OSI Polska

Opinie o OSI Polska

cash 2015-05-12 21:23:32
Mocno ostrzegam aktualnych i przyszłych kontraktorów przed umowami i zamówieniami podpisywanymi z firmą OSI Polska. Firma stosuje zabieg prawny uniemożliwiający rozwiązanie umowy (nawet z zachowaniem okresu wypowiedzenia) i zmuszający do pracy do końca daty wpisanej na kontrakcie. Mianowicie w podpisywanej umowie jest zapis, że przedmiotem umowy jest realizacja zamówienia. Podpisuje sie i umowę i zamówienie. Zapisy o rozwiazaniu i okresie wypowiedzenia sa tylko na umowie. Mozna wiec rozwiazac umowe. Tyle, że nadal bedzie sie zobligowanym do realizacji zamówienia np. rocznego, zgodnie z podpisanym okresem. Skandaliczna praktyka OSI Polska przed ktora pragne przestrzec jak najwiecej osob. Ponadto firma nie placi za przestoje po stronie Klienta wiec jesli projekt u Klienta staje np. na 3 tygodnie to zostaje sie z niczym.
mszarl 2015-09-17 17:56:02
Potwierdzam powyższa opinie, bardzo cieżko się było wymiksować.
kaj 2016-04-22 20:11:04
a nie powinniśmy tutaj przypadkiem posługiwać się pełną nazw firmy z krsu czyli OSI POLAND FOODWORKS SP Z O O ? lepiej być precyzyjnym w takich sprawach, natomiast samo OSI GROUP to po prostu amerykański koncern
Zostaw swoją opinię o OSI Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSI Polska