firma, która uprawia (usunięte przez administratora)na porządku dziennym!

Justyna

Kiedyś mieli oferty zarówno na magistra, jak i technika farmacji. Zastanawiam się, czy duża jest różnica w zarobkach na obu stanowiskach? Nie skończyłam studiów, zastanawiam się, czy warto przez to przechodzić, jeśli praca się bardzo nie różni. Czy lepiej się od razu próbować zatrudnić i ewentualnie iść wyżej?

licencjat
@Justyna

Zacznij jako technik, a później dorob sobie licencjat i pensja wzrośnie. Tak jest najłatwiej i najszybciej. Polecam.

@licencjat

A to jakieś nowe nauczanie jest ? Nie słyszałam o licencjacie . Albo po studium ( 2 lata ) masz tytuł technika , lub po studiach ( 5 lat ) magister. Proszę nie wprowadzać w błąd ,

@Sudak

Ale faktycznie tak jest że uzyskując tytuł magistra z automatu dostaje się podwyżkę? Duże to są pieniądze?

lcencyjat
@Kamila

Tak, dlatego najlepiej zacząć jako technik i sobie później dorobić magistra przez 2 lata. Ludzie tak robią we wszystkich firmach. Za drugi fakultet też coś dają. No i po 2 fakultetach można olać kierownika, dostaje się własny gabinet z komputerem i nie trzeba wychodzić za stół. Ogólnie polecam.

@lcencyjat

Tak stawka dla magistra farmacji jest wyższa niż technika farmaceutycznego. Natomiast w tym zawodzie nie ma czegoś takiego jak licencjat. Możesz być technikiem farmaceutycznym pracować w aptece i jednocześnie chodzić na studia magisterskie, ale są to studia jednolite, trwają 5.5 roku ( nie ma studiów zaocznych ).

Rosemary
@lcencyjat

Co ty za pierdoły opowiadasz? Jakiego magistra w 2 lata? Po zrobieniu technika chcąc zostać magistrem trzeba iść na 5-letnie studia, nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak licencjat xd Widać, że jesteś osobą spoza branży

@Sudak

Dokładnie na tym kierunku nie ma licencjatu

Sudaczek

W Wawce na ten moment pensje najwyższe ma Ziko. Plus premia co miesiąc 200-300zl minimum. Nie ma nawet co porównywać. I nie ma tych durnych podsłuchów jak w słonecznej. Powodzcie, jak jest w Gemini!

@Sudaczek

Te najwyższe pensje to jaki przedział pieniężny jest? Ile można tutaj zarobić tak na prawdę? Te premie o których piszesz to są gwarantowane co miesiąc czy trzeba wykonać jakiś plan sprzedażowy na tą premie?

Andzia

Co się dzieje w Warszawie, że od miesięcy taki wysyp ogłoszeń na kierowników? Do tej pory ogłoszenia z Ziko pojawiały się raczej rzadko, a teraz wyskakują nawet z lodówki. Byłam na rozmowie- lokalizacje do wyboru, warunki finansowe rynkowe więc tym bardziej zastanawia, że ciągle szukają. Jest gdzieś haczyk?

Kamila

No dobra, a te ogłoszenia to tylko dla ludzi z zewnątrz czy można też wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej? Jest taka możliwość żeby awansować na kierownika? Jak by to w praktyce mogło wyglądać?

Cześć, Ma ktoś może wiedzę jak wygląda praca jako Specjalista ds. E-commerce. Jak atmosfera ? Zarobki ok ?

Rekrutacja Kraków

Kolejny raz widzę ogłoszenie do działu kadr. Czy dział się tak dynamicznie rozrasta? Jaka hest atmosfera w siedzibie? Jak z zarobkami i rozmowa rekrutacyjną oraz opcją awansu w strukturach spółki?

Justyna
@Rekrutacja Kraków

Zaraz, a na jakie stanowisko? Chodzi o specjalistę jakiegoś, bo innego nie widzę, które pasuje do kadr? Plus też bym chciała wiedzieć, jakie warunki są. I w jakich godzinach pracuje się?

Aria

Fajnie by było gdyby pracownicy tez mogli oceniać swojego kierownika. Któż bowiem lepiej potrafi ocenić kompetencje kierownicze szefa niż podlegli mu pracownicy?

@Aria

To raczej niemożliwe , tak jak ocenienie pracy regionalnej przez pracowników regionu , gdyby tak było to pani B. juz dawno stała by pod pośredniakiem .

Aneta
@Aria

A dział HR nie robi jakiś takich ankiet wśród pracowników, co do właśnie kadry kierowniczej? A może jest jakaś specjalna ścieżka, aby zgłaszać do HRu różne uwagi i tam może warto wysłać swoje spostrzeżenia?

