PHU ABIMET

Słupsk

Opinie o PHU ABIMET

pokruch 2016-03-21 17:51
Firma krzak. Praca na czarno, brak sprzętu dla brygady i ciągłe narzekanie na pracowników jakie to straty robią. Na rozmowie obiecuje zupełnie coś innego niż w rzeczywistości. Wystrzegajcie się tej firmy, szkoda nerwów.
Krzyś 2016-04-12 21:42
Zgadzam się z przedmówcą, pracownik dla szefa to śmieć, najlepiej pracować 24h/d za jak najmniejszą stawkę i się nie odzywać. Pan idealny w jego mniemaniu. Unikać jak ognia jeśli zależy wszystkim na zdrowiu psychicznym i fizycznym.
Lukass 2016-04-17 23:16
10 na rękę i umowa minimum. Właściciel obieca nawet 4 tyś, ale chyba jak przerobisz 300h na delegacji. A jak pracujesz wg. niego za wolno to Ci obetnie dniówkę. Patologiczna firma, unikać tak jak przedmówcy pisali.
Wojtek 2016-04-29 18:34
Stanowczo nie. Harujesz jak wół a mało zarabiasz. Biały niewolnik. Dodatkowo Twoje zatrudnienie jest zależne od opinii Marcinka, przydupasa szefa - sam się opierdala ale jak się odezwiesz żeby robił to zaraz za plecami leci ze skargą, że w ogóle nie pracujesz. Patologia! Szanujcie swoje zdrowie i godność, unikajcie tej firmy!!!!
tomi 2017-03-01 10:51
Firma oszustów, człowiek to darmowy parobek, co 2-3 mc ogłoszenie o prace dają- nikt już u nich nie chce pracować, 10 zł na godzinę nawet jak na wyjeździe po 14godzin robicie nie płaca nic extra
Zostaw swoją opinię o PHU ABIMET - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ABIMET