Gimnazjum nr 1 w Barcinie

Barcin

Opinie o Gimnazjum nr 1 w Barcinie

Anonim 2013-09-07 22:25:35
To najgorsza szkoła pod słońcem. Nie kompetentni nauczyciele, którzy uważają, że wszystko im wolno. Poniżaja uczniów, kpią z nich i obrażaja na forum klasy a nawet szkoły. Uczniowie sa do nauki już na starcie zniechęcani i mają wbijane do głow, że takie " głąby" jak oni i tak w życiu do niczego nie dojdą. To szkołę powinno sie zamknać a nauczycieli zwolnić i zakazać im wykonywania zawodu. Dla nich nie liczy sie uczeń tylko frekwencje, opinie i statystyki.
NIKO 2014-10-05 10:57:47
Zgadzam się z przedmówcą. W tej szkole ignoruje się wszystko. A najbardziej ucznia. Gdyby otwarto drugie gimnazjum w Barcinie, to wielu by odeszło. Mąż pani dyrektor jest przez nią kryty, a co robi z uczniami, których nie lubi, to wie pół Barcina. Nie wolno nic o nim złego powiedzieć, bo ma się przechlapane u pani dyrektor. Wszyscy się z niej śmieją za plecami. Czemu ona jeszcze tam dyrektoruje?
jej spotkania z rodzicami to żenada
hgf 2016-05-04 21:47:09
przecez zeby uczyc w szkole @mesz to na prawde trzeba miec odpowiednie wyzsze wyksztalcenie pedagogiczne i dobre podejscie do swpoich podopiecznych :)
Zostaw swoją opinię o Gimnazjum nr 1 w Barcinie - Barcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 1 w Barcinie