Opto

Hej. Czy ktoś mógłby powiedzieć, jak wygląda praca w salonach optycznych Ziko? Firma ma dużo negatywnych komentarzy na go work, co mnie trochę martwi, ale dotyczy to pracowników aptek. Zastanawia mnie też, że firma cały czas od kilku miesięcy prowadzi rekrutację do tych samych salonów do tych samych miejscowości. Proszę o szczere opinie.

Ma

Lubię prace w Ziko. Odpowiada mi zgodność w procedurami. Czasem przesadnie ale w porównaniu z placówkami gdzie panowało bezprawie odpowiada mi taka forma. Niestety zarobki w porównaniu do konkurencji nie rosną na tak zadowalającym poziomie jak chociażby w aptekach sieci Słoneczna. Zastanawiam się czy aspekt ekonomiczny nie wygra w tych ciężkich czasach. Ktoś wie na jakim poziomie mogą być tegoroczne podwyżki?

Ewelina
@Ma

Jakie procedury masz na myśli? Nie jest przez to jakoś za sztywno w pracy? Jestem też ciekawa jak bardzo różnią się te zarobki które opisujesz. Na start tutaj ile można mieć?

Stefan

Jak wyglada sytuacja w ziko optyk?

zaciekawiona

kiedy w Ziko będą wynagrodzenia jak w innych sieciach się pojawiają? np. Apteka Centrum Zdrowia w Żaganiu zatrudni MAGISTRA Farmacji. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie 10000 zł (dziesięć tyś.) brutto, wsparcie przy relokacji/dojazdach. Apteka Prima w Poroninie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Atrakcyjne wynagrodzenie , bogaty system premiowy ( ok.8000zł brutto) (osiem tyś.) Apteka w Krakowie rejon Nowej Huty zatrudni magistra farmacji Wynagrodzenie z premią ok. 8 tys. brutto. (osiem tys) sloneczna i prima już robią konkurencje

@zaciekawiona

Czasami pieniądze nie są tak ważne jak atmosfera w pracy , w Ziko niestety , paź królowej zdewastowała wszystko co budowali inni .Pamiętam jeszcze poprzedniego regionalnego , i to był gość na poziomie a teraz to jest totalne DNO. Żadne pieniądze tego nie zmienią i jedyne co zostało to "kupowanie" lojalności za podwyżki. Kto może to omijać tą firmę szerokim łukiem oby jak najdalej.

Ssdd

No trzeba przyznac ze zarobki w ziko nie robia szału, jezeli porownam je z tymi z primy i slonecznej to wstyd tu pisac ile zarabiam

Gosia

Chcę aplikować do Ziko. Ogłoszenie np że Słonecznej wskazuje zarobki ok 6K dla magistra netto. A jak jest w Ziko? Lepiej? Gorzej?

Sandra
@Gosia

gorzej, bez porównania, sama jestem aktualnie na wypowiedzeniu, bo dostałam pracę w Słonecznej - pieniądze lepsze a bez tych wszystkich udziwnień i wymagań. nie ma co się zastanawiać. regionalna o niebo lepsza od mojego aktualnego pazia.

Aaa

Czy to prawda, że w prawie pracy istnieją paragrafy mówiące o obowiązku zapewnienia przez pracodawcę miejsca siedzącego w pobliżu stanowiska pracy, jeśli pracownik wykonuję pracę stojącą? A za sprzątanie lokalu to kto odpowiada? I jak ma się do tego brak krzeseł i pomocy aptecznych/sprzątaczek w wielu aptekach?

Melania
@Aaa

Jest taki przepis w prawie pracy, ale trzeba by taką aptekę zgłosić do PiPu. Jedna osoba niewiele zdziała, firma zapłaci łapówkę i dalej krzeseł nie będzie

An

Bardzo mnie zasmuciliście opinia o ziko. (usunięte przez administratora).mi ,alezy na zdrowie atmosferze w miejscu pracy. A do tej placówki mam dobry dojazd

Sabina
@An

Uwierz, w Tychach są apteki, gdzie nie tylko masz godziwe wynagrodzenie, ale atmosfera i współpraca jest naprawdę w porządku. Natomiast w Z masz to o co pytałaś, (usunięte przez administratora)

An

Proszeo Opinie ziko tychy. Czy jest (usunięte przez administratora)? Zastanawiam się nadcrekrutacja

mgr
@An

nie zastanawiaj się, poniższe opinie nie biora sie z powietrza i nie są wymyślane, nie wspominając o zarobkach.

pati
@An

jest tyle aptek w okolicy a ciebie skusiło ziko? nie idź tą drogą, serio.

@mgr

Bardzo dziękuję za pomoc. Nie chciałabym popełnić znowu błędu

Zostaw merytoryczną opinię o Ziko Apteka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziko Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ziko Apteka Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ziko Apteka Sp. z o.o.