Regenersis

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Regenersis

Artur

Trudny kontakt, kilkukrotnie odsyłane urządzenia odsyłane bez naprawy lub z naprawą nie spełniająca moich oczekiwań. Brak informowania klienta o stanie naprawy urządzenia. Moje sugestie dla Regenersis: Gwarancja to oświadczenie o pewnej jakości urządzenia a skoro się psują to gwarant powinien świadczyć usługi naprawy a nie wyłączać odpowiedzialności wszystkimi możliwymi metodami. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: informujcie o fakcie, żę urządzenia dotarły w jakim stanie i co się dzieje na biezaco.

@Artur

Kolejne Wasze wpisy również dotyczą usług, które oferuje firma Regenersis, a wciąż brakuje opinii o pracy w tej firmie. Może Ty masz jakąś wiedzę o tym, jak wygląda praca u tego pracodawcy? Jest to wątek, którego tematem przewodnim są opinię o tym pracodawcy, dlatego wciąż staram się uzyskać jakieś informacje na ten temat. Wiesz coś może?

Niezadowolony

Jeżeli ktoś chce naprawic jakikolwiek sprzęt to bardzo odradzam korzystania z tej firmy. Czy to jest gwarancja czy naprawa odpłatna to szczerze nie polecam. (usunięte przez administratora) Bardzo długi czas rejestracji urządzenia jak i naprawy. Bardzo utrudniony kontakt z serwisem.

Witold

Co dokładnie oceniasz negatywnie w przypadku firmy Regenersis? Jest to opinia jako klienta korzystającego z usług tej firmy, czy może osoby, która pracowała w tym miejscu? Jest to dosyć istotna informacja dla czytelników tego wątku, dlatego, proszę o sprecyzowanie swojej wypowiedzi i co najważniejsze odpowiednie jej uzasadnienie.

Ewelina

@Piotr, Twoje zdanie nieco różni się od tego, co w ostatnim czasie pojawiało się w wątku opinii o pracy w firmie Regenersis, dlatego chętnie poznam Twoją szczegółową opinię o pracy w tym miejscu. Twoja opinia może dać nam nowe światło o tym miejscu pracy, dlatego przedstaw swoje doświadczenia w tym wątku.

@Ewelina

Pracowałem tam przez rok, jednak zrezygnowałem ze względu na odległość od miejsca zamieszkania. Jak w każdej pracy trzeba było pracować. To jest chyba logiczne, że należy przestrzegać czasu pracy, nie przekraczać czasu przerw. Wszyscy chcieliby nic nie robić i dostawać co miesiąc wypłatę. Uważam, że z liderami (kierownikami) można było porozmawiać na temat wszystkich problemów i byli otwarci na pomoc i wspólne rozwiązanie problemów

@Piotr

Podałbyś konkretne przykłady sytuacji, kiedy wystąpiłeś o pomoc do kierowników, którzy pracowali w firmie Regenersis? Jakiego rzędu to były problemy? Chętnie poznam również stawki wynagrodzenia, które oferowała firma swoim zatrudnionym pracownikom. Przedstaw, jak to wyglądało.

technik serwisu

Spoko dostałem telefon do rozkrecenia i opisalem dlaczego akurat ja sie nadaje do tej roboty

czas dojazdu twoja kariera atuty.

Vallspirs

Najgorsza firma serwisowa z jaką miałem do czynienia, telefon dodawałam sześć razy do serwisu i za każdym razem telefon oddawali niezrobiony, gdy miałem już dosyć oddawania telefonu do tego niby serwisu sam zrobiłem go w niecałą godzinę Moje sugestie dla Regenersis: Zamknijcie firmę

Większość osób bardzo negatywnie się wypowiada nt. firmy Regenersis jako pracodawcy. Jednak proszę rozejrzeć się na rynku pracy. Wynagrodzenia w tej firmie nie należą do najniższych w regionie. Firma daje szanse zdobyć nowe doświadczenie dla wielu pracowników .

Ewelina

@mlody, jak finalnie zakończyła się Twoja sytuacja związana z oddaniem telefonu do firmy Regenersis? Zdecydowałeś się jednak na naprawdę, czy poprosiłeś o zwrot urządzenia? @JAKIŚ CYRK NA KÓŁKACH, rozumiem Twoje rozżalenie, jednak proszę, abyś nie używał słów wulgarnych i obraźliwych. Czy firma Regenersis naprawiła telefon i problem, już nie występował?

Ewelina

@off, możesz opisać szczegółowo, jak wyglądała sytuacja, która sprawiła, że nie jesteś zadowolony z obsługi Twojego problemu w firmie Regenersis? @Marek J, Ciebie również, proszę, abyś bardziej szczegółowo opisał swój problem, który rozwiązała firma Regenersis. Ciekawi mnie też, dlaczego skorzystałeś z usług akurat tej firmy? Polecił Ci ją jakiś znajomy?

Mj
@Ewelina

Witam, Huawei mate 10 lite spadł mi telefon i mi on szkła ekran uszkodzony, obudowa wgnieciona,płace ubezpieczenie w plusie i zdecydowałem się tel wysłać do naprawy, wrócił jak nowy nie tylko wymienili wyświetlacz ale i cała obudowę. Pozdrawiam

mlody

ja oddalem telefon nokia po 5 dniach od zakupu... zero usterek z zewnatrz ... przestal dzialac odpowiedz serwisu uszkodzenie mechaniczne pytam gdzie kiedy ?? jakies nieporozumienie zastanawiam sie czy nie pisac do Angli do siedziby co oni robia na terenie polski jakies totalne nieporozumienie....

