Opinie o INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wieszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wieszowa

Ja Nowy wpis

Najgorszy zakład w jakim pracowałem . Szefostwo jak i przełożeni pracownika mają za nic . Atmosfera w pracy beznadziejna . Jeżeli chodzi o godziny pracy nie myślcie że wyjdziecie po 8 godzinach minimum 10 do 12 Oczywiście od poniedziałku do soboty . Nie ma wolnych sobot jak to wmawiają nowym pracownikom lub przy kontroli pipu czy innej . Oczywiście każda kontrola tam to dawanie do koperty przez górę żeby nikt nic nie wykryli . Zresztą widac że potrzebują tam co chwilę nowych pracowników . Co miesiąc przyjmują nowych i co miesiąc się zwalniaj ludzie . Jak chcesz pracować od 5 rano do 17 przez cały tydzień to praca jest dla ciebie i nie myśl że stawka jest godziwą za tyle godzin pracy. Na szczęście zwolniłem się niedawno z tej pracy i jestem szczęśliwy . Przeszłem rozbiór i trybowanie wszędzie się gnoja Znalazłem normalny zakład pracy a nie (usunięte przez administratora) . "W Oświęcimiu tak samo dbali o ludzi jak tu " zresztą malo tam już Polaków pracuje bo większość się zwolniła albo pracowała i zrezygnowała , teraz zatrudnia tam Ukraińców Gruzinów z Nepalu z Afryki , Indie więc zanim tam pójdziesz pomysł czemu żaden Polak już tam nie chce pracować a i ci z innych krajów bardzo szybko przychodzą i się zwalniaj. Taka prawda jest o firmie indyk Śląsk

Pracownik Nowy wpis

Najgorsze jest to że pracujesz tam od 5 rano do 16 lub 17 czy 18 i oczywiście kierownicy uważają to za normę . Nikt z tym nic nie robi . Nawet jak zgłaszasz to do Pip to jedynie co to szef daje większe łapówki żeby nic się nie wydało . Nawet jak się uda raz na miesiąc zrobić swoje po 6 czy 7 godzinach pracy to ci mówią że i tak musisz odsiedzieć swojej . Żenada . Zresztą ludzie są sobie winni bo zgadzają się na to . Większe jaja mają obcokrajowcy tam bo potrafią się przeciwstawić a nas robią co im się każe więc nie dziwota że kierownictwo zakładu pozwala sobie na wszystko . Nie polecam najgorszy zakład jaki istnieje a przecież jest pełno pracy i wystarczy zmienić ale do tego trzeba mieć jaja . Zresztą widać jak z.ienika się tam ludzie często więc to wszystko mówi o zakładzie jeśli można nazwać to zakładem a raczej powinno nosić nazwę (usunięte przez administratora) .

Pracownik Nowy wpis

Odpuście sobie ten... zakład pracy!!!

Halina Nowy wpis

Na stronie firmy jest sporo ofert pracy - poszukują kierowców, magazynierów, na produkcję, fakturzystów. Już miałam wysyłać Cv, ale sprawdziłam forum....i już nie jestem taka pewna czy aplikować. Nie piszecie pochlebnie. Czy to prawda, że nie od całości wypłaty opłacane są składki? Czy jest to ustalane przed podjęciem pracy? Wynagrodzenie jest płacone w terminie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Praca w tej firmie to jakaś tragedia. Przestrzegam Was. Mobbing, straszenie to codzienność. Nie ma rąk do pracy, bo ludzie nie wytrzymują. Sprawę trzeba nagłośnić, poinformować odpowiednie instytucje o tym co tam się dzieje. Dlaczego wypłaty są wypłacane w 2 ratach, ponieważ z tego co idzie na konto czyli najniższa krajowa to jest odprowadzany podatek, a drugie tyle w kopercie, gdzie jest urząd skarbowy w takiej sytuacji. Przecież logiczne jest ze nikt w tym kołchozie nie będzie pracował za najniższą Krakowa. Ludzie nie dajcie sobą powiatać mamy swoje prawa.

kyjo
@Marcin

naucz się pisać ,bo coś ci to nie wychodzi pewnie z robotą tak samo :)

Lobo

Urząd skarbowy to jedno a PIP .. heh muszą ładnie dawać im łapówek za przynykanie oczu na łamanie też praw pracownika ..

Zostaw merytoryczną opinię o INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wieszowa

• Jak się pracuje w INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

INDYK - ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