Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.

admin 2015-08-01 07:17:25
Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.
bynio 2015-10-08 17:26:00
Zalety:
1.Wypłata na czas.
2.Można się wiele nauczyć.
3.Fajny zespół.
4.Dobre narzędzia do pracy.
Wady:
1.Słaba organizacja.
2.Praca w weekendy ( nie byłoby to problemem gdyby wiadomo było wcześniej, że trzeba przyjść do pracy a nie w piątek popołudniu ).
3.Brak możliwości zarezerwowania sobie terminu urlopu w czasie sezonu wakacyjnego.
Firmę ogólnie oceniam na 4. Widać, że prezes ma głowę na karku. Szkoda, że kierownicy nie potrafią się ze sobą dogadać. Zarobki dobre lecz jedynie nadgodzinami.
tedeo 2015-12-30 18:18:04
@bynio wyślij mi na priv tedeo57@wp.pl z kim tam gadać bo szukam pracy w okolicach bielska
Leny 2016-03-28 22:18:22
Wypłata na czas zawsze jest tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Stawka godzinowa jest bardzo niska i jedyną możliwością zarobku są nadgodziny :( Kierownictwo i organizacja to po prostu porażka. Nie umieją zaplanować prac, zakupić na czas wszystkich rzeczy i przez to wygląda to właśnie tak, że pracownik dowiaduje się po godzinach pracy że w weekend ma przyjść pracować... W dodatku bardzo łatwo ustawiają prace na wolne dni i święta a sami nie przychodzą wtedy. Firma bardziej rodzinna, prawie każdy zatrudniony po znajomości ale za to atmosfera jest bardzo pozytywna. Do minusów należy doliczyć brak docenienia pracownika nawet z długim stażem pracy. Firmę oceniam na 3 ze względu na pracę w święta i weekendy (czasami zupełnie niepotrzebną, którą można spokojnie wykonać w tygodniu).
Zostaw swoją opinię o Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sermabud Poland. P.P.U.H. Sp.z o.o.