Marek J

Super dziękuję, szybko i bez problemu, telefon śmiga jak nowy, perfekcja jeśli chodzi o naprawę. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

off

Najgorszy serwis ,fatalna obsługa po 15 minutach na telefonie ,niekompetentne odpowiedzi ,na koniec cena na odpieprz sie z sufitu ,Serwis po polsku

Ewelina

@Maciej, zamierzasz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Regenersis? Słyszałeś może jakieś opinie wśród znajomych o tym miejscu pracy, dlatego chciałbyś aplikować? @Niezadowolony, dlaczego tak uważasz? Możesz opisać sytuację, która potwierdzi to, co napisałeś w swoim komentarzu? Na chwilę obecną Twoja wypowiedź nie jest uzasadniona, dlatego zachęcam do dalszej dyskusji.

Maciej

Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim systemie odbywa się praca -1,2 czy może 3 zmiany.

Ewelina

@Nick, jesteś kolejną osobą, która zdecydowała się wypowiedzieć z poziomu klienta firmy Regenersis. Fajnie, że również konsumenci decydują się na napisanie opinii, ponieważ jest to pomocne w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Jednak w dalszym ciągu nie ma żadnych nowych informacji na temat pracy w firmie Regenersis, dlatego ponawiam pytanie, czy ktoś z Was ma informacje na temat pracy w tym miejscu?

Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie i złożyć reklamację na obsługę przez autoryzowany serwis HTC. Telefon HTC 10 zakupiłem w sieci T-mobile na firmę. Na sprzęt, w tym baterię, obowiązywała 24 miesięczna gwarancja. Przed upływem gwarancji, bateria straciła swoją pojemność i „wariowała” pokazując raz 100% by po chwili pokazać 1% i telefon się wyłączał. Wysłałem telefon do serwisu, gdzie otrzymałem informację iż ze względu na ślady wilgoci naprawa nie podlega gwarancji a koszt wyniesie ponad 1700 zł netto, przekraczając wartość telefonu. Reklamowałem tą diagnozę gdyż telefon od nowości posiadał obudowę zapewniającą zabezpieczenie portów przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a także nigdy telefon nie był narażony na bezpośrednie działanie wody. Serwis reklamację odrzucił. Od serwisu otrzymałem zdjęcia pokazujące jakiś fragment czegoś. Miało to wskazywać na zalanie cieczą. W żaden sposób nie identyfikowany z moim telefonem. Mogło to być zdjęcie czegokolwiek i jakiegokolwiek innego telefonu. Reklamację czy też skargę powyższą piszę gdyż oddałem telefon do niezależnego serwisu, który nie stwierdził żadnego zalania, wymienił baterię i telefon działa znowu jak nowy. Niestety poprzez te działania straciłem zaufanie do serwisu CTDI jak i do operatora T-mobile który ten serwis wskazuje jako partnera. Powyższą treść prześlę również do producenta telefonu by mógł zweryfikować poziom obsługi klientów posiadających ich produkty.

Ewelina

@anonymous, Twoja wypowiedź również jest z poziomu osoby, która korzystała z usług naprawczych firmy Regenersis. Czy ktoś z forumowiczów posiada może informacje na temat pracy w tej firmie? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Regenersis swoim pracownikom? Łatwo jest dostać się do pracy w tej firmie? Proszę, aby ktoś z Was podzielił się wiedzą na ten temat.

Ewelina

@Heheszek, rozumiem, że korzystałeś z usług naprawczych, jakie oferuje firma Regenersis? Jak ocenisz poziom obsługi oraz szybkość i dokładność realizacji powierzonej naprawy? Napisz więcej na ten temat, ponieważ opinie klientów są również ważne i chętnie czytane przez użytkowników.

Ewelina

@Szczęśliwiec, 7 lat Twojej pracy na rzecz firmy Regenersis to bardzo długi okres czasu, jak ocenisz zmiany w firmie, które następowały przez okres czasu, który przepracowałeś w tym miejscu? Przybliż, proszę, czy poza stałą stawką, którą przedstawiłeś w komentarzu firma oferowała pracownikom jakieś systemy motywacyjne w postaci premii bądź nagród? Zachęcam do szczegółowego opisu.

Szczęśliwiec

Dzięki Bogu już nie muszę tam pracować. Zmarnowałem prawie 7 lat zycia. Pracowalem w magazynie i trochr na serwisie. (usunięte przez administratora). Z tego co sie orientuje to teraz jest tam (usunięte przez administratora) niz polakow i sa lepiej traktowani. Generalnie nie mam pojecia jak ta firma jeszcze funkcjonuje. Jedyny plus to garstka spoko ludzi. (usunięte przez administratora) Odradzam z calego serca ! Nie popelniajcie mojego bledu.

Ewelina

@Bibi, widzę, że aktywnie przeglądasz wątek główny na temat pracy w firmie Regenersis. Posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Napisz, proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regenersis?

Kandydaci do pracy w Regenersis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regenersis