"WIREX" S.J.

Będzin

Opinie o "WIREX" S.J.

robal 2015-06-02 20:06:40
praca na najwyzszych obrotach, bez poszanowania pracownika, nie dbaja o swoich ludzi, nie dawaja wcale ubran roboczych, srodkow czystosci ani nic na swieta. praca za smieszne pieniadze, ludzie odchodza po pierwszej wyplacie bo nie dostawaja tego co obiecali im na rozmowie, za niedlugo prezes bedzie kopał w tych smieciach, bo tam nikt nie zostanie, zenada dla pana jana wirka- zero godnosci
pracownik roku 2016-06-12 19:33:04
Po 12 tej p J.Surowiak jest tu bogiem. Wlasny prywatny prysznic, wydawanie przez niego rozkazow, krzyki na pracownikow i praca na czarno bo jest na recie a bierze pod stolem z czego nie kryje. Prezesi maja malo przy nim do powiedzenia. Naszczescie ja tu juz nie pracuje
pracowity 2016-06-26 20:29:11
Masz duza racje pracowalem jako kierowca w wirexie. To co wyprawoa Surowiak to szczyt chamstwa. Chyba musial byc za mlodu gnojony skoro zachowuje sie jak swinia. Jest wazniejszy od braci - szefow i ma wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Napisalem pisemko do ZUsu o poczynaniach pana Surowiaka a rowniez skarbowka bedzie miala co czytac.
pechowiec 2016-08-18 18:08:58
Panowie,w Korporacji w jakiej ja pracowałem byście padli po tygodniu,a kasa miała by ustawowe 5 dni poślizgu.Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.Zarobki-uczciwe i w terminie,jak na ten zakres obowiązków.Prysznic wg.przepisów BHP i KP przy takim zatrudnieniu nie jest obligatoryjny.Pracowałem w grupie 42 osoby i nie było pryszniców,bo ustawa stwarza dowolność.Info dla chętnych-praca na zewnątrz,upał,chłód,słota,błoto,....jak w INTERPROMEXIE.....ale....,jest ale,które robi wielką różnicę...Zatem sam kolego zdecyduj.Na koniec;kokosów ani kariery nie zrobisz ale liczy się stabilizacja ....i pewny pieniądz.Spróbuj:zawsze możesz odejść,a nawet za te kilka dni otrzymasz wynagrodzenie(!!!),nie jak u innych prywaciarzy-łażenie po prośbie za swoim.
Kris 2016-08-25 16:12:26
Jest za to fajowa pani Magda... no i Renata :P
gniewny 2016-08-29 13:50:17
Pechowiec mylisz sie. Obowiazkiem pracodawcy jest zapewnienie prysznicow przy okreslonej ilosci ludzi i specyfice produkcji. A wirex czy interpromex napewno je spelnia. Jak dla ciebie pieniadze to glowny wyznacznik to mozesz dla firmy chodzic brudny i smierdzacy.
Zostaw swoją opinię o "WIREX" S.J. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "WIREX" S.J.