brak logo

Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.

admin 2015-08-01 07:17
Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.
3
bynio 2015-10-08 17:26
Zalety:
1.Wypłata na czas.
2.Można się wiele nauczyć.
3.Fajny zespół.
4.Dobre narzędzia do pracy.
Wady:
1.Słaba organizacja.
2.Praca w weekendy ( nie byłoby to problemem gdyby wiadomo było wcześniej, że trzeba przyjść do pracy a nie w piątek popołudniu ).
3.Brak możliwości zarezerwowania sobie terminu urlopu w czasie sezonu wakacyjnego.
Firmę ogólnie oceniam na 4. Widać, że prezes ma głowę na karku. Szkoda, że kierownicy nie potrafią się ze sobą dogadać. Zarobki dobre lecz jedynie nadgodzinami.
9
tedeo 2015-12-30 18:18
@bynio wyślij mi na priv tedeo57@wp.pl z kim tam gadać bo szukam pracy w okolicach bielska
Leny 2016-03-28 22:18
Wypłata na czas zawsze jest tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Stawka godzinowa jest bardzo niska i jedyną możliwością zarobku są nadgodziny :( Kierownictwo i organizacja to po prostu porażka. Nie umieją zaplanować prac, zakupić na czas wszystkich rzeczy i przez to wygląda to właśnie tak, że pracownik dowiaduje się po godzinach pracy że w weekend ma przyjść pracować... W dodatku bardzo łatwo ustawiają prace na wolne dni i święta a sami nie przychodzą wtedy. Firma bardziej rodzinna, prawie każdy zatrudniony po znajomości ale za to atmosfera jest bardzo pozytywna. Do minusów należy doliczyć brak docenienia pracownika nawet z długim stażem pracy. Firmę oceniam na 3 ze względu na pracę w święta i weekendy (czasami zupełnie niepotrzebną, którą można spokojnie wykonać w tygodniu).
2
Zostaw swoją opinię o Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.