TOOLS PROJECT MACIEJ KONDRAT

Bielsko-Biała

Opinie o TOOLS PROJECT MACIEJ KONDRAT

proelomootro 2015-11-13 21:55
Firma nie wywiazuje sie z umowy
Prosilam o proste frezowanie zaplacilam z gory,obiecali ze zrobia w 1 dzien czekalam 2 miesiace a wlasciciel nie obieral....
NIE POLEACAM !!!!!!!!!!
Andrzej 2015-12-26 13:45
Brak kontaktu zero odzewu w sprawie projektu.... jedna z najgorszych firm na slasku....
GUzIK 2015-12-26 13:46
Byle jak byle szybko.....
Tylko tyle moge powiedziec o tej firmie nie polecam
Tomasz .P 2016-10-03 08:31
Może miałem szczęście ale wszystko ok.

Przygotowanie projektu z pełnym wsparciem oraz terminowa realizacja.
Krzysztof 2016-11-30 15:14
Współpracę z firmą rozpoczeliśmy ponad rok temu. Solidni i dokładni. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.
Robert 2016-11-30 20:55
Bardzo dobra i solidna firma jedna z najlepszych w Polsce. Obecnie współpracujemy jestem bardzo zadowolony z tego. Bardzo polecam.
Bartek 2016-11-30 21:00
Bardzo rzetelna firma można polegać. Szybko i sprawnie wywiązują się z projektu.
43-300 2016-12-04 11:11
trzeba powiedzieć że swojego czasu był chaos w firmie ale spowodowany niekompetentnych pracownikami. Obecnie sytuacja zmieniła się diametralnie . Podejście oraz zaangażowanie pracowników daje satysfakcjonujące efekty. A jeśli chodzi o pracę to jest ok. Wymagane poświęcenie oraz zaangażowanie ale to jak w każdej pracy jeśli chce się być dobrym szanowanym pracownikiem .
2016 2016-12-14 20:40
Współpracuje się bardzo dobrze moja firma jest zadowolona. Wszystko dostarczone jest terminowo.
Rafał 2017-01-13 18:35
Nie zauważyłem żeby firma Tools Project robiła coś 'byle jak,byle szybko". Nasza współpraca trwa już jakiś czas i zawsze wszystko jest ok.
Polecam
dorian 2017-02-14 17:57
Pracuje w firmie i jestem zadowolony.
12313 2017-02-22 09:16
Zadowolony . polecam
rokko 2017-09-01 17:53
nie polecam! generalnie jest źle. zła organizacja, złe podejście do pracownika, brak świadczeń dodatkowych, wyjazdy słabo rozliczane, liczne nadgodziny, niepotrzebny stres.
ALE JEDNO NAJWAŻNIEJSZE: ogromna rotacja! to mówi samo za siebie. jesteś dobrym pracownikiem? i co z tego na twoje miejsce czeka 5 studentów.
Kaktus 2017-09-01 17:57
Wyzysk robotniczy jak w XIX wieku.

Dużo wymagają, a mało płacą.

Duże bezrobocie sprawia, że zarobki są niskie, normy wyśrubowane.

Duże bezrobocie sprawia, że ludzie podnoszą swoje kwalifikację i wykształcenie. Prawie nikt nie studiowałby przy niskim bezrobociu.

Duże bezrobocie sprawia, że pracodawca robi co chce z pracownikami.
Zostaw swoją opinię o TOOLS PROJECT MACIEJ KONDRAT - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOOLS PROJECT MACIEJ KONDRAT