Opinie o Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. w Radom

tik-tak

Ogólnie bardzo bardzo kiepskie zarobki, nie są wypłacane nadgodziny, jest problem z otrzymaniem godzin wolnych za godziny nadliczbowe. (usunięte przez administratora) Zarząd bazuje na zatrudnianiu ludzi bez doświadczenia zaraz po szkole i rzucaniu ich na głęboką wodę. Wszystkie powyższe spostrzeżenia powodują ogólną niechęć pracowników do wykonywania czegokolwiek, najczęściej kończy się to tym że trzeba robić samemu rzeczy które de fakto należą do czyiś obowiązków. Zarząd spółki wychodzi z założenia że każdego można zastąpić, (usunięte przez administratora). Dobra rada omijajcie tą spółkę szerokim łukiem obecnie spółka zmieniła nazwę na ECA Seredyński i Partnerzy Sp. z o.o.

księgowa Nowy wpis
@tik-tak

Firma ciągle zmienia nazwę, ja patrzę na tą firmę od strony badania (jestem księgową). Tak jak napisał mój przedmówca, młodzi niedoświadczeniu pracownicy rzuceni na głęboką wodę, brak nadzoru biegłego rewidenta. BR podbija tylko pieczątkę nie weryfikując niczego. Odbija to się na jakości badania. Nie polecam tej firmy jako pierwszego pracodawcę, tam nie ma od kogo się uczyć. Raz na badaniu miałam młodego człowieka który nie wiedział co to jest zestawienie obrotów i sald. Chciał coś ale nie wiedział jak o to poprosić....

Eryk Brodnicki - prezes zarząd Nowy wpis
@tik-tak

Opinia nie dotyczy firmy Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. z siedziba w Radomiu. Firma powstała w 2019 r. a opina jest z 2010 r...

Nika Nowy wpis

Firma zatrudnia ludzi bez doswiadczenia, bez udzielonego im wsparcia w trakcie pracy oraz feedbacku (usunięte przez administratora) Pobieraja ogromne kwoty od klientow za badania sprawozdan nie sprawdzajac efektow pracy swoich pracownikow. Notoryczne nadgodziny ktore na szczescie sa do wybrania, czasem wyplacane. Firmy nie polecam za brak profesjonalizmu wobec klienta, brak kultury, niskie stawki i brak wsparcia merytorycznego pracownikow. Ci merytoryczni sa zazwyczaj niedoceniani i spychani.

Eryk Brodnicki - prezes zarząd Nowy wpis
@Nika

Opinia nie dotyczy firmy Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. z siedziba w Radomiu. Nie badamy sprawozdań (opinia dotyczyła wątku firmy z Zabrza).

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
  • Garbarska 8B
    26-600 Radom

Centrum Audytu Bezpieczeństwa Sp. z o.o.