Europejskie Centrum Audytu

Zabrze

Opinie o Europejskie Centrum Audytu

tik-tak 2010-05-11 11:43:10
Ogólnie bardzo bardzo kiepskie zarobki, nie są wypłacane nadgodziny, jest problem z otrzymaniem godzin wolnych za godziny nadliczbowe. Przełożeni nie zawsze posiadają wystarczającą wiedzę merytoryczną żeby wspomagać podwładnych, zazwyczaj człowiek jest zostawiony z problemem sam. Zarząd bazuje na zatrudnianiu ludzi bez doświadczenia zaraz po szkole i rzucaniu ich na głęboką wodę.
Wszystkie powyższe spostrzeżenia powodują ogólną niechęć pracowników do wykonywania czegokolwiek, najczęściej kończy się to tym że trzeba robić samemu rzeczy które de fakto należą do czyiś obowiązków.
Zarząd spółki wychodzi z założenia że każdego można zastąpić, i delikatnie daje do zrozumienia że "takich jak ty to 100 czeka przed drzwiami" :( . Dobra rada omijajcie tą spółkę szerokim łukiem obecnie spółka zmieniła nazwę na ECA Seredyński i Partnerzy Sp. z o.o.
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Audytu - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Audytu