Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz

Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz

Agatka 2014-04-30 16:05:13
Bardzo solidna firma
firma 2014-06-22 16:51:30
Firma ogólnie do kitu. Roboty nie dokończone jak najtańszym kosztem i byle jakim materiałem. Naprawdę ludzie nie polecam to wasz największy koszmar będzie. Nie dotrzymują terminów, ogólnie firma nie godna polecenia. Pozdrawiam
Firma 2014-09-24 14:32:13
Nie zgadzam się z pierwszym komentarzem firma Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz jest fachowa i solidna materiały którymi wykonują prace są z górnej półki! U mnie robili dachy ja jestem bardzo zadowolony dachy zrobione bardzo solidnie "POLECAM" POZDRAWIAM
Justyna89 2015-10-09 21:22:04
ja też jestem zadowolona z pracy, którą panowie u mnie wykonali :) ale to już było jakiś czas temu... w każdym bądź razie nie wiem czy oni nadal istnieją, podawałam nr koleżance, która się buduje, ale podobno numer nie odpowiada i sama nie wiem kogo w branży mogłabym jej polecić, a ostatnia opinia pojawiła się w 2014 roku, więc jak to jest...
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz