ital-pol

Szczecin

Opinie o ital-pol

Gustaw 2013-04-10 13:36:03
Meble które zamówiłem dobrze wykonane, szafki kuchenne bardzo gustowne. Zrobiono mi na miejscu projekt z którego byłem zadowolony. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie. Mogę w 100%-tach polecić.
Pokrzywdzona 2013-04-29 23:06:33
Wszystkie osoby zainteresowane pozwem zbiorowym przeciw tej firmie proszone są o kontakt.Dotyczy to też były pracowników.
majkel 2013-08-16 12:52:41
U mnie bez zastrzeżeń!
Oripa 2014-06-20 08:29:10
Teraz ofert chyba nie ma, bynajmniej ja nigdzie na internecie żadnej nie widziałem. Może wcale nikogo do pracy nie potrzebują.
AJsi 2014-12-29 15:06:41
Witam, poszukuje pracy teraz najlepiej od lutego. wracam do kraju ale faktycznie nie moge znalezc zadnych informacji na temat wolnych stanwoisk. myslicice ze jest szansa na zatrudneieni w najblizszym czasi, najlepszym sposobem bedzie wyslanie do nich cv czy po prsotu pojscie tam? prosze o pomoc pozdrawiam
random 2015-02-27 20:33:01
S.C. ITALPOL, to od 19 lat autoryzowany przedstawiciel włoskiej firmy RITMO produkującej na cały świat od 35 lat maszyny i urządzenia do zgrzewania rurociągów z PE, PP, PB . już blisko dwa tysiące zgrzewarek właśnie ich produkcji pracuje w Polsce. Nie jest to duża liczba, ale uwierzcie , że jak na zgrzewaki to sporo ;)
teresa 2015-03-16 13:07:51
produkcja zgrzewarek może być bardzo ciekawą pracą, mam już w tym pewne doświadczenia zawodowe, dlatego wiem że warto zatrudnić się w ital-pol. widzę że ich biznes się ładnie rozkręca, produkcja się rozpędza - może w takim razie warto zaryzykować i podjąć pracę u nich, co sądzicie o tym pomyśle? pozdrawiam
tripper 2015-03-30 19:59:53
może rzeczywiście jakoś w ostatnim czasie poszli bardzo do przodu z niektórymi sprawami w firmie, aczkolwiek ja na Waszym miejscu nie byłbym takim znowu hurrraoptymistą co do tego całego biznesu. Zresztą warto zapytać samych pracowników co Ci uważają o pracy tutaj , a nie powiedzą Wam nic wielce wesołego
it 2016-05-15 16:38:19
nie zgodziłbym się z taką opinią, ponieważ to jest tak, że nikt też nikogo na siłę w pracy nie trzyma i kto chce pracować, jak najbardziej ma na to realne szanse, wypłaty są na czas i atmosfera również jest niczego sobie, uważam, że to dobra praca na start
Zostaw swoją opinię o ital-pol - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ital-pol